· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (378)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (378)     
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 7 luni

06.01.2010 5:56     citat 

foarte buna ideea de biscuiti cu dulceata..chiar azi aveam chef sa mananc ceva bun ce nu am mai mancat de mult..asta era..biscuiti cu dulceata...multumesc anca pentru sugestie
adriana dupa cum se vede eu si acum dorm in continuu si parca ma trage ceva asa ca un magnet catre canapea. cand e sotul prin zona incerc sa ma mai abtin dar cum in majoritatea timpului sunt singura e greu...autosugestia la partea cu somnul nu functioneaza foarte fericit foarte fericit
si apropo de mancaruri mai usoare: eu acuma fac o supica de cartofi, imi plac cartofii aurii sau copti la cuptor, pastele cu ciuperci, tocanita de spanac, supe de diverse legume, varza in diverse feluri (calita, sau mai bine zis innabusita; supa etc) noi in general mancam destul de usor si sanatos, mai mult legumicol prostit

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

06.01.2010 6:05     citat 

ionelita sarut
sper sa si revin la kg alea dupa ce nasc dar cred ca e cam greu plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 6:10     citat 

stai linistita bebe sarut ca revii la kg tale sarut sarut oricum nu pari sa fi luat foarte mult pana acum

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 6:21     citat 

ionelita toata lumea asa zice dar eu vad unde s-au pus cele 13 kg chiar daca e greu de crezut atata am pus plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist surprins
dar important e sa fim bine amndoua mai ales bbelina mea care ii foarte mancacioasa de pe acuma rad tot foame mie rad
va las putin ca am terminat papica si stau sa mananc
poop sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 6:25     citat 

sa ai pofta bebe sarut sarut sarut mai am si eu jum de ora si merg acasa nervos nervos ca urlu de foame plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

06.01.2010 6:28     citat 

bebezola stai linistita! 13 kg nu e asa de speriat (comparativ cu peste 20 ale mele de pana acum)! sunt sigura ca ne vom reveni dupa nastere la forma de dinainte! daca nu credem noi asta....atunci cine? rad daca face ionelita cum a promis o alta listuta cu mamici...ma inscriu si acolo si va arat in fiecare saptamana cat am slabit! facem intrecere, poate intr-o competitie suntem mai ambitioase decat de obicei! rad ei, fetelor ce ziceti de ideea mea?! rad

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 6:28     citat 

multumesc iti doresc si tie pofta buna pe cand ajungi acasa.
nici nu o sa-ti dai seama cum trece de repede jumatatea de ora poop sarut

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 10 ani, 10 luni
T: 8 ani, 6 luni

06.01.2010 6:29     citat 

eu am dormit cand am ajuns de la lucru...vai ce bine mi-a picat...
de cateva zile iar ma ia cu stari de somn, ori e vremea ori e bebe....
acum ca ne-am trezit nu stim cce mancarica sa facem pe diseara... confuz
aseara am papat cartofi in ler ( cuptor ) cu ulei si muraturi...azi habar n-am, dar vreau tot ceva usor....
pofta buna ionelita cand ajungi...

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 6:32     citat 

ancutza imi place ideea ta eu ma inscriu sarut sarut
ei fetele ce ziceti? confuz idee buna are anca ,asa poate scapam mai repede scot limba

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 6:33     citat 

multumesc bebe , carmen sarut sarut sarut inca ce pofta o sa am prostit rad rad rad

anca sarut sarut sigur ma ma tin de promisiune sarut sarut ca altfel ce facem dupa ce nastem? ne ratacim? rad rad incet , incet mergem toate acolo...si lasam loc la alte gravidutze sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 6:35     citat 

bebe sarut cred ca tie nu ti-e foame rad rad rad ce faci? mananci sau slabesti cu anca rad rad rad

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 6:37     citat 

ionelita rad asa am infulecat in fata la pc ca nici nu am suflat surprins
cu o mana mancam si cu una scriam rad rad rad rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 6:38     citat 

rad rad rad rad rad ma doare stomacul de ras rad rad si de foame rad rad rad

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

06.01.2010 6:41     citat 

asa va vreau! daca suntem mai multe...mai mare competitia...mai multe kilograme date jos! rad poate gasim un sponsor si oferim (la sfarsitul fiecarei luni) cate un cadou castigatoarei! rad rad rad sa-ti fie de bine bebezola! tu esti mai avantajata ca esti si inalta..eu-s si mica de statura si acum cu atatea kg in plus...mai mult ma rostogolesc de colo-colo! rad rad rad

ionelita mai ai putin si pleci acasica! sa ai pofta! stiam eu ca te vei tine de cuvant! trag cu ochiul abia astept sa fim cu bebe ai nostri in brate! sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 6:42     citat 

rad rad rad rad rad rad
acuma ca tot sunt in fata la pc incerc sa va pun niste poze cu animalutele mele si cu prietenele mele gravide toate de anul trecut sarut
mi-au luat-o inainte rad
le caut si le pun s-ar putea sa dureze ceva

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: