· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 40
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURelor Rautaceoase, diverse culori, fara instinct 40     
duke_meadows

11.01.2010 4:02     citat 

hai salut.
printre 2 frunze de salta am picat si moi.

si eu is alergica. nu stiu la ce ca n-au putut depista. am facut teste, am tinut condica la ce si cum mananc, nu am mai gradinarit, ba l-am tinut si pe al meu la respect o perioada rad etc etc.
nici o rezolvare, nu se stie domle, mister complet.
asa ca am perioade cand ma scarpin pan' la sange [ala albastru ca-s de vita nobila - a se citi vitza foarte fericit ] si perioade cand sunt ok.

ps: azi am dat nas in nas cu lord lloyd webber , e unu de scrie multe musicaluri eg: phanthom of the opera etc etc.. de unu mai aratos nu puteam sa ma impiedic ochi peste cap

sus

Denunta
DK

11.01.2010 4:04     citat 

Mai Diuc, apai chiar ma intrebam ce e cu tine de nu mai apari...
Bre, creca trebuie sa schimbam titlul in clubul purelor rautaceoase, diverse culori, fara instinct si alergice prostit prostit prostit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

11.01.2010 4:04     citat 

----------
DK a scris:
Blonda mamii, nu s-a mai uitat. Las' ca am patit si eu ceva similar... prostit
----------

blonda mamii s-a uitat, da' nu i-o placut alea ieftine, le-o luat pe alea mai scumpe (si inca, vazusem si mai scumpe, da' nu intrau pe grasimile mele) foarte fericit

alta si mai buna
vineri, dupa rateul de la examen, am pierdut busul si trebuia sa-l astept pe-al meu pina la 16h30
deci am colindat magazinele mele favorite prin oras
da' eram asa intr-o stare ca nu-mi placu nica
pentru prima data, mai ales in perioada de solde, m-am intors acasa cu miinile goale (eh, buzunarul o fo' multumit rad )

sus

Denunta
DK

11.01.2010 4:05     citat 

----------
duke_meadows a scris:
[...], ba l-am tinut si pe al meu la respect o perioada rad etc etc.
----------

Aoleu mai Diuc, te-ai gandit pana acolo??? rad rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

11.01.2010 4:05     citat 

si tu, diuc????

alergice...na ca refacuram clubul
tot inmultim calificativele foarte fericit

sus

Denunta
DK

11.01.2010 4:07     citat 

----------
Teodora29 a scris:
----------
DK a scris:
Blonda mamii, nu s-a mai uitat. Las' ca am patit si eu ceva similar... prostit
----------

blonda mamii s-a uitat, da' nu i-o placut alea ieftine, le-o luat pe alea mai scumpe (si inca, vazusem si mai scumpe, da' nu intrau pe grasimile mele) foarte fericit

alta si mai buna
vineri, dupa rateul de la examen, am pierdut busul si trebuia sa-l astept pe-al meu pina la 16h30
deci am colindat magazinele mele favorite prin oras
da' eram asa intr-o stare ca nu-mi placu nica
pentru prima data, mai ales in perioada de solde, m-am intors acasa cu miinile goale (eh, buzunarul o fo' multumit rad )
----------

Eu inca nu am apucat sa merg la cumparaturi si nici nu cred ca am s-o fac. La noi reducerile sunt oricum o pacaleala... cu 2 saptamani inainte sa inceapa baietii urca preturile, apoi cand incepe perioada de reduceri le aduc la valoarea initiala. Asa ca din partea mea, sa sada colosha cu ele pe raft.
Eu insa am continuat ceea ce am denumit "tantici-based shopping" si mi-am luat (in rate foarte fericit ) doua seturi de bijuuri din pietre semi-pretioase, unul e citrin si celalalt e serpentin: colier, bratara si cercei. Sunt bella, frumoasa si rachitoare, ce sa mai zic! Si modesta de mama focului! prostit prostit

sus

Denunta
duke_meadows

11.01.2010 4:07     citat 

----------
DK a scris:
----------
duke_meadows a scris:
----------

----------

cand ma apuca scarpinatu' vad ros' in fata okiulu' si la o furie i-am zis ' de tine is alergica' rad noroc ca-i 'barbata' si nu se sperie repede trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

11.01.2010 4:09     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:
----------
duke_meadows a scris:
----------

----------

cand ma apuca scarpinatu' vad ros' in fata okiulu' si la o furie i-am zis ' de tine is alergica' rad noroc ca-i 'barbata' si nu se sperie repede trag cu ochiul
----------

Ghietu om, bre Diuc! rad rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii

11.01.2010 4:10     citat 

rad
da' mie-mi placi asa sarut
eu la bijuterii is nula, nu prea port ii drept, deci n-am cam nica de mare valoare, nu ma strofoc
da' anul asta mi-o picat pata pe intoleala (ma apuca asa uneori), deci am scos rochiile, schimbat oleaca garderoba, caut colanti adecvati....si cica ma fac si eu oleaca mai frumusica rad

sus

Denunta
DK

11.01.2010 4:10     citat 

Sa nu va speriati daca schimb capitolul putin mai repede, insa am o surpriza pentru voi. sarut sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii

11.01.2010 4:12     citat 

diuc, asa-s si eu cu scarpinatul, cind ma apuca, urlu prin casa singura (si zau ca-i insuportabil...scarpinatul) ochi peste cap

sus

Denunta
DK

11.01.2010 4:16     citat 

Pentru ca am vrut sa va fac surpriza inainte de a pleca spre cashi... am creat putin mai repede Craca 41

Sper sa nu fi suparat pe nimeni! sarut

sus

Denunta
duke_meadows

11.01.2010 4:17     citat 

----------
Teodora29 a scris:
diuc, asa-s si eu cu scarpinatul, cind ma apuca, urlu prin casa singura (si zau ca-i insuportabil...scarpinatul) ochi peste cap
----------

numa cine sufera poate spune cu adevarat cat e de rau. ca al meu sot imi zice sa am vointa sa nu ma scarpin, da nu pot. nu e vb de vointa. si el zice sa ma scarpin daca o fac macar cu un prosop ceva , sa nu las urme. ei... pana nu imi curge sange de durere nu sunt ' satisfacuta' . mi-o zis ca-s sado rad rad io da nu-i rasu' meu .... trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: