· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 36
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 36     
duke_meadows

07.01.2010 12:16     citat 

si io ma bag la o baie.

dichei in fata marii adunari iti cer iertare ca nu apucai sa-ti raspund la urari. sa-mi fie rusini.
ti pup si ti iubesc la nebunie [ pupaza stai blanda ca si pi matali ti iubesc da mai altfel] ... maini sunt singura la munci si in mod oficial va anunt ca stau pi messanger. rad

seara buna.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.01.2010 8:16     citat 

----------
duke_meadows a scris:
si io ma bag la o baie.

dichei in fata marii adunari iti cer iertare ca nu apucai sa-ti raspund la urari. sa-mi fie rusini.
ti pup si ti iubesc la nebunie [ pupaza stai blanda ca si pi matali ti iubesc da mai altfel] ... maini sunt singura la munci si in mod oficial va anunt ca stau pi messanger. rad

seara buna.
----------

deci mi-e frica sa ma gandesc cum altfel rad

hai neatza frumoaselor, chiparoaselor scot limba

La multi ani IOanelor, IOnilor!!!! sarut

Sa vina pileala de dimineata si haleala mai la pranz

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.01.2010 8:26     citat 

La multi ani de sf Ion! sarut
De azi o sa fiu mai putin activa pt ca vine berbantu' acasa.
M-am speriat ce infoiata si ciufulita e cuana DK!

sus

Denunta
puimihai

07.01.2010 9:18     citat 

asta e pt. antreu ... ca-i totusi dis- de -morning
urmatoarea pentru fanele bauturilor non -alcoolice

pt. madam DK, dedicatie speciala (fara suparare trag cu ochiul nu fiti jeluase ca vini si pintru voi)

aci e beutura pi toate gusturile si plasherili, dupi cum va vini, poftiti va rog :

si acu o felie de tort(ura) conform topicului ...ne lipsea o cioara, asa ca m-am gandit ca ar da bine la atmosfera foarte fericit

si nishte floricele mov prostit

si mai am o dedicatie speciala, mamistef fii pe faza foarte fericit

dupa cat am postat acu, cred ca pe ziua de azi nu mai aveti nevoie de prezenta mea, asa ca va tzuc, nu va imbatati prea tare, ca poate mai aveti de serbat si prin alte parti zambet

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

07.01.2010 9:49     citat 

'mneata!
Eu sunt franta, moarta de oboseala..Cred ca diseara o sa.i dau piticii ceva de dormit ca sa ma pot ogini
Doamna diuc ce.mi recomanzi?
Eu nu pre am instincturi d.alea despre care se vorbeste in alte topicuri!

Hai ...noroc! sarut sarut
Multi, multi ani...daca avem sabatorit p.acilea! sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

07.01.2010 9:55     citat 

bre micutzo, nu fi rea, iti zisei si dincolo zambet lasa fata nedrogata, te rog io ! zambet o sa-i treaca...pe la fro 2 ani asa i-a trecut lu' a meu deci nici tu nu esti departe prostit

sus

Denunta
DK

07.01.2010 10:04     citat 

Haidi neata la tuata suflarea inaripata! Beau din ce mi-o dat Pui si ma simt ghini prostit prostit La multi ani, la multi ani, la multi bani, sa fiti sanatoase/sanatosi (pentru sotii de zburatoare) si sa va umpleti de fericire, noroc si finante (ca tot incep reducerile) sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Observ ca numa' Topulina a remarcat schimbarea mea de look... m-am infoiat bre... din instinct desigur. Promit ca intr-o viata viitoare ma fac stomatolog! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

Duamna Diuc, tare ma bucur ca-ti dai drumu la ciripeala! sarut Te astept cu aripile deschise, ca-n poza! scot limba scot limba scot limba Si ti pup asa cum zici tu... pupeza nu se supara, ca o iumpesti si pi ia si mergeti impreuna la Harrods, pe cand eu raman cu smotruiala pe acasa ochi peste cap ochi peste cap

Micutzo, nu te mai infoia a propos de instincte, ca pici dupe craca! trag cu ochiul Oricum nu rezolvati nimic... trist Lasati lumile sa-si "educe" copchii cum le trece prin cap... ca degeaba consumati bites si nervi, cel putin mie asa mi se pare... trist

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

07.01.2010 10:06     citat 

pai...poa' tu nu ai stiut ca exista licori...cum n.am stiut nici io la prima ochi peste cap

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.01.2010 10:10     citat 

Niet,dk!pupeza a observat prima,ca doar ea e prima mereu scot limba

sus

Denunta
DK

07.01.2010 10:10     citat 

Promit ca-mi fac stoc de xanax si prazolex... prostit

sus

Denunta
DK

07.01.2010 10:11     citat 

----------
topsecret a scris:
Niet,dk!pupeza a observat prima,ca doar ea e prima mereu scot limba
----------

Pai da mai, dar n-am mentionat, TOCMAI pentru ca ea e prima mereu si era normal sa fi observat PRIMA! foarte fericit

sus

Denunta
DK

07.01.2010 10:13     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
deci a mea mandra s-a infoiat tare. oare ce-a Inervat_o? foarte fericit
----------

Si ca sa-i raspund, s-o linistesc... nu m-a inervat nimic... ca doar mi-am loat portia de xanax si prazolex... Doar ca mi-am tras un look sauvage prostit prostit prostit prostit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

07.01.2010 10:13     citat 

doar ea e shpioanca zambet

sus

Denunta
puimihai

07.01.2010 10:14     citat 

micutza, eGZista !!!!! licori de tampit copiii, cum sa nu ...mie imi dadu pe retzeta o 'telectuala de doctora....dar cand ajunsei la drogherie mi-o zis tanti de acolo asa: "De cand ati descoperit epilepsia?" iar eu am raspuns surprins ?!?!?!??!!" prostit socat va multumesc, o seara buna !!! si am plecat de pe loc cu viteza a 5-a .... iar din acea seara mi-am revizuit viatza in functie de copchil, lucru pe care l-am inteles greu, dar bine ca pana la urma am facut-o ... asa ca dna., DK de aceea ne consumam neuronii (eu, micutza si altele)cu cate unele mamici pline de instincte...ca e pacat sa-si distruga bebeii fara ca macar sa-si puna intrebarea ce se va alege de ei..... trist

sus

Denunta
DK

07.01.2010 10:21     citat 

Mai puiule, voi va dati peste cap pe pagini intregi... si ea intre timp poate da licoare copilului... eu sunt adepta chestiei: "iti spun o data, iti spun si-a doua oara, poate si a treia oara... dar daca nu intelegi... " ochi peste cap E ca si cu zicala: "cand iti spune unul ca esti beat, nu-l crezi, iti spune si al doilea, iar nu-l crezi... dar cand iti spune si al treilea, te duci si te culci"...

Din ce am vazut eu de-a lungul timpului pe aici, ne consumam si ne dam cu capul de pereti, ca pana la urma tot noi sa iesim ca suntem rele, facem lumea de... pe forum si ne purgam cu gratie... Asa incat eu una ma rezum sa zic o data, de doua ori parerea pe care o am, dupa care ma abtin, nu cred ca insistentele si nervii pe care ni-i facem pot determina pe cineva sa tina cont de sfaturi... trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: