· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (378)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (378)     
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

06.01.2010 7:47     citat 

krmnn da sunt foarte frumoase mie imi place cel "fuxia" dar si 2800 si ceva de lei nu prea ii am plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist dar e superb

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 7:48     citat 

ancutza am scris si langa poza aveam 11 saptamani
mare nu?

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 7 luni

06.01.2010 7:50     citat 

ce burticute mari aveti fetelor..eu la 16 saptamani de-abia daca zaresc eu ceva..si oricum inainte am fost destul de grasuta asa ca toata lumea zice ca nu se vede nimc e doar burta mea asa ca nici nu m-am chinuit sa-mi fac poze...pentru ce sa se distreze lumea de mine?

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

06.01.2010 7:55     citat 

maricica bebezola si la tine!!! la 11 sapt!!! surprins la 11 sapt nici n-am zis la nimeni (stiam doar eu si al meu sot ca.mi intarziase) ca sa nu facem valuri degeaba (noi mai avand o dezamagire mai veche) !!! oricum ...nu se cunostea nimic atunci! zambet

eu nu pot dechide linkul!!!! cel cu caruciorul!

ralucutza15 te asteptam cu poze pe viitor! trag cu ochiul

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 7:59     citat 

ralucutza de ce sa se distreze lumea de tine? sarut
eu cum am aflat ca sunt graviduta nu stiam cu sa spun la toata lumea si sa io arat la toata lumea chiar daca in primele sapt numa eu o vedeam rad , si atatea poze imi fac si ma filmez de numa, sa am ce arata la bebelina mea cand e mai mare. o sa se vada si la tine dar nu la toata lumea e la fel
pupici

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 5 luni
Ana Leia: 10 ani, 7 luni

06.01.2010 8:04     citat 

Buna fetelor.
Adriana, nu te deranja, si ce daca e mare, s-ar putea sa se opreasca la un moment dat de crescut apoi din nou sa creasca. O sa fac si eu de dimineata o poza cu burtica mea, de fapt cu ceea ce numesc e burtica. trag cu ochiul
Din cate vad ii semen mamei. La ea burta a inceput sa se vada pe la 18-20 de saptamani. Observa un pic burtica mea cei care ma vad in fiecare zi si stiu cum sant e fapt. Ceilalti, daca sant imbracata intr-un anume fel, nu observa nimic.

sus

Denunta
ralucutza15

Copii

06.01.2010 8:07     citat 

bebezola pai si acuma cand le arat un pic burtica se distreaza ca ce aia e burta? si ma fac sa ma simt ca nu are sens inca sa vorbesc de burta desi de aproape o luna am inceput sa port haine de gravida pentru ca pantalonii mei ma strangeau prea tare....oricum eu sunt genul care se conformeaza decat sa sufere...adica mai bine tac si nu mai zic nimic decat sa mai zic si sa primesc glumite pe seama mea.
o sa fac si eu ceva poze atunci cand am curaj si intr-adevar imi dau seama ca se vede ceva acolo. va pup

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 10 ani, 9 luni

Wow...fetelor...

Am crezut ca am lipsit doar un pic ( un film si o ora de somn ..) Am avut ceva de citit scot limba

biencut sarut Frumoase trasaturi are si sotul atunci jenat ..

Ce bine ca esti rabdatoare si o intelegi pe Bianca sarut .Wow dar se pare ca vor aparea schimbari in bine de cand cu Mihaita scot limba

Ce burtica frumoasa Byu si maricica pentru doar cateva kg cate ai luat....Trebuie sa imi faca si mie sotul astfel de poze..Eu nu imi vad burta asa maricica desi sotul imi zice" orca cu pui" rad

puimihai Iti tin pumnii sa stea bebe acolo inca un pic..Hai ca acusica trece saptamana si mai e una si vine doctorul care trebuie sa se poarte impecabil ca sa il ierti pentru stresul in care te-a lasat rad

Ma bucur sa aud ca esti mai bine luara sarut Iar in perioada asta alege doar filmele comedie scot limba

krmnn ..Poate faci si niste salata de vinete ,oua umplute sau ardei grasi umpluti cu branzica si verdeata... rad

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de maine.Sa va traiasca..Sa fie sanatosi sarut Distractie placuta zambet

Multumim pentru urari si sfat andreeameme sarut Asemenea un an nou bun cu multa sanatate sarut Sper sa scape micutul de colici repede zambet

Wow 3 ore de somn ralucutza.. surprins

Bine ai venit la noi Laura...Sarcina usoara si un bebe sanatos.Ce fetita frumoasa,iubitoare si intelegatoare ai..Sa iti traiasca sarut

Bafta maine la eco Roxanne sarut

bebezola exact cum spune Ionelita..." sexy mama" jenat

Ce burticuta dragalasa adriana .Nu mi se pare mare jenat ( avand in vedere ca si la mine a inceput sa se vada burtica f devreme scot limba )

Foarte dragalase animalutele tale bebezola scot limba
Ce frumos 3 prietene gravide toate..Eu sunt cea mai inceata din gasca...Majoritatea au cate unu,doi copii rad

krmnn asta este carutul pe care il vom lua si noi pt bebe inglesina..Au si site au si magazin..

Siteul lor este www.inglesina.ro si adresa

str Maltopol ,nr 17, ap 4,sect 1 nr tel: 0722 287 337

Pana am terminat de scris vad ca ati mai umplut 2 pagini.. rad

pupici burtici

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

fetelor daca tot suntem la capitolul poze...ma uitam prin ale noastre si ...m-am gasit cum eram blonda!!!!! ce dor imi e de blondul meu! abia astept sa pot sa ma fac iar! aici e o poza de la petrecerea 8 martie trecut! in martie anul asta...voi astepta sa vina bebelina! (si voi avea peste 100 kg rad )

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 14 ani, 9 luni
Andra Diana: 10 ani, 5 luni

06.01.2010 8:11     citat 

Buna!
Ma alatur si eu listei:
BB 2 acum are 7 saptamani, DPN 22 august 2010, sunt din Pitesti, voi naste in Targoviste cu Dr Tomescu, cezariana
La muti ani pentru Ioanele de pe lista!

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

06.01.2010 8:11     citat 

Da fetelor...sa vedem cat ne tine insa cumintenia... foarte fericit

Adriana, ai o burticuta frumoasa dar micuta dupa parerea mea...Poate de unde esti atat de slabuta... sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 8:15     citat 

ancutza wwwwwwoooooooooowwwwwwwww surprins surprins surprins surprins surprins surprins
esti tare frumoasa blonda sarut sarut inca putin si op sa fi la loc asa cum vrei
ralucutza lasai draga sa zica ce vor zile si tu ca nimei nu are asa burtica frumoasa si cu un puiut mic in ea,important e sa te simti tu bine si sa o vezi tu cum creste lasai pe ei sa spuna ce vor,tu sti ca e burtica ta si gata
curaj draguta ca asta e cea mai frumoasa perioada chiar din prima zi sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralucutza15

Copii

06.01.2010 8:17     citat 

bine ai venit bilutza!

sus

Denunta
bebezola

Copii

06.01.2010 8:17     citat 

bine ai venit biluta sarcina usoara si multe saptamani inainte

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

06.01.2010 8:19     citat 

bebezola multumesc jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: