· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Purele Rautaceoase, colorate, fara instinct, alergice 41
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Purele Rautaceoase, colorate, fara instinct, alergice 41     
DK

11.01.2010 10:52     citat 

Deci io dupe ce ma spal pe cap, ma dau cu diverse smacuri, printre care si spuma de par si pe urma il usuc oleaque. Apoi, prind un motz in varful capului, ca sa aiba volum, rulez tot parul pe bigudiuri din burete si dorm asa. A doua zi il desfac, dau cu degetele prin par, mai dau volum daca e necesar si ii dau un puf de fixativ. Voila! trag cu ochiul

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

11.01.2010 11:06     citat 

----------
DK a scris:
Deci io dupe ce ma spal pe cap, ma dau cu diverse smacuri, printre care si spuma de par si pe urma il usuc oleaque. Apoi, prind un motz in varful capului, ca sa aiba volum, rulez tot parul pe bigudiuri din burete si dorm asa. A doua zi il desfac, dau cu degetele prin par, mai dau volum daca e necesar si ii dau un puf de fixativ. Voila! trag cu ochiul
----------

si cand iesi din scara blocului, ploua si ti se pleosteste parul pus pi moatze scot limba

sus

Denunta
DK

11.01.2010 11:18     citat 

Da mai, dar si cand ies... parca-s pe catwalk. Pana ajung in fatza blocului! rad rad

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

11.01.2010 11:28     citat 

A, sa vedeti ce-am patit eu odata: ma duc fain frumos la coafor, precizez ca merg foarte rar, deci apreciez foarte mult capodopera ce iese din mana coafrezei. Si ma intorc eu mandra ca o floricica in pioneze cand pac! ma trezesc cu vreo 10 kile de apa fix in cap. In capul meu proaspat balsamuit, suvitat, buclat!!! Isi aruncase cre'ca cineva pe geam, de la etajul 3, apa din ligheanul cu care spalase pe jos, sau vasele, ca apa curata n-ar fi avut nimeni interesul sa arunce pe geam.
Si cu asta v-am pupat, sa visati frumos (sau pe Fat Frumos, la alegere)

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

11.01.2010 11:50     citat 

b eiii, ce de timp aveti voi sa va frezati!!!! eu-l spal (o data la doua zile, daca nu in fiecare zi, sic, ca dermatita ma omoara plang sau sunt foarte trist ) si...tusti in pat, dimineata-i vilvoi, il domolesc cu peria (fara placa si chauffante) si gata
mi-ar place si mie sa-i dau ceva forme, da'....n-am nici rabdare, nici indeminare jenat mi-am luat un set de ustensile de coafat, zac sa prinda praf pe o etajera plang sau sunt foarte trist

somno (si cine mai vrea, sic), de-abia astept sa ma calci in batatura rad
acu' serios, n-ai idee ce placere mi-ar face sa ne vizitati sarut

la coafor, la fel, in vinerea cu pricina, imi preumblam pasii prin marele centru comercial cool si trecui si prin fata unui coaffeur-visagiste....wow, imi zisei, as face o tura, preturile afisate destul de corecte, poate-poate mi-o face si mie ceva prin cap sa-mi placa (ca-s nemultumita de coaforul din sat foarte fericit )....stat pe ginduri, plimbat iar, luat magazinele la rind....cind mi-o venit si mie decizia sa intru, era plin, si mai aveam vreo 40 de minute pina sa-mi intilnesc consortul sa ma duca acasa
nope, facut calcule, nu intra, plecat cu coada intre picioare si cu acelasi par nins si despicat

asa-mi trebe, acu' tre' sa ma descurc socat

gata, ma duc la culcare
va tuc pe tAte, noapte buuunaaaa

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

12.01.2010 8:40     citat 

purelor, azi o sarbatorim pe ceamaimica dintre noi, asa ca va rog, multe pupaturi si imbratisari de la noi pentru ea sarut sarut

esti o mamica minunata, ti-am mai spus asta, multe de aici te admiram pentru curajul, devotamentul si rabdarea ta. capul sus si privirea inainte, in viata toate-s trecatoare.
te pupa pupaza si te iubeste

sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

12.01.2010 9:30     citat 

La multi ani, mai A' MAI MICA!!!! sarut sarut sarut

Nu pot decat sa reiterez ceea ce a scris pupexa mai sus, si sa-ti doresc sa fii sanatoasa, voioasa si fericita, sa te bucuri din plin de viata si de familia si prietenii tai!!!

Si acum... let's party!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

12.01.2010 9:33     citat 

inca o data, se dovedeste utila minunata lista pusa de dropie la inceputul capitolului, sa stim si noi cand e rost de pileala si haleala.
bine totusi ca nu a pus anu nasterii ca altfel cred ca, in afara de sarbatorita de azi, picam toate pisihic prostit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

12.01.2010 9:37     citat 

'MNEATA sarut
Abia acum avui timp de purgatie! surprins surprins surprins
A inceput anul cam aiurea... trist

LA MULTI ANI, A MAI MICA!!!! Multa sanatate si noroc cu carul sarut sarut sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

12.01.2010 9:38     citat 

pupaciuni si pupaturi pt domnicica Andrushca!!! sa fii anatoasa scumpa noastra!!!
eu azi iar am treaba,dar oi reveni eu cu forte pruuuuuastepe scot limba foarte fericit

sus

Denunta
DK

12.01.2010 9:39     citat 

Da-o-ncolo de purgatie, bine ca ne purificam! foarte fericit foarte fericit

Micutzo, lasa supararea la o parte si bucura-te de micile placeri... zi si tu acuma, nu e o placere sa sezi aci cu noi si sa aberam? scot limba scot limba

Hai, capu sus ca te punem la coltz cu jenunchii pi coji di nuca si buabi di fasoli! trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
DK

12.01.2010 9:40     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
inca o data, se dovedeste utila minunata lista pusa de dropie la inceputul capitolului, sa stim si noi cand e rost de pileala si haleala.
bine totusi ca nu a pus anu nasterii ca altfel cred ca, in afara de sarbatorita de azi, picam toate pisihic prostit
----------

Nu chiar toate bre pupexo, insa cu mine in frunte SIGUR! foarte fericit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

12.01.2010 9:46     citat 

zambet nu ptr mine a inceput aiurea...ptr altii dupe forum. Eu tot cu credite i.am inceput pe toti din 2005... prostit asa ca nu sper la inbunatatiri in urmatorii 7 ani jenat
Matusi cu numele de Tamara nu am...asa ca... foarte fericit

E bine aicia...ca vb vrute si nevrute,...ma mai amuzesc si io sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

12.01.2010 9:47     citat 

La multi ani, a' mica!!!!!
sa fii sanatoasa, tu si ai tai, si sa aveti noroc sarut

sus

Denunta
DK

12.01.2010 9:50     citat 

----------
micutza_25 a scris:
zambet nu ptr mine a inceput aiurea...ptr altii dupe forum.
----------

Ei micutzo, stii zicala: mila mi-e de tine, dar de mine mi se rupe inima... asta e, se intampla. Noi sa fim sanatoasa, voioase, pure, rautaceoase, colorate, fara instinct si, mai nou, alergice foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: