· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.01.2010 11:57     citat 

io-s nascuta iarna, si cica era zapada mare afara, fata-i nascuta pe viscol (si-a viscolit inca 3 zile), deci noi doo vrem zapada, fratele mieu, cit cuprinde rad

in alta ordine de idei...vedeti voi zapada aia de pe strada? e, asta-i poza facuta inainte sa intru la dus....cind am iesit, TOTUL era curatat, daca intelegeti ce vreau sa spun...deci e frumos si cu zapada, da' nu la noi trag cu ochiul

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 11:59     citat 

fac eu ce fac si iar ma enervez....off..subiectul cu pricina e redeschis , minus vorbaria fara rost si injuriile gratuite... speram ca s-a terminat. solutia este deci sa nu mai deschid topicul de loc si sa ma dezabonez de la a-l urmari trist

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 12:01     citat 

----------
puimihai a scris:
de exceptie ! cutzu incaltat ! ACOLO SI ANIMALUL POATE FI RESPECTAT !!!! n-am un emoticon cu palarie, ca l-as posta !
----------
duamna, acolo daca nu-ti respecti animalul de companie te tiriie prin tribunale si poti face si pirnaie la o adica trag cu ochiul

mentionez pe aceasta cale ca, atunci cind am plecat, ma rugam la Dumnezeu sa fie ceva belea cu avionul si sa mai stam ina o zi foarte fericit cind au dezghetat aripile cu abur tuta aici de fata a crezut ca s-a bulit motorul si jubila rad ca tuta aci de fata nu face diferenta intre fum si abur rad...n-a fost sa fie, am avuns in grafic trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:02     citat 

Duamna Zuza, sa va mai duceti acolo si sa mai povestiti ce si cum... mi-a placut aia cu deszapezirea in timp ce tu faceai baie... tiii, ce-ai ratat! scot limba scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 12:02     citat 

----------
puimihai a scris:
fac eu ce fac si iar ma enervez....off..subiectul cu pricina e redeschis , minus vorbaria fara rost si injuriile gratuite... speram ca s-a terminat. solutia este deci sa nu mai deschid topicul de loc si sa ma dezabonez de la a-l urmari trist
----------
stai cucoana calma, vrei sa iasa copilu' crizat?! ietete la ea, se nerveaza pentru toate talimbele din univers.... ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 12:04     citat 

----------
DK a scris:
Duamna Zuza, sa va mai duceti acolo si sa mai povestiti ce si cum... mi-a placut aia cu deszapezirea in timp ce tu faceai baie... tiii, ce-ai ratat! scot limba scot limba
----------
io visez sa-mi iau bilet numa' dus pentru zona cvu pricina trag cu ochiul intr-o vreme stringeam si bani de viza....noroc ca ne-au trimis astia in fara plata, ca s-au dus juma'te, ca nu stiu, zau, ce se intimpla rad rad rad

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 12:04     citat 

rad asta e pentru "tuta aci de fata"
iar pt. respectul fata de animale...stiu, am vazut si io emisiuni tare interesante despre cum sunt tratate animalele de companie si nu numai in alte tari...dupa cum zicea o clasica in forum" in Ro nu se poate..." si tre' sa re cunosc ca mai e mult pana departe, dar si daca o sa stam cu mainile in san nu cred sa rezolvam ceva ochi peste cap

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:06     citat 

Eu era sa mi-o iau in freza de la un dobitoc pe care l-am intrebat ce are cu cainele in care daduse cu piciorul, asa de distractie... ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 12:07     citat 

lege avem, atita ca n-o aplica nimeni.....
si bine face, ca ma trezeam amendata ca n-am vaccinat pisicu' nici acu', daramite control multianual si taiat de unghii la cabinet trag cu ochiul daca l-am deparazitat de n ori si de fiecare data s-a intimplat o nasoala si-am ramas fara bani, am considerat ca-i un semn si l-am lasat in plata Domnului... trag cu ochiul huo, rusine mie! jenat

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 12:07     citat 

tin sa va informez ca de nervi ce are maica-sa in corp, a inceput fiica-mea sa sughitze foarte fericit oare tre' sa deschid un topic si sa astept leacuri 4 ...???

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:08     citat 

da mai puiule, sa te tii sfaturi! foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 12:09     citat 

----------
puimihai a scris:
tin sa va informez ca de nervi ce are maica-sa in corp, a inceput fiica-mea sa sughitze rad oare tre' sa deschid un topic si sa astept leacuri 4 ...???
----------
naaa...intreab-o direct pe dasteapta de servici, ca te lamureste de nu te vezi scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

08.01.2010 12:09     citat 

da-i citeva picaturi de lamiie rad sa te vaz cum faci rad rad rad rad

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:10     citat 

----------
zuzalina a scris:
da-i citeva picaturi de lamiie rad sa te vaz cum faci rad rad rad rad
----------

zuzo, sa fiu eu in locul Anei Maria, i-as trage niste picioruse in stomac, sa se invete minte sa-i dea lamaie alta data! dar na, asta-s eu... nu-mi place lamaia prostit prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.01.2010 12:14     citat 

pupexa pe portativ foarte fericit

imi vine sa-mi dau palme si sa-mi bag ceva, da sunt o duamna si ma aPtin prostit

zuzo, te invidiez, in Canada n-am ajuns inca, da mai sper zambet

puiule, vezi ca aia cu uleiul de ricin e adevarata, intreab-o pe micutza ca ea a baut o sticla inainte de nastere foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: