· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38     
DK

08.01.2010 9:49   Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 38  citat 

Am pasit in Noul An 2010 si ne dorim reciproc ca acest an sa ne aduca tot ceea ce este mai frumos si bun, pentru noi si familiile noastre!
LA MULTI ANI, PURELOR!!! sarut sarut

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Unu - This is the genesis
Doi
Trei
Patru
Cinci
Shase
Shapte
Opt
Noo
Capitolul Aniversar 10
Unshpe
Doishpe
Doishpe Bis
Paishpe
Cinshpe pe care l-am incheiat glorios sarbatorind-o pe coana DIUC - Happy B-Day! sarut
Shaish'pe
Shaptesh'pe de aici am devenit si MOVE! foarte fericit
Optsprezece
Nooshpe
Doozeci
Douashunu
Douajdoi Di aici, courtesy of Diuc, deveniram si blio foarte fericit
Douajtrei
douaspatru
douascinci unde am inceput s-o sarbatorim pe duamna cu coada mare scot limba
Douajshase
Douajshapte
Douashopt
Douajnoo
Treizeci
Treizeci si unul
treisdoi
Treishtrei in care am sarbatorit-o pe zburatoarea nostra MAMISTEF! sarut sarut si Sarbatorile de Iarna 2009
Treishpatru - in care am inceput a o sarbatori pe Madame TEO sarut
treishcinci - din carele Duamna Diuc a descoperit o acuta lipsa de INSTINCT
treishase, de unde ni s-a alaturat si Zuza sorcovitoare - Welcome! sarut
treishapte

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care ajunge indata la al 30-lea capitol.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

sus

Denunta
bursucitza

08.01.2010 9:50     citat 

bun gasit rad

sus

Denunta
DK

08.01.2010 9:51     citat 

bun gasit si de la cuada mea! stati sa ma duc sa vaz ce-ati mai scris, ca m-or trecutara apele cand vazui ca ciripiti nestingherite pe pajina 10 bre! ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.01.2010 9:52     citat 

bursoaca, noroc ca esti gravida fa foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

08.01.2010 9:53     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------

rad rad rad dupa ce ca vrei sa te mutzi mai in iasi...
si ce coincidenta .. asa imi spune si soacra daca ma mai alterchez cu ia.. noroc ca esti gravida rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

08.01.2010 9:57     citat 

clar nu pot tine pasul cu voi rad a venit unul dupa neste norme, cit i l-eam dat ati schimbat capitolu' si ati umplu o pajina prostit prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

08.01.2010 10:03     citat 

'mneata!
Nush ce.i cu mine, dar am o am o stare...... nervos nervos nervos

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

08.01.2010 10:09     citat 

micutza...ZEN, ZEN, ZEN

ia o gura de apa si-ti trece

sus

Denunta
bursucitza

08.01.2010 10:10     citat 

hai micutzo ca azi e alta zi... ieri erai nervos nervos nervos

sus

Denunta
DK

08.01.2010 10:11     citat 

DEEEEEEECI...

----------
duke_meadows a scris:
io am un lipici la copii ceva di ma sparii singura.
in romania am stat numa cu prunci in brate. sarut sarut sarut

pupaza s-o imbatat cu vin ros' de la sefu ei ... na ca o parasc rad
----------

De unde reiese ca Diuc o dat in baby blues... trag cu ochiul dar n-a putut rezista sa se dezminta si a parat-o pe pupeza mea iubita si beata... bine ca n-o adormit in traNvai pupeza si mi-o ajus si cu salaru' intact acasa! prostit prostit

----------
bursucitza a scris:
pupezo, putem imparti dropia?.. ca m-am indragostit de vocia iei jenat jenat jenat
----------

Bre duamno cu burta mare si io m-am indragostit de vocia lu' matale, sa stii! Io am cuada mare, tu ai burta mare! Pupezo, sa nu fii jeluasa... da? Aim iorz forevar! sarut

----------
bursucitza a scris:
pupezo, putem imparti dropia?.. ca m-am indragostit de vocia iei jenat jenat jenat
----------

Fafano, eu m-am uitat cca 1 minut, da' nu aseara, nu mai stiu exact cand prostit da' bre, cand o pus-o pe-o fatuca sa imbuce neste carne cu viermi si-o loat aia talpashitza da' o zis ca ii pare rau, ca putea barem sa incerce ... I'm gonna be sick! ochi peste cap
A, si da, fafano, tu esti o leidi! foarte fericit

----------
AdrianaSimion a scris:
ma dau la Cuada oricui se da la dropia mea
si ca sa sariti voi acu in cuib, dupa ce noi ne-am instalat confortabil, mai pardon

ia hai, copanele la vedere si la treaba..eee prostit
----------

Pupezooooooo, lasa bre sa-si puna si ele copanele la vedere pe strasse, sa ne punem termopane-n cuib si sa-mi iau si eu Toyota ceea, ca iar se mai ia vreun leleian de mine-n tramvai, cum am patit aseara - las' ca revin si va povestesc - bursuca stie! trag cu ochiul

----------
duke_meadows a scris:
pupazo poti sa-ti spui ca ai pierdut o discutie de mare eeeeeeeeeeeangajament azi in confe.
rad
mi-o chicat iar ciunga din gura si in final am chicat cu tatu sub biro'.
dichei poa sa dea detalii. trag cu ochiul
----------

Mdeaaaaaah... va dau detalii, dar pe privat! scot limba scot limba
Oricum, mai Diuc, ai un spirit de observatiune perversa ceva di spariet bre! foarte fericit foarte fericit

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
duke_meadows a scris:
ti-o povestit si di capu buclucas?
di mult n-am mai ras ca azi rad
----------

TOTUL mi-a povestit, am crezut ca lesin de ras

ce ochi ai domle, noi nu vazusem, parol

----------

Bine ca macar pupeza o ras in traNvai... pe cand am ajuns eu in traNvai n-am ras deloc! ochi peste cap ochi peste cap

----------
AdrianaSimion a scris:
si eu urasc acest oras de kk, m-as muta mai pi la iasi foarte fericit

zuza, cum e fata?
----------

Pupezo, muta-te bre la Iasi! Haidi serios! La noi se gaseste si bigudele, doar stii! prostit

Zuzulici, sper ca e mai bine fetita sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 10:11     citat 

bursuco, eu sincer as vre sa plec la nascatoare ...dar daca nu vini doftoru' meu trist astept cuminte in varf de canape' sa o apuce pe fiica-mea plecatu' .... asta e... cred ca ai mai multe sanse ca mine foarte fericit
micutzo, de ce esti si matale nervos ori ai dat binete dUamnei cu sot deshtept foarte fericit
iar ca sa intelegeti starea mea compleCta de nervi "atza" am avut si vizita mamitzicai adineaori...si cel mai tare imi place ca nu ciocane, nu se sfieste sa dea buzna in casa, de-ti sta inima cand te trezesti cu ea in casa nervos

sus

Denunta
DK

08.01.2010 10:12     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------

rad rad rad dupa ce ca vrei sa te mutzi mai in iasi...
si ce coincidenta .. asa imi spune si soacra daca ma mai alterchez cu ia.. noroc ca esti gravida rad rad rad
----------

Bre, io credeam ca suacra-ta iti zice "fa" cand te mai alterchezi cu ia! foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
DK

08.01.2010 10:13     citat 

----------
micutza_25 a scris:
'mneata!
Nush ce.i cu mine, dar am o am o stare...... nervos nervos nervos
----------

Micutzo, relax baby... sa te servesc cu un xanax... un prazolex ceva... ca deja peritolul e fumat prostit prostit

sus

Denunta
puimihai

08.01.2010 10:14     citat 

acu' vazusi ca ne botezaram si "fara instinct" ...dar io nu-s di acord...ca io am instinct primar jenat daca nu credeti veniti de vedeti ce burtoi am...ala nu se obtine fara instincte foarte fericit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

08.01.2010 10:14     citat 

astazi o sa fiu la purgatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: