· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38     
puimihai

08.01.2010 12:14     citat 

----------
zuzalina a scris:
da-i citeva picaturi de lamiie rad sa te vaz cum faci rad rad rad rad
----------

cred ca singurele alimente care nu mi-au provocat stari de turbare in sarcina asta au fost lamaia, portocalele, gogosarii si castravetzii acri....asa ca n-ar fi o idee rea, numai ca nu am cum sa-i aplic dansei tratamentul..inca! mi-l aplic mie ! tocmai ce curat o portocala foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 12:16     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
puiule, vezi ca aia cu uleiul de ricin e adevarata, intreab-o pe micutza ca ea a baut o sticla inainte de nastere rad
----------

bre, voi vorbiti serios? pai, cum vine asta?
si de ce-ti dai palme? ca-s cam balamuta si nu pricep prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 2 luni

08.01.2010 12:18     citat 

imi dau palme local, adicatelea la bureau socat

ma enerveaza unii colegi, da-mi trece repede

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.01.2010 12:19     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
puiule, vezi ca aia cu uleiul de ricin e adevarata, intreab-o pe micutza ca ea a baut o sticla inainte de nastere foarte fericit
----------

bre, voi vorbiti serios? pai, cum vine asta?
si de ce-ti dai palme? ca-s cam balamuta si nu pricep prostit
----------
da, bre, asa mi s-a rupt intr-un final apa si am purces cu catel si purcel spre maternitate...cica este extrem de toxic si d-aia

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 12:20     citat 

mmm ce melancolica sunt...parca mai ieri "zbieram" si io p-aci cu nervii mei de servici... acu tre' sa ma multumesc cu cei din forum foarte fericit rad

zuzo, da' eu mai am o intrebare, legata de uleiul miraculos, daca e toxic, nu afecteaza bebele? banuiesc ca nu, din moment ce ma sfatuiesti de bine, dar totusi sunt curioasa....

p.s. oare asta de care ou e, de pupeza, dropie, pinguin, lebada....etc etc etc sau pur si simplu de RAUTACOASA ????
"Out pt mofturosi:
Galbenusul de ou bine fiert se amesteca cu o lingura de iaurt cu fructe si cu o lingura de piure de pere si banane " prostit nervos prostit nervos

Ultima modificare efectuata de catre puimihai la 08.01.2010 12:24, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.01.2010 12:23     citat 

pai nu mai are timp....si naspa este daca il folosesti a la long, ca nu-i cucuta sa ori in 5 minute trag cu ochiul
se moare si din ricin, dar in multe luni trag cu ochiul

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

08.01.2010 12:25     citat 

Am ajuns unde ne era locul...purgatie...! cool
Da, puiule, daca vrei sa nasti ia uleiul si pana dimineata o vedem pe Mariuca!
Depasisem termenul cu o saptamana si ma cam speriasem...asa ca am apelat la el,,, SEara l.am baut, dimineata am si fost la spital...
aaa, si nu.ti mai trebe clisma rad rad

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 12:25     citat 

rad rad fata hai, nici nu ma gandeam ca mor prostit eu sau bebe...ma gandeam daca e ok la rinichi si alte cele foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:27     citat 

----------
puimihai a scris:
p.s. oare asta de care ou e, de pupeza, dropie, pinguin, lebada....etc etc etc sau pur si simplu de RAUTACOASA ????
"Out pt mofturosi:
Galbenusul de ou bine fiert se amesteca cu o lingura de iaurt cu fructe si cu o lingura de piure de pere si banane
" prostit nervos prostit nervos
----------

Deci Puiule, e ou indiferent de la care dintre noi, ca toate suntem pure, rautaceoase, destepte si n-avem instinct.

La retzeta, trebuie sa te corectez; de fapt este asa:

"Out pt mofturosei:
Galbenusul de out bine fiert se amesteca cu o lingura de iaurtel cu fructitze si cu o linguritza de piureuas de pericele si bananute" prostit

Ultima modificare efectuata de catre DK la 08.01.2010 12:28, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 12:28     citat 

----------
micutza_25 a scris:
aaa, si nu.ti mai trebe clisma rad rad
----------

macar pt atat si se merita incercat foarte fericit rad
serios vb, nu am depasit termenul legal, doar ca ma simt eu extraordinar de nashpa trist insa voi sta cuminte sa vad ce are ea de gand...poate intre timp vine si tembelutza al meu de dr. ochi peste cap prostit

dropie, deja sunt lata !!!! sub masa evident.. o chem pe mamica stef sa te certe ca mi-ai ranit ochisorii si ai stricat retetuta lu' dna Stie-tot!!!

sus

Denunta
duke_meadows

08.01.2010 12:50     citat 

neata.
asa ma scot din sarite parvenitele care au uitat de unde au venit de nu va poci zici nervos n-am icon din ala cu dejetu' din mijloc ridicat ca pi ala l-as arata.

is racita.

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:50     citat 

DIUC?? confuz

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:51     citat 

taci fato, ca tu nu vb fluent 6 limbi straine si nu scrii in ebraica si-n araba de la dreapta la stanga... ba nici invers! rautaceoaso! scot limba

sus

Denunta
duke_meadows

08.01.2010 12:51     citat 

da io-s .. ci tipi asa? lasa-ma ca-s nervoasa... si mai am si muci rad

sus

Denunta
DK

08.01.2010 12:52     citat 

----------
duke_meadows a scris:
da io-s .. ci tipi asa? lasa-ma ca-s nervoasa... si mai am si muci rad
----------

crezi ca o vizionare a capului respectiv, stii tu care, te-ar ajuta? rad hai, ca-ti dau eu o batistuta sa-ti stergi nasucul de mucishori... prostit prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: