· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Ghioceii primaverii 2008 (18)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ghioceii primaverii 2008 (18)     
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

17.01.2010 6:58     citat 

o parte din poze, o sa mai trimit, apoi trec la comentarii privind pozele voastre si altele!!!
Anca, multam de ganduri! sarut sarut

Mosul Nicu

o poza cu greutate, unchiul Sofiei, la Balea

moale dupa o plimbare

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii

17.01.2010 7:07     citat 

cu farashul prin oras

o botoasa mititica

hai ca mai mi-a trecut!

asa papa ea cu Mihai

asa ne spalam pe manute

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii

17.01.2010 7:17     citat 

aici s-a prins cum sa schimbe modul de licarire al beculetelor din brad

oamenii mei

noi, hehe

in tren

cand s-a trezit, tot in tren, happy

proasta crestere, hehe

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

17.01.2010 8:33     citat 

ce rasfatata mica sarut poza cu voi 3 e f frumoasa!! zambet

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

17.01.2010 10:59     citat 

LA multi ani Bianca de Sf Anton. Sa cresti mare si sa fi sanatoasa sarut ca frumoasa esti cool
Roxi, ce fain povestesti tu..ma bucur ca v-ati simtit bine, se vede si din poze. Ce drag mi-e sa ma uit la voi. Sa nu zici ca si caciula neagra a Sofiei e facuta tot de tine socat surprins

----------
Connie_drg a scris:
ana ati avut ieri sau azi vin musafirii? distractie placuta zambet si noi am avut ieri musafiri.... azi ne odihnim foarte fericit
foarte fericit
----------

azi am avut, in jur de 30 (cu copii) prostit tocmai ce au plecat si am strans o leaca, grosul asa, restul strangem maine ochi peste cap

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

18.01.2010 10:24     citat 

La multi ani Bianca!!!! sarut sarut sarut sarut Te pupa Eric!!! sarut sarut sarut sarut
Roxi ce poze frumoase. Ma bucur ca v-ati simtit bine acolo, se si vede asta. Sofia e o scumpa. sarut sarut sarut

sus

Denunta
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

18.01.2010 10:41     citat 

La multi ani, Bia! sarut
Roxy, bine ati revenit! Ne era dor de voi! sarut F frumosi sunteti! A rezistat ceva Sofioara de anul nou! Sa inteleg ca ne-ati inselat deja! scot limba prostit sarut Tibi tot fidea e! Nu se uita la nicio fata! prostit Ce-i drept, ni nu prea cunoastem... scot limba

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

18.01.2010 11:30     citat 

'neatza si de la noi
roxi ce v-ati mai plimbat, super, ma bucur ca v-ati simtit bine, iar pozele sunt o incantare sarut sarut sarut
ana moama ati avut casa plina, i-a placut lui marius ca are atatia musafiri, printre care si copii? bianca e ff incantata cand are musafiri zambet

multumim de urari fetelor sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut noi ieri am stat si ne-am odihnit...

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii

18.01.2010 1:26     citat 

Buna ziua dragelor! zambet Multumesc de ganduri si aprecieri, hehe!
Am vrut de aseara sa mai scriu cate ceva dar nu am mai reusit sa intru!
Si mie mi-au placut mult pozele voastre si pot sa spun ca mi-am cam dat seama cum a fost atmosfera in casele voastre sau in club unde ti mers. trag cu ochiul trag cu ochiul
Connie am vazut filmele, mi-a placut mult tinuta ta, e dupa sufletul meu! vesela si cocheta in acelasi timp! Si cum dansezi conga, hehe,fain! Imi pareti o familie frumoasa si faptul ca ati avut casa plina, de Rev, inseamna mult pentru ...mintea mea! la un moment dat am vazut-o pe Bia urcand scarile, ce emotii am avut, dar cred ca este experta, si cobora linistita! O pupam pt ziua de ieri si nu numai! jenat zambet zambet zambet

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii

18.01.2010 1:34     citat 

Relly, atata am salivat pe langa pozele cu torturile facute de tine, te felicit si Eric parea bucuros! M-am amuzat si pentu ca am vazut ca a avut Eric o faza cu cureaua lui tati si Sofia la fel cu una de-a mea, numai ca si-a pus-o dupa...gat! hehe, cred ca o sa postez si eu poza! trag cu ochiul prostit

Valentinaaaaaa, superbe pozele cu fiicuta ta! domnisoara bine de tot! (app de asta Soso are tot 14 kg si in jur de 87 cm) Ma bucur mult pentru voi ca veti calatori si pasaportul Francescai arata minunat! hehe, va doresc inca de acum un sejur fantastic! cu drag! Faina poza si chilotelul pe cap ca si la Eric cu pampersul!

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii

18.01.2010 2:12     citat 

Ana, frumoase pozele de la brad! Marius intotdeauna a avut o tinuta asa impozanta! E un adevarat do'nsor!
zambet zambet
Felicitari pentru kg de care ai scapat, hehe! Esti pe drumul cel bun!n seara de Rev cred ca si eu as fi optat ca voi, sa nu ma mai intorc la party!

Anca, ai avut o tinuta minunata la Rev, foarte sexi si cred ca si distractia a fost pe cinste! Nu-i de mirare ca ai atras priviri englezesti, hehe!

va pup pe toate!

sus

Denunta
leelloo

Copii

18.01.2010 3:13     citat 

Rora, mersi pt complimente jenat ...de la Craciun si din cauza lui foarte fericit , m-am ingrasat 2,5 kg, moooor plang sau sunt foarte trist ..acum, am de slabit 6-7 kg!!! si sa nu ma intrebati de unde, ca am de unde!! si acum se vede bine! nervos

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

19.01.2010 7:32     citat 

fetelor pe unde umblati? ce-i cu voi?

eu am gatit azi, si acum am facut chec ca aveam pofta de ceva bun si dulce zambet

sus

Denunta
leelloo

Copii

19.01.2010 9:59     citat 

noi ba prin parc, ba cu treaba prin casa, ba prin bucatarie scot limba
poze de azi , prin zapada
http://family.webshots.com/photo/249558...8442jMlAet

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

19.01.2010 10:44     citat 

absolut superbe pozele cu porumbei anca zambet bravo....

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: