· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > JOS SURPLUSU! HAI LA SLABIT!(cap 48)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor JOS SURPLUSU! HAI LA SLABIT!(cap 48)     
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 6 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 5 luni
Frisky Molnar: 16 ani, 3 luni

11.12.2009 6:11   JOS SURPLUSU! HAI LA SLABIT!(cap 48)  citat 

JOS CU SURPLUSUL!! zambet

Felicitari pt minusuri: alina28, cosmy13,cristianka, grasana, Irinuca, ksde2000,nelly2007, & Nelus!!!

sus

Denunta
nelus

11.12.2009 10:00     citat 

Wow! Si imc-ul.... Multumim f mult!

sus

Denunta
cristianka

Copii
Dinu-Iancu: 11 ani, 6 luni

11.12.2009 10:17     citat 

mulţumim de noua listuţă
ce înseamnă X-ul de lângă IMC?
foarte fericit eu raportez acum 67,5 deşi spre ruşinea mea am pauza de la sala de o saptamana din nou, am cam dat iama în dulciuri şi dezordine totală în mesele principale trist marea problema e ca dupa atata amar de vreme au venit si la mine rusii jenat si ei îmi aduc pofta de dulce
pacat ca vin sarbatorile, desi sunt hotarata din 20 decembrie pana in 10 ianuarie cand sunt plecata in concediu sa ma abtin de la dulciuri... miram-as mai ales ca e si ziua mea... off trist sper macar sa ma mentin

sus

Denunta
nelus

11.12.2009 10:24     citat 

Vad ca esti nascuta pe 25 dec foarte fericit Avantajul e ca nu poti manca dulciuri si de Craciun si de ziua ta zambet

sus

Denunta
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 6 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 5 luni
Frisky Molnar: 16 ani, 3 luni

11.12.2009 3:59     citat 

scuzati dragele mele, am facut listuza noaptea la 12 la mine si am uitat sa scot X-ul..care era pt mine sa imi aduc aminte pe cine sa felicit pt minus jenat scot limba DAR il scot daca viitoare!
Da, am pus si IMC-ul dar numai pe cel actual..in viitor o sa lucrez sa le calculez si pe cel din trecut sau viitor.
Eu ma simt bine si am reinceput sala. Raducu meu are o infectie la sinusuri insa si e pe antibiotice acum trist
Cristianka, ce frumos..nascuta de Craciun! foarte fericit

sus

Denunta
cristianka

Copii
Dinu-Iancu: 11 ani, 6 luni

11.12.2009 10:34     citat 

nu e frumos ca primesc un singur cadou si de Craciun si de ziua mea rad iar cand imi scrie cineva La multi ani ... sa inteleg ca e pt ziua de nastere sau de Anul nou? cum sa raspund? multumesc sau... la multi ani si tie? rad dilema mare prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

12.12.2009 10:41     citat 

DEclar 56 de kg! zambet

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 1 luna
MICA: 9 ani, 9 luni

12.12.2009 2:31     citat 

ancuta, multumim f mult pt lista si pt imc. sarut sarut sarut sarut
sanatate lui raducu si tie mult succes la sala.

eu am inceput sa iau pastile zein de 4 zile, insa nu iau decat cate 1/zi, desi in prospect scrie cate 2. eu nu vreau sa slabesc 9 kg in 2 saptamani. mie imi ajung si 500 g/ saptamana, mai ales ca pastilele mi se par cam scumpe, adica 20 de pastile 40 de euro. ceaiul am inteles ca da diaree si exact asta nu-mi trebuie! jenat deci, nu-l iau. cutia de ceai e 18-19 euro.

felicitari pt minusuri, doamnelor. succese in continuare.
zambet

sus

Denunta
megy

Copii
ANDREI - minunea din vietile noast
14 ani, 5 luni

13.12.2009 10:49     citat 

Declar si eu 58.6 kg. E cam putin, dar e un inceput si eu ma bucur foarte fericit
Mi-am cumparat o oala din aia pt aburi (steamer) si m-am indragostit de ea foarte fericit . Imi gatesc numai la aburi acum. E f oarte eficienta, sanatoasa, mancarea foarte gustoasa zambet Si mi-am pus creativitatea la munca rad

sus

Denunta
IrinucaR

Copii
Andrei Ciprian, zis Ziggy: 15 ani, 1 luna
Paul Ravan, zis Pika: 12 ani, 8 luni

14.12.2009 7:26     citat 

RoBlondi, sarutsarutsarut super listuta zambet Ma bucur ca esti ma bine si ca iti reintri in normal, sper ca si Raducu sa se faca bine repejor trag cu ochiul

cristianka, micutza_25, megy, felicitari pentru minus!

megy, ce gatesti la steamer?
Spre rusinea mea, jenat eu am un astfel de aparat de mai bine de 2 ani si nu il folosim... Sunt mai mult adepta cuptorului - imi place foarte tare crusta si tot ce este crocant...

KiKilinis, cum iti merge? e conform asteptarilor?

Eu sunt in continuare la 53.2... nu vrea sa se mai clinteasca... ochi peste cap ...

Va doresc o saptamana minunata!!!

sus

Denunta
megy

Copii
14 ani, 5 luni

14.12.2009 10:50     citat 

irinucaR gatesc de toate zambet . In ultima vreme mi-am pus cate un cartof, morcov, brocoli apoi cand le-am scos am pus putin unt pe ele si presarat cu putina branza si marar. Arata super, s-a dat si sotul la ele. In general pun legume de tot felul si cateodata pun si carne de pui. Ce imi place foarte tare e ca se fac repede. Sambata de ex ii faceam lui Andrei paste cu branza si in acelasi timp am pus pe foc in oala mea legumele si in oala diferita pastele. S-au facut cam in acelasi timp, foarte repede. Pana ce i-am pus lui Andrei in farfurie sa mamamce era si mancarea mea gata trag cu ochiul
Si carnea de pui si pestele se fac super in oala. zambet

sus

Denunta
KiKilinis

Copii
JR: 14 ani, 1 luna
MICA: 9 ani, 9 luni

14.12.2009 12:51     citat 

astazi se implineste o saptamana de cand iau pastilele si nu m-am cantarit, spre rusinea mea...
nu imi dau seama daca am slabit sau nu, ma simt mai bine in pielea mea, insa analizandu-ma in oglinda constat ca stratul de celulita arata cum n-a fost niciodata. am numai pe fese si putin sub ele. dezastru arata! trist
sper maine de dimineata sa nu uit sa ma cantaresc.
sporuri cat cuprinde!

sus

Denunta
Roxana_B

Copii
Alexandru-Ioan: 15 ani, 4 luni

14.12.2009 1:24     citat 

Multumesc pentru locul pastrat in listuta. In ultima perioada am abandonat procesul de slabire, nu ca as fi vrut ci din cauza unor probleme de sanatate. Acum nu m-am cantarit , atunci cand o voi face voi raporta pentru noua listuta. Mult spor la slabit dragutelor!!! zambet ochi peste cap

sus

Denunta
nelus

14.12.2009 2:04     citat 

Sa raportez si eu? prostit Nope! Miercuri revin cu cantarul. De fapt am 60.7.... dar e clar ca tinta- 31 ani si 59 kg a sarit din schema. Poate de Sf Valentin de acum rad Sper din suflet sa reusesc sa scad sub 60 asta ca deja.....
Luna trecuta am renuntat la anticonceptionale , dupa 3 ani... Astept sa vad daca imi va influenta asta greutatea.

Megy, ma tenteaza si pe mine o oala din aia. Ce marca e?

sus

Denunta
megy

Copii
14 ani, 5 luni

14.12.2009 2:18     citat 

Nelus e no name oala mea foarte fericit . Am cumparat-o foarte ieftin si e nemaipomenita. Se gasesc in hipermarketuri, am vazut si in magazinele de electrocasnice erau mai scumpe si functionau pe curent.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: