· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Viitoarele Burtoase (280)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Viitoarele Burtoase (280)     
Krystyne

03.01.2010 4:24   Clubul Viitoarele Burtoase (280)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!==== ]

Made by ANGY29

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

mihaela_ct bine ai venit pe la noi si fugutza la gravidute sarut sarut sarut

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• Yasmina.....................................01.12.2009
  • piperus......................................02.12.2009
  • Anna-Marya...............................03.12.2009
  • graviduta_incepatoare...........04.12.2009
  • eleonida.....................................05.12.2009
  • mena_sj....................................10.12.2009
  • janine13.....................................13.12.2009
  • mari_d........................................13.12.2009
  • adece.........................................14.12.2009
  • Alexa-Maria..............................16.12.2009
  • ralu_lidia....................................21.12.2009
  • marisim......................................24.12.2009
  • marisim......................................24.12.2009
  • andoana......................................24.12.2009
  • Crispy ........................................31.12.2009
  • angy29.......................................31.12.2009
  • mihaela_ct...............................01.01.2010

"Productivitatea" lunii decembrie :

• MariaStan: ||
  • Oanar02: ||

"Productivitatea" lunilor:

• noiembrie : zero burticoase trist
  • octombrie : 2 burticutze
  • septembrie : 1 gravidutza
  • august : zero balonase trist
  • iulie : 2 burticutze

Facand parte din club, dar in asteptare:

• AdrianaSimion
  • andra_b
  • cry_styna
  • georgette
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • Lordy80
  • marimutza
  • munteane
  • NICKSS
  • simoop
  • somnorici
  • topsecret

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• ili82
  • Micky1307

Sarbatoritii lunii ianuarie :

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 279

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 8 ani, 3 luni

03.01.2010 4:37     citat 

krys.......... multumim de noul capitol frumos ca si tine.............mulktumim ca esti aici ori de cate ori avem nevoie...............
miha am sa scad si eu doza.la o lingurita..........nu de alta datr nu mi-ar ajunge sticluta rad rad rad rad .....nu ma deranjeaza daca e afrodisiac jenat jenat jenat chiar deloc...............ca uneori oboseala si stresul ma doboara si nu imi mai trebuie nimic................daca l-as putea convinge si pe el sa ia macar pastile ar fi bine...............dar nu prea cred ca vrea

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
13 ani, 3 luni
: 7 ani, 3 luni

03.01.2010 4:57     citat 

krys superb noul capitol, multumim mami, sarut sarut sarut

sus

Denunta
andoana

03.01.2010 5:41     citat 

hop si eu, salutare la fete...!!!
Mai am astazi de bramburit si de maine la treaba si voi fii mai mult pe faza!
kry multam de capitol!

Pupici la fete

sus

Denunta
Anna-Marya

Copii
Efrem: 6 ani, 6 luni
Nectarie: 3 ani, 9 luni
am nascut deja!

03.01.2010 6:08     citat 

La multi ani! Un an cu bucurii si impliniri! Am revenit in Bucuresti, dupa un revelion petrecut la socri! Frumos, dar necazurile nu ne-au ocolit nici macar in noaptea de anul nou! La 1 :30 noaptea socat au intrat hotii la matusile care locuiesc langa casa socrilor mei... Am tras o spaima atunci!!!!!!!! ochi peste cap
A venit parintele cu botezul acum o ora si sunt foarte fericit ... Voi cum ati petrecut?Mai aveti vesti bune?

Maria cum stai cu beta...?e bine pana la urma bebe?
Maine incepem scoala! foarte fericit Doamne ajuta sa ne intalnim cu elevii cumintiti in urma sarbatorilor! scot limba
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut pentru toate fetele!Mi-a fost dor de voi!

sus

Denunta
MariaStan

Copii
Ana: 10 ani, 4 luni

03.01.2010 7:30     citat 

Anna-Marya - repet maine beta - sunt super nerabdatoare - dar asteptam optimisti!

sus

Denunta
piperus

Copii
Adelina: 8 ani, 3 luni

03.01.2010 7:59     citat 

Ana imi pare rau ptr necazuri................
Maria tin pumii ptr maine si ma bucur ca sunteti optimisti............bebe nu vrea sa se arate inca dar e sigur acolo............. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

04.01.2010 6:11     citat 

La multi ani!
Sa aveti parte de un an cat mai bun!Multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor!
Eu am petrecut in familie.Am gatit la bunatati in ultima saptamana din an,cat pentru o armata rad .Revelionul l-am facut in familie,cu un gratar in aer liber si artificii.Am dansat si baut putin cu una dintre cumnate.M-am simtit f bine trag cu ochiul .Noul an a inceput binisor si va spun sincer ca ma saturasem deja de stat acasa.Vreau actiune si stres!Maine,poimaine ma auziti pe aici ca vreau iar vacanta.Eh,asa suntem noi femeile,vesnic nemultumite scot limba
Mi-au placut urarile voastre,mai ales a cry_stynei.
Va pupacesc! sarut

sus

Denunta
iva

04.01.2010 8:12     citat 

Buna dimineata

La multi ani! fetele mele...sa aveti un an plin cu bucurii si sanatate sarut sarut sarut sarut

Nu am citit mare lucru asa ca am vazut doar ca mai avem o gravi...felicitariiiii MariaStan... sarut sarut sarut sarut sa ai sarcina usoara, la termen si bebe sanatos...bravooo... sarut sarut sarut sarut

Mihaela_ct bine ai venit si sedere cat mai scurta aici la noi...fuigutza la gravidute
sarut sarut sarut

Krys si eu tzuc la tine sarut sarut sarut sarut

Va pup pe toate sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mena_sj

04.01.2010 8:56     citat 

Buna dimineata tuturor va zic si nu in ultimul rand LA MULTIIIIIIIIIIIII ANIIIIIIIIIIII va doresc in acest an. Sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti de la viata. Pana acum nu am mai intrat pe net deoarece mi-am popus de aceste sarbatori sa stau si sa lenevesc ,datorita inimilor mari din Guvern care ne-au dat zile libere fara plata, si asa am si facut.
Burticutelor va doresc multa sanatate bebicilor si voua si binenteles FELICITARI pentru aceasta realizare.
marisim cum esti draguta? cum ti-ai petrecut sarbatorile?

sus

Denunta
andoana

04.01.2010 9:26     citat 

neatza si de la mine!! va pup, sa aveti o zi calduroasa !! Brrrrrr!

sus

Denunta
adrianaBuc

04.01.2010 9:42     citat 

neata fetelor
Sa aveti un an nou frumos, linistit si plin de bucurii!
maria, sarut Sa ne spui ce iese!

Krys, ce listuta frumoasa!

sus

Denunta
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 8 ani, 3 luni

04.01.2010 9:47     citat 

Neatza fetelor... ce faceti ? cu ce va mai laudati ...eu simt ca mor ...si acum am durerile alea oribile trist voi cum sunteti? sper ca sunteti bine toate dragele mele ca eu deja am inceput sa va indragesc pe fiecare in parte sunteti toate niste dulci , dragutze, primitoare si saritoare zambet va multumesc ca fac parte din clubul vostru pupici la toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
12 ani, 11 luni
Diana Catalina: 10 ani, 4 luni

04.01.2010 10:57     citat 

Buna fetelor, LA MULTI ANI, multa sanatate si fericire in noul an, sa vi se implineasca cele mai arzatoare dorinte!

Din pacate Mosul nu a adus un bebe asa ca:
UM: 26 Decembrie 2009

Mai incercam in continuare. Va pup si va imbratisez cu drag!

sus

Denunta
mari_d

Copii
Sara Evelina: 8 ani, 9 luni

04.01.2010 11:44     citat 

La multi ani fetelor !

Nici nu stiu cu ce sa incep.....iertati-ma ca am lipsit o perioada....au fost mai multe motive....nu mai conteaza.....mi-a fost tare dor de voi.....v-am citit aproape tot timpul.....doar ultimul capitol l-am citit asa pe diagonala....am vazut fete tare frumoase pe aici.....Marisim esti superba....ceva fete noi...din cate imi amintesc (deh, batranetile...) le-am urat bun venit.....daca nu o fac acum....au mai fost si ceva sarbatorite....pe toate le pup si le imbratisez chiar daca cu intarziere....si cel mai mult m-au bucurat perechile de liniute noi aparute.....MariaStan ma rog pentru tine sa ti se implineasca visul.....

Mai fetelor, eu am avut o perioada foarte agitata....pregatirile pt. sarbatori mi-au luat f mult timp...lista mea de meniu a fost una foarte lunga.....de Craciun am avut multi musafiri si cum e obiceiul pe aici am si colindat pe la toate casele cunostintelor , rudelor si prietenilor....de Revelion am fost la Casa Armatei, apoi am plecat la munte la o cabana...am chefuit intr-una timp de 10 zile...abia ce apucam sa dormim de pe la 6-7 dimineata pana pe la 12-1 si apoi o luam de la capat....ma si mir ca am rezistat....insa acum dorm cu nasul in tastatura....n-o sa ma fortez prea tare azi, pe la 2 o tai acasa.. scot limba

Va doresc fetelor pentru anul 2010 tot ce imi doresc si mie....sa fiti mai bune si mai intelepte, maxim de sanatoase, sa va simtiti frumoase, iubite si apreciate de cei din jur, sa fiti inconjurate de persoane dragi voua si sa aveti armonie in familiile voastre.....iar dorinta suprema,care ne-ar face fericirea completa, aceea de a fi mame...va doresc din tot sufletul meu sa vi se implineasca......va pup si va imbratisez cu drag pe toate.....pe fiecare in parte, nu va uit pe niciuna....ar fi o pierdere de vreme sa va insir numele fiecareia...toate aveti un loc in sufletul meu sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: