· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 37
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase mov-oranj-blio 37     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

07.01.2010 2:22     citat 

am mincat asa: 2 samviciuri pe drum, ma ma rodea stomacul de foame
3 cani de ceai (d-ala chinezesc si soc)
2 covrigi d-aia uscati
si mai bag doo cani de ceai
si una de cafea

diseara sa vad ce prestez....da-s chit china&urss impreuna trag cu ochiul tre' dat jos...musai! rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

07.01.2010 2:25     citat 

si io doua sanvisuri, 1 bananutza prostit si doua cani de cafea si una de vin fiert ochi peste cap

ceai nu beau nici cand sunt bolnava

sus

Denunta
zuzalina

Copii

07.01.2010 2:36     citat 

am citit eu pe net ca fac bine si te scapa de celulita ceaiul de soc....banuiesc ca nu se refereau la asta "cules" de pe raft din magazin, da' incercam trag cu ochiul

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

07.01.2010 2:37     citat 

iti trimit eu d.ala bun...l.am cules din gradina! foarte fericit
Ma plictisesc...fetele dorm, voi mancati...e sarbatoare...

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

07.01.2010 2:44     citat 

----------
zuzalina a scris:
am citit eu pe net ca fac bine si te scapa de celulita ceaiul de soc....banuiesc ca nu se refereau la asta "cules" de pe raft din magazin, da' incercam trag cu ochiul
----------

si eu am citit lucruri bune despre ceaiul alb, da se gaseste mai greu

micutz0, mai fa o prashitura

sus

Denunta
micutza_25

Copii

07.01.2010 2:47     citat 

Cini sa le manance...ca ma fac cat China?
S.poi e sarbatoare...

sus

Denunta
zuzalina

Copii

07.01.2010 2:51     citat 

of, cu sarbatorile astea plang sau sunt foarte trist nu mai am plovere curate plang sau sunt foarte trist mai tine mult treaba asta?

da' de aspirat pot? ca-i un jeg in sufragerie de mi-e sila sa calc pe covor (ce m-oi fi facut asa sensibiloasa, oare, m-am molipsit de la soacra-mea, clar!!!)

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

07.01.2010 2:53     citat 

da' eu am spalat intr-o veselie pe 4 si pe 5 ianuarie foarte fericit ,n-a fost nici o sarbatoare atunci ... sau da? confuz

sus

Denunta
DK

07.01.2010 2:54     citat 

Deci am lipsit si io cat sa mananc o prashitura cu gandul la voi desigur scot limba si ati umplut 5 pajini bre! surprins surprins surprins Aveti limbaritza, sa va treaca di fuami am io empreseia.

Coana Zuzo, ci nu-ti place la coafura mea sauvage infoiata? Cica se poarta mai! No, ghini ca ti-ai gasit vocatia si te-ai facut pinguin, ca si-asa mi-s super simpatici. trag cu ochiul

Back to our story... the story of today... io v-am zis sa nu va mai bateti capetele si neuronii si bites di la calculator... ca dijeaba bre. O femee ideala are si forumul asta si va infigeti cu tuatele in ia! prostit prostit

Rusine sa va fie la obraz! foarte fericit (nota: la obrazul al' mare trag cu ochiul )

sus

Denunta
DK

07.01.2010 2:57     citat 

----------
zuzalina a scris:
of, cu sarbatorile astea plang sau sunt foarte trist nu mai am plovere curate plang sau sunt foarte trist mai tine mult treaba asta?

da' de aspirat pot? ca-i un jeg in sufragerie de mi-e sila sa calc pe covor (ce m-oi fi facut asa sensibiloasa, oare, m-am molipsit de la soacra-mea, clar!!!)
----------

Raportez: dupe ce am bagat prashituri (cu gandul la voi, desigur foarte fericit ) am intrat la biserica de am luat aghiasma mare si mi-a zis tanti de acolosha ca 9 zile nu se spala diloc! Adica de azi incepand, 9 zile... Eu sper ca nu au pretentia sa nu se spele nici omul, ca se muta pupeza din cuib instant! prostit prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii

07.01.2010 2:59     citat 

----------
mamistef a scris:
da' eu am spalat intr-o veselie pe 4 si pe 5 ianuarie rad ,n-a fost nici o sarbatoare atunci ... sau da? confuz
----------

si eu am spalat atuncea....dar E unele babaciuni care spun ca nu e bine ca se murdareste apa inainte de botez surprins
Apai...daca e asa...tb sa nu mai facem nici baie, sa nu mai mergem sa ne usuram....si multe altele,...

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

07.01.2010 3:00     citat 

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:

----------

Raportez: dupe ce am bagat prashituri (cu gandul la voi, desigur foarte fericit ) am intrat la biserica de am luat aghiasma mare si mi-a zis tanti de acolosha ca 9 zile nu se spala diloc! Adica de azi incepand, 9 zile... Eu sper ca nu au pretentia sa nu se spele nici omul, ca se muta pupeza din cuib instant! prostit prostit
----------

o sa ne miroasa copanele
da putem sa ne spalam cu vin..cred prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii

07.01.2010 3:00     citat 

da se mai poate lua si astazi>? ca nici eu n.am luat:(
a fost doar preotul cu botezul...eu n.am avut cum merge trist

sus

Denunta
DK

07.01.2010 3:02     citat 

----------
micutza_25 a scris:
da se mai poate lua si astazi>? ca nici eu n.am luat:(
a fost doar preotul cu botezul...eu n.am avut cum merge trist
----------

Sigur micutzo, mergi la orice biserica si ia. Aici unde am fost eu, aveau 3 butoaie! zambet

sus

Denunta
DK

07.01.2010 3:03     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:

o sa ne miroasa copanele
da putem sa ne spalam cu vin..cred prostit
----------

Iete la ia! Vrea spalata si cu vin, mai nou! Baaaaaaaaaai... e crizaaaaaaaaaa! ochi peste cap

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: