· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 93
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 93     
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

30.12.2009 1:36   Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 93  citat 

capitolul anterior
Salutare, dragelor.....eu iar nocturna ochi peste cap
Va pup pe toate, suntem bine, pregatesc vreo 2 poze sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 7 luni
Christian: 11 ani, 11 luni

30.12.2009 1:41     citat 

inainte de tunsoare

proaspat frezat

cu bradul

si cu mami si tati scot limba

sus

Denunta
gogolea

30.12.2009 8:07     citat 

neatza fetelor! sarut

tii, ce baiat avem noi aici.. sarut si ce familie frumoasa! zambet draga tei esti o mamica fericita cu asa fata frumoasa si-asa baiat simpatic foc.
ii pup pe amandoi sarut sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 3 luni
cea mica: 9 ani, 7 luni

30.12.2009 8:29     citat 

neata fetelor
am intrat asa in fuga...abia m-am trezit si inca sunt prostit am nevoie de cafea zambet
eu am inceput lucrul din 28, deocamdata ma duc la pregatire la sb (dar evident ca si muncim, cum altfel sa inveti)..e ok, putin obositor ca lucrez de dupa-masa si mai ales naveta e nasoala, ca facem 1 ora jumate dus, o ora jumate intors....asa ca plec de aici la 13 si ajung acasa pe la 23,30.
in rest pot sa spun ca imi place postul, locul, am cunoscut si cativa colegi, colege, sunt ok.
va pup pe toate, fug sa imi beau cafelutza sarut

sus

Denunta
puimihai

30.12.2009 8:33     citat 

neata fetele !
TEI, sa-ti traiasca minunile ! sa te bucuri de amandoi sarut
va imbratisez pe toate-toate, va doresc la toate o zi buna si spor la munca clasei muncitoare foarte fericit
sarut zambet

sus

Denunta
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

30.12.2009 9:00     citat 

Buna dimineata si LA MULTI ANI ! zambet

Tei, ai niste copiiiii sarut sarut sarut Sunteti niste frumosi, dar...cum ai putut sa tai parul flacaului? surprins trag cu ochiul He...este la fel de fumos sarut

Niste pozici cu noi. Alina lipseste ptr ca mi-a atras atentia sa nu o mai "pun pe forum" foarte fericit

Minunica

Tero... foarte fericit

Iubire...sau ce...?? scot limba

IO..supla foarte fericit

sus

Denunta
gogolea

30.12.2009 9:46     citat 

lucy, bem impreuna cafeluta trag cu ochiul
ma bucur ca iti place la noul loc de munca. daca-ti spun ca eu in bucuresti faceam zilnic de-acasa la servici 1 ora jumate, nu o sa-ti vina sa crezi trag cu ochiul chiar ca faceam si eu naveta rad

pui, poate reusesti sa repari si tu computerul, ca vreau sa va vad trag cu ochiul cum e acasa, e bine, nu? sa faci si misto de clasa muncitoare rad

ramy, m-ai dat gata cu pozele, ce veseli si scumpi sunteti cu totii. cred ca in poza aia ii aranja motul trag cu ochiul
felicitari "madam" pt silueta de invidiat.
ma laud si eu, de craciun am dat jos 1kg ca n-am apucat sa mananc. abia de ieri am mancat si eu cat de cat rad

lucy, pune-ne si noua o poza cu tine cu kg in plus, ca ramy a pus cu kg in minus cool

sus

Denunta
puimihai

30.12.2009 12:29     citat 

YUPIII !!!!! Dragutzele mele, mi-am luat PC nou !! (iar da modestia pe dinafara jenat ) cel vechi ne-a parasit fara drept de apel...din pacate am pierdut si absolut toata informatia stocata in el........nu vreau sa va reproduc cuvintele dulci si pline de miez pe care le-am rostit eu si sotzul la adresa lui, deci, zic doar atat: rest in peace foarte fericit
aseara am reusit sa fac si 2-3 pozici cu burtica , iata :
doua balene foarte fericit

o balena si primul pui zambet

Ultima modificare efectuata de catre puimihai la 30.12.2009 12:34, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
gogolea

30.12.2009 12:34     citat 

pui, nu vreau sa-mi inchipui prin ce treci cu lucrarea de diploma.. of, asta e, fir-ar sa fie ele de computere si hardurile lor nervos
esti o mamica si-o burtica adorabila sarut sarut sarut
de cate ori il vad pe Mihaita ma minunezi ca-mi pare ca el creste de la poza la poza .. e un scump sarut sarut ii sta bine cu ochelari trag cu ochiul
pui, semeni izbitor de mult cu o cunostinta de-a mea, jumatate scriitoare. chiar si la tunsoare semeni. n-ai vreun ne-am din brasov , stabilit in bucuresti? trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

30.12.2009 12:40     citat 

gogo, din cate stiu eu nu am neamuri (nici bune nici proaste rad ) in brasov....cu exceptia faptului ca tatal meu stiu ca a avut o sora vitrega in brasov...ce s-o fi intamplat cu respectiva doamna habar n-am, in orice caz este evident cu mult mai in varsta. Multumesc pt. complimente !
lucrarea de licenta...deocamdata nici nu ma gandesc sa o iau de lacapat, nu mai am nici chef si nici timp...poate dupa revelion foarte fericit daca voi mai fi acasa...ca tanara din burtica mi-*a dat spaime azi-noapte, dar poate au fost numai contractii false, poate isi "ascute dintii" zambet iar de mihaita...ce sa-ti spun ...si eu am senzatia ca se mareste pe zi ce trece sarut si e atat de matur si ma ajuta, in absolut tot ce il rog....sa-i tina DD harul, ca mult ma bazez pe el. sarut

p.s. acum am vazut si eu cum "rasare" din spatele bradutzului varful de la ficus rad zici ca am brad "modificat genetic" prostit rad

sus

Denunta
gogolea

30.12.2009 12:45     citat 

rad
iar tu in poza esti cat bradul de inalta.. ca-n povestea cu Fat-frumos trag cu ochiul
auzi, dar Mhaita cat are in lungime?. am senzatia ca e cat mine foarte fericit eu am 1.56 foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

30.12.2009 12:56     citat 

mihai are 1,50 ...eu 1,73 si traim pe picior mare rad mai ales eu care am ajuns la ghete marimea 41 foarte fericit pe care le incalt numai cu ajutorul baiatului sau a sotului, singura nu pot de loc........ rad prostit
iar mihai are deja 37-38 la picior zambet

sus

Denunta
gogolea

30.12.2009 1:00     citat 

mama-mia! deci nu mi s-a parut . credeam ca e doar efectul fotografiei foarte fericit
cred ca micuta ta nu mai are loc, o fi si ea vreo lungana , de zici ca ti-a dat ghionturi azi-noapte. cool
vorbeste si tu cu ea sa mai stea, ca va fi timp mai frumos la jumatatea lunii ianuarie trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

30.12.2009 1:11     citat 

sa stii ca i-am vorbit vreo 2 ore neintrerupt azi noapte...diverse ...i-am inshirat verzi si uscate numai sa o "pacalesc" sa se linisteasca....cred ca este o lungana...si frate-su s-a nascut cu 51 cm asa ca...
ma duc sa-mi hranesc odrasla cea mare, pentru azi i-am pregatit un meniu de "viteza" , un piure cu snitzele... mai vb cand termin treburile prin bucatarie zambet

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 5 luni

30.12.2009 3:23     citat 

Am revenit...acum ca are si sotul 2 sapt concediu...sper sa pot intra mai des...Karina imi ocupa tot timpul...

tei sunteti totii niste frumosi zambet ce par frumos are baietelul...
ramy ce fete frumoase ai foarte fericit

Karina are acum 8 kg si 67 cm......si este un copil tare vesel zambet , iuar eu am revenit la kg de dinainte....doar ca mi-a maI ramas putina BURTICA......

Gogo diversificarea am inceput-o acum vreo 10 zile cu suc de morcov si ulterior mar...,iar acum am ajuns sa-i dau dim piure de fructe( mar,para,banana,morcov). Astazi i-am dat pt prima data br de vaci cu banana....
Cred ca sapt viitoare tb sa-i introduc si masa de pranz.....Pediatra mi-a recomandat sa incep cu piure de legume....

De cate ori pe sapt tb sa i dau branza de vaci? tu ce i-ai dat pana acum?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: