· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38     
puimihai

08.01.2010 10:14     citat 

si ce te lauzi ! au mai fost si altele, de-aia suntem rele

sus

Denunta
DK

08.01.2010 10:16     citat 

----------
micutza_25 a scris:
astazi o sa fiu la purgatie
----------

Fato, io ti-am dat xanax si prazolex, nu laxativ! prostit prostit

sus

Denunta
DK

08.01.2010 10:20     citat 

Esti jeluasa, pura, rautaceoasa, in tati culorili si fara instinct, na! scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.01.2010 10:29     citat 

----------
micutza_25 a scris:
rad rad rad rad
Nevasta aia de stomatolog ma scoate din sarite nervos nervos
Probabil sunt jeloasa sau ce.oi avea?
----------
care-i aia, ca m-ati ametit complet cu ea?! deci vreau un cv cu poza de la nevasta dentistului, ca mor scot limba

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 10:31     citat 

trist si fin'ca nu am putut sa tac pana la urma, micutzo, cred ca te voi urma in purgatie, ca mie mi-ar prinde bine un laxativ, deoarece din cauza sarcinii atat de mari am o mare problema de constipatie........... nervos

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 10:36     citat 

depinde ce-ti doresti....daca iei matale niste ulei de ricin, golesti si matzul, dar si burta...cum doreste caprioara foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.01.2010 10:40     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
micutza_25 a scris:
rad rad rad rad
Nevasta aia de stomatolog ma scoate din sarite nervos nervos
Probabil sunt jeloasa sau ce.oi avea?
----------
care-i aia, ca m-ati ametit complet cu ea?! deci vreau un cv cu poza de la nevasta dentistului, ca mor scot limba
----------

zuzo, esti sigura mai? ca vrei?

iote

http://www.parinti.com/modules.php?name...t=#1036293

sus

Denunta
DK

08.01.2010 10:43     citat 

Zuzo, sa dai click pe link doar daca ai dormit bine ast' nuapti si iesti relaxata. Sau daca-ti dau eu mai intai un xanax rad rad

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 11:03     citat 

si gata ! ca m-am "enervat ingrozitor " exclamatie nervos exclamatie nervos exclamatie

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 11:05     citat 

sara? rad

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 11:06     citat 

sara pe deal...buciumul suna cu jaaaaleeee !!!!

sus

Denunta
DK

08.01.2010 11:06     citat 

Femeile trecute de 30 de ani

de Andy Rooney, CBS
Pe masura ce inaintez in varsta, apreciez cel mai mult femeile trecute de 30 de ani. O femeie trecuta de 30 de ani nu te va trezi niciodata la miezul noptii sa te intrebe la ce te gandesti. Ei nu-i pasa la ce te gandesti. Daca o femeie trecuta de 30 nu vrea sa urmareasca un meci, nu sta prin preajma miorlaindu-se. Face ceva ce chiar isi doreste sa faca. Si de obicei e vorba de ceva mult mai interesant.

O femeie trecuta de 30 se cunoaste suficient pe ea insasi ca sa fie sigura de cine este, ce este, ce vrea si de la cine. Sunt putine femei trecute de 30 carora le pasa de ce-ai putea gandi despre ele sau despre ce fac.

Femeile trecute de 30 au o mare demnitate. Rareori se apuca sa tipe la tine la opera sau in mijlocul unui restaurant foarte scump. Desigur, daca o meriti, nu ezita sa traga in tine.

Femeile trecute de 30 de ani sunt generoase cu laudele, deseori nemeritate. Ele stiu cum e sa nu fii apreciat. O femeie peste 30 are incredere sa te prezinte prietenelor ei. Una mai tanara cuplata cu un barbat isi ignora deseori chiar si cele mai bune prietene pentru ca nu are incredere sa le aduca in preajma lui. Celor peste 30 nu le prea pasa daca esti atras de prietenele ei pentru ca stie ca ele nu o vor trada.

Femeile devin medium pe masura ce imbatranesc. Niciodata nu trebuie sa-ti martusisesti pacatele unei femei peste 30. Ele stiu intotdeauna. O femeie trecuta de 30 arata bine purtand un ruj rosu stralucitor. Asta nu e valabila si pentru una mai tanara. O data ce a trecut de un rid sau doua, o femeie peste 30 este de departe mai sexy decat omoloaga sa mai tanara.

Femeile de peste 30 de ani sunt deschise si oneste. Ele iti vor spune imediat daca esti un ticalos sau te porti ca un ticalos. Niciodata nu trebuie sa te intrebi cam pe unde te situezi in relatia cu ele.

Da, pretuim femeile trecute de 30 de ani pentru o multime de motive. Din pacate, nu e reciproc. Pentru fiecare femeie uluitoare, inteligenta si fierbinte, trecuta de 30 de ani, exista o relicva cu chelie si burta in pantaloni galbeni facandu-se de ras alaturi de o chelnerita in varsta de 22 de ani.

Doamnelor, imi cer scuze. Iar pt toti barbatii care au spus “de ce sa cumperi vaca cand poti avea laptele gratis” pt a-si justifica burlacia un update la zi: astazi 80% din femei sunt impotriva casatoriei. De ce? Au realizat ca nu merita sa cumpere tot porcul pt un carnat mic.

sus

Denunta
DK

08.01.2010 11:07     citat 

----------
puimihai a scris:
si gata ! ca m-am "enervat ingrozitor " exclamatie nervos exclamatie nervos exclamatie
----------

Bre Puiule, daca nu te calmezi, parca vad ca te-apuca nascarea zambet

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 11:15     citat 

auzi dropiutzo, daca as sti ca asta-i metoda, parca -parca mi-as enerva mai tare...sa dau jos sacul odata foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.01.2010 11:17     citat 

----------
puimihai a scris:
auzi dropiutzo, daca as sti ca asta-i metoda, parca -parca mi-as enerva mai tare...sa dau jos sacul odata rad
----------

apai stai mai puiule barem pana vine nenea dr din concediu. trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: