· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 36
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 36     
duke_meadows

06.01.2010 3:53     citat 

stai ca trag di un peste sa manac.
boon. ce sa va zic? ca statui 2 zile pe aeroport la plecare ca ni s-a anulat zboru' si ca romanii n-au vrut sa platesca hotelul pt 170 de oameni si au preferat sa anuleze zborul cu tatul? nervos in fine...
in romania o fost bine. nitel cam cald si soare pt placerea mea... da am mancat un porc, am beu damigiane de vin si sticle de tuica si am vizitat tati rubedeniilii....o fost tari ghini....
trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

06.01.2010 3:54     citat 

Haidi pupezo, ca ti-o facut sinteza zilei... poti pleca linistita acasa... las' sa ajunga fumeea back in biznis si si-o mai dezlega ea liNba... la o tuica, ceva prostit

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 3:57     citat 

amu de-ali noastre... ori is io pi coclauri ori o inebunit lupu'..... adica iti zice dc sa-i dai somnifer/antidepresiv la bebe si tu inca te mai intrebi daca sa o faci in loc sa-i dai cu diploma in cap la dc ala dastept... prostit pe zi ce trece cred ca o sa fiu o mamica tare buna si normala cand citesc atatea minuni ... si nici macar nu-s laudaroasa. parol! trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

06.01.2010 4:01     citat 

Diuc, numai ce-am citit si eu... stii, e o vorba care pare pentru unii "overrated" dar mie mi se pare foarte reala: "mare-i gradina lui Dumnezeu si multi nebuni mai sar gardul" ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 4:06     citat 

da-o in colo, ca unele o si rupt di tat gardu si-si dau cu sipca in cap prostit

sus

Denunta
DK

06.01.2010 4:06     citat 

bre Diuc, cata rabdare ai... se vede ca te-ai odihnit. foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 4:08     citat 

ii fumu di la tuica.

bai cat am beut... si afinata. o facut mama parca are 10 copchii...draga de ea. sarut ci ne-am mai pupat....

lasa ca am avut discutii in contra si cu niste 'stiutori' de prin romania in privinta copiilor. trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

06.01.2010 4:19     citat 

bre Diuc, sa-i zici lu mama ta sa-mi trimita si mia neste afinata, ca avusei nevoie de Craciun si iaca n-am avut... scot limba

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 4:20     citat 

dapoi ii zic. are si afinata si visinata. de care vrai trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

06.01.2010 4:21     citat 

Afinata ca-i mai buna la burti mergande scot limba

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 5:51     citat 

m-am trezit si io. o fost ziua lu' teo? jenat

cum zic inglejii teo, belated happy birthday! adicatelea, urari intarziate....sa ai parte numa de bucurii si sa te fericeasca minunea blonda pan' la adanci batraneti. sarut sarut ti pup fruntuzasti ca o data'n an te serbam

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

06.01.2010 5:57     citat 

mai serbam si azi de vrei, diuc sarut
eu facui doua ore de condus si ceva kilometri, nici o busitura, monitoru' zice ca-i bine foarte fericit om trai si om vedea

noh, pierdui siru' iara, ma duc sa scotocesc sa vad si eu despre ce e vorba in propozitiile voastre exclamatie

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 5:59     citat 

serbam cum nu, io inca-s cu aburii de la afinata in cap. ochi peste cap
hai ca in vichend ma pui si io la condus. cool ferea

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

06.01.2010 6:01     citat 

foarte fericit bun asa....
in week-end de am permisul, zbor sa fac magazinele, au inceput soldele la noi cool

sus

Denunta
duke_meadows

06.01.2010 6:04     citat 

si la noi e nebuneala. bine ca mi-ai amintit ca vazui o fusta zilele trecute .... trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: