· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Ghioceii primaverii 2008 (18)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ghioceii primaverii 2008 (18)     
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

13.01.2010 8:14     citat 

10 mil? surprins atat e o cresa particulara?

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

13.01.2010 8:15     citat 

----------
manam a scris:
10 mil? surprins atat e o cresa particulara?
----------

rad rad rad rad 10 mil e super bine, ca sunt si mai scumpe. foarte fericit

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

13.01.2010 8:20     citat 

Ana, nici eu nu sunt pt bona, pe langa faptul ca se poate intampla diverse cu ele, mai sunt si scumpe, in jur de 8 -10 mil. Si de ce sa lasi copilu cu o bona si sa nu invete nimic cu ea, si sa-l mai si bata, cand mai bine il dai la gradi particulara, asta daca iti permiti financiar. prostit

sus

Denunta
manam

Copii

13.01.2010 8:21     citat 

mama ce mult mi se pare. adevarul e ca n-am de unde sa stiu, la noi in oras nu sunt crese particulare prostit
si de cand vrei sa o duci, Connie? sau inca nu sunteti hotarati?

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

13.01.2010 8:58     citat 

ana are dreptate cuscra, e printre cele cu pret bunicel, stiu persoane care dau numai taxa 15 mil. + optionalele surprins am gasit unele si mai ieftine pe net dar barbatu' zice ca pt 1 milion nu se duce cine stie unde prin traficul din bucuresti.... asta la care am fost e chiar pe strada unde lucreaza el si va dati seama ca DOAR din punctul asta de vedere e incantat....; eu vroiam sa o dau din februarie... sa ne facem si noi niste calcule si vedem.... dar nu mai tarziu de 1 martie....

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

13.01.2010 9:58     citat 

am mai vorbit cu 2 persoane si zic ca asa se doarme la gradinite foarte fericit io de unde sa fi stiut...., ca sunt rare cele care au dormitoare separate si oricum preturile sunt mai maari.... asa o fi..

sus

Denunta
camilili

Copii
Cezar- Andrei: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

13.01.2010 10:02     citat 

Buna tuturor!ce faceti?
Wow Connie, dar e destul de mult 10 mil pt cresa..insa asa sunt preturile de Bucuresti...am si eu o cunostinta crae a inscris fata la o cresa particulara din Buc si da 12 mil...insa pt banii astia ii da meniu preferential fetei..numai ce spune mama....
Pe la noi in Radauti nu sunt crese sau gradi particulare si poate de aceea este si o bataie pt locuri si se intra cu mita...insa ce sa spun?cred ca e mai bine decat cu o bona...In primul rand fiindca sunt mai multi copii si jucarii si spatiu de joaca...si in al 2 lea rand fiindca se invata si el disciplinat cat de cat,respectand un program...ca acasa face numai ce vrea el...insa sa vedem daca se va acomoda din toamna...ca de nu trebuie sa il mai tin un an acasa...Pupici!!

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

14.01.2010 10:29     citat 

Salutare!!!!!!! sarut
...si in in Oradea gradinitele particulare sunt cam tot asa la pret dar au conditi ultra lux...........
....Iulia la cresa e foarte cuminte si ascultatoare zambet asa zic educatoarele scot limba ...probabil de aceea acasa isi permite orice foarte fericit

...connie ma bucur ca ati gasit totusi ceva convenabil macar din punct de vedere al transportului zambet

...ce mai e cu Sorina????,stiti ceva de ea???

pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

14.01.2010 10:36     citat 

..poza "proaspata"....

...daca Alex e la tati in brate...atunci si eu vreau...eh,ca sunt putin geloasa scot limba

...Iulia cu prietena ei in "campul muncii" foarte fericit

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

14.01.2010 10:38     citat 

'neatza!
da, mi-au zis si alte fete ca asa se obisnuieste sa se doarma si la stat, in aceasi camera in care isi desfasoara activitatea.... , o sa merg sa vad si la stat cum e, cum se "intra" ca tare greu se intra si ne mai gandim pyutin, dar dc e sa o dam la particulara la asta ramanem ca e pe strada pe care lucreaza sotul, v-am zis...

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

14.01.2010 10:41     citat 

ia uite ce fete cucuiete zambet o mai vedem si noi pe iulia, s-a schimbat, a mai crescut, ce mandru e tati cu odraslele lui in brate zambet

sus

Denunta
manam

Copii

14.01.2010 10:54     citat 

Iulia, un pupic de la Marius sarut Esti o frumoasa si mai blonda parca surprins sau mi se pare mie? ochi peste cap
Connie, dar tu mergi inapoi la vechiul loc de munca? Imi amintesc parca (sau ma insel) ca vroiai sa iti cauti altceva. Ti-ai gasit?

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

14.01.2010 11:06     citat 

..multumim de aprecieri si de pupic sarut sarut sarut

...connie si la noi la stat se intra greu cu pile si relatii rad ca de fapr orice la noi in tara trag cu ochiul

...ana intradevar i s-a mai schimbat culoarea parului zambet e o culoare cool rad si mie mi-ar place scot limba

ce sa mai fac de mancare intrebare intrebare intrebare plang sau sunt foarte trist tampesc de atata bucatarit prostit

sus

Denunta
manam

Copii

14.01.2010 11:13     citat 

Ildi, nu e imposibil de crescut 2 copii mici? nu e inuman de greu? prostit mie asa mi se pare ochi peste cap

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

14.01.2010 11:30     citat 

----------
manam a scris:
Ildi, nu e imposibil de crescut 2 copii mici? nu e inuman de greu? prostit mie asa mi se pare ochi peste cap
----------

vai ce intrebari pui cateodata rad rad rad dc era imposibil si inuman, aproape toate familiile ar fi avut doar un singur copil, iar cei care n-aveau nu mai faceau cand aflau cat de greu se cresc scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: