· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 39
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 39     
duke_meadows

08.01.2010 11:53     citat 

curg tati apili di pi mini... am mancat o supa fierbinte si acra .... uoaf ca nu mai poci ....
di ci radeti si io n-auzii?
pupazo nu-mi mai arata copchii asa fromosi ca sar diseara pi omu ista si pana nu-l storc di tat nu ma las trag cu ochiul

sus

Denunta
duke_meadows

08.01.2010 11:56     citat 

----------
mamistef a scris:
ete na....si febletea nuuuastra prostit
----------

si again okiu meu care o avservat ata importanta... rad

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

09.01.2010 9:49     citat 

week-end placut gajicutzele! sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 16 ani

09.01.2010 10:17     citat 

poate ne regasim instinctul in acest weekend ochi peste cap

aaa, si burtoasele sa dea raportul de dimineata foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

09.01.2010 10:21     citat 

si daca nu-l gasim dam anunt la mica puclitate "perdut instincte . gasitoarea sa le pastreze sanatoasa . noua o sa ne creasca altele foarte fericit "
nopticica uratica, bina ca ai trecut! oare mai e mult pana departe? prostit zambet

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 14 ani, 1 luna
Paula-Maria: 12 ani, 9 luni

09.01.2010 10:36     citat 

'mnetzica bunicica! jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

09.01.2010 11:31     citat 

azi gatesc orez cu ciuperci...sper sa fi luat din alea bune si nu otravitoare foarte fericit

bursu? ochi peste cap

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 14 ani, 1 luna
Paula-Maria: 12 ani, 9 luni

09.01.2010 11:42     citat 

numai asa scapa lumea de o reutacioasa!.
Io, zilele trecute le.am umplut...au fost asa delicioase ...( mancasem pe la unile pers...dar ale mele au fost trag cu ochiul )

Azi ..probez rulade de puisori ( daca tot sunteti zburatoare...prind eu una p.acilea)

Bursu avea aseara cv contractii ochi peste cap Asteptam vesti!
Puiutz, vezi ca io am pariat pi tini! Ma dezamagesti? ochi peste cap ochi peste cap sarut

sus

Denunta
puimihai

09.01.2010 4:29     citat 

bre micutzo, acu vad ce-ai scris de bursu ! da' nu cred co nascut ca ma sms-uia, asa mi-o promis ! foarte fericit deci, nu!
ciuperci nebune foarte fericit nush deca o omoara pe reutacioasa, doar s-o faca si mai si, ca ea are anticorpi rad multi si cu dinti ascutiti rad eu azi am luat-o mai usurel cu papica...am totusi senzatia ca departe nu-i momentul cu varsatul sacului si imi place atat de mult cuvantul "clisma" nervos ca as prefera sa nu halesc nik 24 ore...numai sa stiu din timp socat

sus

Denunta
bursucitza

09.01.2010 4:50     citat 

dragele emle sunt bine... dupa no-spa mi-am revenit.. sta in cuibar elena ... in schimb am mandra mare bolnavioara si cu antibiotic... va pupupup sarut

sus

Denunta
puimihai

09.01.2010 6:12     citat 

si al meu, cupilu' al mare, are muci si harcaie (o fi luat-o de la diuc, parca dansa se mieuna de raceala confuz )
ci linistite stati voi in cuibare in w-e ...cand intru io, ca de altfel aveti o limbarnita ca lunea dimineata numai prin arhiva va caut prostit
am mancat o rodie atat de acra de mi s-a inclestat ciocu' prostit acu nush cu ce sa ma dreg...cred ca niste dulcetica de capsunici facuta a' casica o sa mearga super trag cu ochiul plec sa ma tratez exclamatie nu la cap , ca n-am sorti de izbanda ochi peste cap

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

09.01.2010 6:30     citat 

dormi un somn lung de pranz, de pe la 4 la 6, langa cupilu meu..vai ce bine fu foarte fericit

pui....ricin? rad

sanatate puilor bolnavi sarut

sus

Denunta
puimihai

09.01.2010 6:35     citat 

deci ti-ai facut somiul de frumusetze zambet de-aia te iumpeste dropia, ca esti top-modeala foarte fericit
ricin-ricin...as bea un bidon plin prostit da' n-am de unde ochi peste cap si ma taie niste cutzitase din cand in cand prin maruntaie ....de zic gata! acu! ...de unde...nevoie..
sa dea DD sanatate si la pui si la clostile lor ! zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

09.01.2010 6:38     citat 

ai bobinat dulcetzica de capsunici? prostit
oare merje sa fac si io neste clatite, daca tot zisesi de dulceturi

bre, da TEO unde-i?

peseu: si dropia fu azi sa-ti faca ghiarele din dotare, sa le mai pileasca putin cool

sus

Denunta
puimihai

09.01.2010 6:45     citat 

clatite-clatite...da' ve zi sa le clatesti bine, ca nu E bune cu urme de balsam rad
da am papat ! si inca mai bag cool

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: