· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (378)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (378)     
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

06.01.2010 8:19     citat 

biencut cum mai esti?
cum e bia cu micutu?
nu e geloasa?
pupici

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 10 ani, 7 luni

06.01.2010 8:19     citat 

incerc sa am curaj si mersi de incurajari. eu lucrez in educatie speciala si acum pana dupa TT sunt putin stresata...parca e greu sa ma bucur f tare...si in plus astept sa simt ceva ca asa trece foarte greu luna pana merg la eco si il vad pe bebica...
chiar intre craciun si rev am intrat intr-o disperare ca eu vreau acuma musai la eco....noroc cu sotul care m-a mai calmat...dar trece asa de greu timpul pana la urmatorul eco prostit

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

06.01.2010 8:20     citat 

bilutza bine-ai venit! sarcina usoara sa ai!

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 9 luni

06.01.2010 8:26     citat 

ralucutza sarut asa e ,trece greu , eu si acuma astept in fiecare luna ziua cand merg sa o vad,linistestete si daca esti atenta si nu esti stresata si cand stai in pat poate o sa simti si tu niste soricei cum isi fac loc la tine in burtik scot limba sarut sarut sarut
dragelor va las ca parca imi e somn ma intind putin ca nu ii placela bebelina mea cum stau ca asa ma apasa la vezica surprins surprins surprins va doresc o nopate buna si un somn linistit si odihnitor sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 14 ani, 9 luni
Andra Diana: 10 ani, 5 luni

06.01.2010 8:27     citat 

Va multumesc! Sarcina usoara va doresc si eu!

sus

Denunta
angelll

Copii
Annamaria: 10 ani, 11 luni

06.01.2010 8:31     citat 

adriana,pup burtica frumoasa sarut si sa stii ca e normala pt saptamana de sarcina in care esti
ancutza,wow ce fain iti sta blonda...iar kg lasa ca le dai jos pe toate dupa sarcina si ai sa revii la forma initiala sarut

sus

Denunta
luara

Copii
Lucas Daniel: 9 ani, 4 luni
Ana Leia: 10 ani, 7 luni

06.01.2010 8:32     citat 

Bebezola niste animalutse tare dragalase ai. Si hulubii...... avea bunelul cand eram mici, ce ne mai placea sa-i hranim si sa ne jucam cu ei.

Ancutza o frumusete de femeie, dragutsa si foarte eleganta. Eu cred ca o sa slabesti repede. Cred ca la tine problema la tine e ca organismul retine apa. Cand o sa incepi sa alaptezi o sa dai repede jos. uite ai sa vezi.

Claudis o sa tin seama de sfatul tau. Numai comedii!!!!!

Laura si bilutabine ati venit la noi in clubul "gogaselor" trag cu ochiul

Ralucutza nu-ti mai fa inima rea de glumele altora, pana la urma, daca bebe e bine ce conteaza marimea burticii. Si eu eram un pic stresata. Ieri il intrebam pe dr. daca are bebe suficient loc, ca burta nu prea creste si mi-a spus ca are lichid cat trebuie si loc suficient si ca oricum toti bebelusii au loc in burtica, indiferent de marime.

Biencut esti o mamica extraordinara, Doamne cate reusesti sa faci, parca esti un iepuras cu baterie duracell. trag cu ochiul

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 10 luni

06.01.2010 8:36     citat 

angell, luara multumesc! jenat si eu sper sa le dau jos... nu prea imi vine sa cred nu ca sunt acum "gogoasa" cum bine ai zis ci mai degraba cand ma uit la poze nu-mi vine sa cred ca am fost si altfel!!!! rad rad rad daca va puteti imagina asa ceva! in fine...imi mentin ideea de competitie la slabit! rad rad rad

sus

Denunta
luara

Copii

06.01.2010 8:41     citat 

Ancutza, venim toate in competitie. Stai linistita, o sa-ti tinem companie la curele de slabire.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 8:51     citat 

buna seara dragelor sarut sarut

incep prin a o admira pe anca sarut sarut sarut esti superba...ce bine iti sta asa blonda, si ce slabutza erai, parca e decupata din revista poza sarut sarut sarut

bebe sarut credeam ca glumesti cu animalutzele rad rad rad dar vad ca nu surprins surprins surprins

luara sarut asteptam pozik trag cu ochiul

bilutza sarut bine ai venit la "gogosele" ( asa cum a spus luara rad rad rad rad )

adrianabuc sarut sarut nu e mare, e ok pt cate saptamani ai....oricum difera marimea de la persoana la persoana sarut sarut sarut pup sarut sarut

ralucutza sarut sarut ai rabdare mami...toate la timpul lor sarut sarut

angell, biencut , claudis sarut sarut sarut

bebe sarut ma tot uit la poza aia a ta cu burtik rad rad esti sigura ca ai fetitza ? rad rad rad rad

sus

Denunta
luara

Copii

06.01.2010 9:27     citat 

O sa radeti de mine, dar tocmai am mancat o rodie maaaare si 3 morcovi cruzi. Mai are cineva asa pofte? Si acum urmeaza un ceai buuuun si niste pricomigdale.
Aseara vazusem la TV reportajul cu taxa de viciu pe hamburgheri, saorme, etc. Si imi venise o pofta de saorma. De-abia azi pe la 1 mi-am luat o saorma, de-ati sti cu ce viteza am infulecat-o.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 9:37     citat 

chiar nu rad luara sarut sarut si eu mai pap morcovi sarut sunt unii asa de buni, dulci prostit
mi-ai facut pofta de shaorma si pricomigdale prostit prostit

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

06.01.2010 9:42     citat 

Ancutza dar ce bine iti statea asa blondina..Esti tare frumoasa! sarut .

Claudis, sotul chiar e frumusel. scot limba In facultate tot timpul il tachina un profesor ca are el ok frumosi. Cat despre copii...trag speranta ca nu ma amagesc si doamne ce-mi doresc sa o mai tempereze pe Bia caci cu mare drag imi vine uneori sa ma infing in motul ei! jenat rad Si aproape ca m-am infipt de vreo 2 ori... trist Mi-e tare draga dar pe cat de dragalasa e pe atat te poate scoate din minti.. trist Seamana asa bine cu mine cand eram copil... trist scot limba

Bebe, Bianca l-ar iubi tot timpul dar nu o prea lasam noi ca sa nu-l sperie sau sa-l tina aiurea, sa-l lasa sa doarma, etc. Azi in Cora ii spuneam cand ma duceam sa iau cate un produs sa aibe grija de carucior si de Mihai si cu mare drag se posta langa el sa-l pazeasca. Il iubeste tare mult si chiar nu e de loc geloasa pe el. Din contra a avut de cateva ori tendinta sa ma pocneasca socat pe mine si pe sotul cand bb era la noi in brate sau cand eu il schimbam si el incepea sa dea sa planga. Tipa la noi sa-l lasam in pace. Credea ca din cauza noastra plange. rad
Uneori se mai supara ea ca n-o mangai cand ne culcam caci sunt concentrata pe alaptat dar nu se supara pt ca ii acord atentie lui bb ea are impresia ca nu vreau eu, nu ca nu pot sa fac n chestii odata uneori. Si o vad suparici si cand o intreb ce are daca e suparata (dar se intampla extrem de rar sa-si fi dorit ceva si eu sa nu fi fost pe faza si din acest motiv sa se supere) zice nu, ca doar e trista... plang sau sunt foarte trist Din fericire ii trece repede si intelege ca mami uneori n-are zece maini dar ca imediat ce poate o va iubi si pe ea.

Luara...De-ar gandi si sotul ca tine...El zice ca-mi risipesc tot timpul in fata pc in loc sa fac ceva productiv, nervos sa invat ceva care sa ma ajute apoi sa-mi caut un job mai bun... trist

sus

Denunta
luara

Copii

06.01.2010 9:51     citat 

Biencut, adica cum nu esti productiva. Daca sa cresti 2 copii e neproductiv, pai atunci ce e productiv in viata asta?

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

06.01.2010 10:03     citat 

va pup fetelor sarut sarut ma bag in patutz sarut sarut noapte buna

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: