· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Purele Rautaceoase, colorate, fara instinct, alergice 41
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Purele Rautaceoase, colorate, fara instinct, alergice 41     
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

12.01.2010 3:21     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
scrii foarte bine si clar pe romaneste, doar ca e posibil ca unii sa aiba probleme de intelegere... trag cu ochiul

a, si cu toyota... eu imi doresc o toyota si o zis pupexa ca sta ea cu copanele pe strasse si-mi ia. rad
----------

pi da, io cu munca, ea cu lauda rad

se vorbeste de al 13-lea la mine in zona cool
----------

Yuhuuuuuuuuuuuuuuuuu, numai asa imi platesc si eu darile la stat si beneficiez de reducere si.si plateste d.l taxa la master (l-au apucat studiile dupa 15 ani...ce ti.e si cu legile atea...cand te obliga...e musai... Cred ca.s mana'n mana cu universitatile MI- Spiru) nervos Master ii tb lui dupa atatia ani de militarie... socat
E inscris la dr...dar eu stiam ca nu mai este nevoie de master...naiba sa.i ia!)
Numai asa cumpar si eu cadoul pe care.l vreau piticei..nu ma tot uit in portofel..
Doamne ajuta, sa.l primeasca!

Aaaaaa, dupa zilele alea de concediu fortat...a primit banii de echipament...asa ca...ne.am scos de sarbatori..ca am avut cv datorii la cv de cand ne.am cumparat masina)
Ca asa.s astia de la banca...dupa ce.ti dau banii in mana, tu apuci sa.ti achizitionezi bunul pe care ti-l doreai...te suna ca nu ti.au oprit nush ce taxe...Ca la noi la nimenea...
Asa ca de voie...de nevoie...a tb sa ne scotocim bine ( la momenl respectiv) si sa scoatem 1000E si sa,i ducem la banca. Off!!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

12.01.2010 3:26     citat 

Scuze de off topicutz!( dar ma descarcai si eu)
Teo, cine si ce nu pricepe...??? Io nu prea am timputz de forumeala...ca pitica mea e cam agitata ...cred ca din acuza musafirilor mei!! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ( ce bine era cand nu.i aveam...!!! Aproape 3 ani de zile n.am mai stiut ce.s aia...dar amu...ma termina!!!)
Cre'ca toate durerile pe care le aveam....mai cu seama ieri...erau din cauza asta...ma agitai aiurea cu SB ala despre ceaiuri jenat ochi peste cap

sus

Denunta
DK

12.01.2010 3:29     citat 

Mai micutzo, tare bine-mi pare sa te vad mai bucuroasa. sarut

A propos de banca... bine ca v-au sunat sa va anunte. La banca mea ma anunta doar ca am datorii, niste comisioane de care numai ei stiu. In schimb au grija sa ma bombardeze cu mailuri si sms-uri cu invitatii la promovari de produse... Era sa le zic o data ce sa faca cu produsele lor prostit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

12.01.2010 3:30     citat 

dar ceva care vibreaza si ie invizibil nu se gaseste pt noi cele care circulam cu 41? :Dnu de alta dar vreau sa am o atitudine nonsalanta si sa zambesc mai des rad

sus

Denunta
DK

12.01.2010 3:31     citat 

Top, poti sa-ti dai telefonul pe vibratii, fato! foarte fericit

sus

Denunta
topsecret

am nascut deja!

12.01.2010 3:33     citat 

promiti sa ma suni? rad
eu o sa aleg o melodie sa iti cante,ca sa nu te plictisexi sarut
ce zici ce "inima de tiganca"?

sus

Denunta
DK

12.01.2010 3:35     citat 

----------
topsecret a scris:
promiti sa ma suni? foarte fericit
eu o sa aleg o melodie sa iti cante,ca sa nu te plictisexi sarut
ce zici ce "inima de tiganca"?
----------

Daca-mi dai numarul, te sun, promit cu mana pe funditza! rad rad

Melodia ii buna. prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

12.01.2010 3:40     citat 

----------
DK a scris:
surprins surprins surprins aoleu mai zuzooooo!! cum, a facut angioedem la 48 de h de la intzepatura??? si a cedat la antihistaminic si prednison (asa se cheama chestia aia la care nu tre sa mananci sarat - de fapt substanta activa e cortizonul). of mititica trist
----------
asa, cortizon, ca mereu uit cum ii zice zambet brava, esti fata isteata, d-aia imi place de tine zambet

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

12.01.2010 3:47     citat 

----------
topsecret a scris:
dar ceva care vibreaza si ie invizibil nu se gaseste pt noi cele care circulam cu 41? :Dnu de alta dar vreau sa am o atitudine nonsalanta si sa zambesc mai des rad
----------
invizibil nu, dar ferit privirii, se poate...iti dau io niste link-uri zambet

sus

Denunta
DK

12.01.2010 3:49     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
surprins surprins surprins aoleu mai zuzooooo!! cum, a facut angioedem la 48 de h de la intzepatura??? si a cedat la antihistaminic si prednison (asa se cheama chestia aia la care nu tre sa mananci sarat - de fapt substanta activa e cortizonul). of mititica trist
----------
asa, cortizon, ca mereu uit cum ii zice zambet brava, esti fata isteata, d-aia imi place de tine zambet
----------

Si mia imi placi di tini, asa sa stii sarut (ca si io-s pi jumate ploiesteanca trag cu ochiul )

sus

Denunta
duke_meadows

12.01.2010 3:49     citat 

----------
zuzalina a scris:
ti le dau io gratis pe ale soacra-mi, cind o da coltu'....da' sa vi sa le desfaci si sa le iei, ca io bani sa dau hardughiile jos n-am....
----------

sar'mana . sarut da mi-e ca n-asteapta al meu pana da ortu' pochii soacra ta.... ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

12.01.2010 3:50     citat 

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
----------
----------

Si mia imi placi di tini, asa sa stii sarut (ca si io-s pi jumate ploiesteanca trag cu ochiul )
----------

eti la ele ce declaratii isi fac sarut las' ca vine pupeza si face curat intre voi de o sa va sara penili rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

12.01.2010 3:55     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
----------
----------

----------

eti la ele ce declaratii isi fac sarut las' ca vine pupeza si face curat intre voi de o sa va sara penili rad
----------

bag vibratoru pentru teo intre ele si le linistesc foarte fericit

sus

Denunta
DK

12.01.2010 3:55     citat 

Ci mai Diuc, ci, iesti ciudoasa? foarte fericit foarte fericit Eu n-am tradus pupeza... doar ca imi placi di zuza, iar pupeza e in asentimentul meu! Nah! rad

sus

Denunta
duke_meadows

12.01.2010 3:56     citat 

..sau mai bini vii matale in cuib la mini si petrecem in duo.... trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: