· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Buburuzele verii 2007 - cap.32.
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Buburuzele verii 2007 - cap.32.     
anema

Copii
Alessia-Maria: 13 ani, 5 luni
David Gabriel: 10 ani, 4 luni

03.02.2010 7:39     citat 

Multumesc Daci! sarut
Azi voi merge la farmacie pt o noua pasta de dinti. Tot azi vreau sa-mi fac programare la medic sa vedem cand ma poate primi foarte fericit . Pupici tuturor!

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 13 ani, 5 luni
DRAGOS IOAN: 10 ani, 7 luni

03.02.2010 8:48     citat 

Salut!

Intru azi pentru a-i ura Anykarei "La multi ani cu iubire si sanatate!" Pupici.
Tot ce vrei sa ti se indeplineasca!

Eu am vesti proaste, pe care vi le voi spune cu alta ocazie, nu mai vreau sa-mi stric ziua, mi-am stricat-o ieri.

Pupici si numai bine! sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 5 luni
cea mica: 9 ani, 9 luni

03.02.2010 8:55     citat 

La Multi Ani Anykara! sarut

am intrat si eu scurt...sa dau raportul scot limba
sunt bucuroasa ca fiica-mea a ajuns in sfarsit la 13 kg , s-a si inaltat mult dar nu sta la masurat evident..doar ca i-au ramas mai toata hainele mici prostit
in rest bine sanatosi..sunt putin suparata fiindca cred ca am observat o carie la ea...aseara cand am spalat-o pe dinti am vazut ca intre doua maselute are ceva negru si cred ca e vb de o micuta carie.. plang sau sunt foarte trist copiii vostri au probleme? eu ma agit f mult cu dintisorii fiindca eu am mostenit dinti f slabi si nu as vrea ca si ea sa aiba tot felul de probleme si dureri . trist

sus

Denunta
ramona79

Copii
Raisa Georgiana: 13 ani, 6 luni
Denis Gabriel: 11 ani, 3 luni

03.02.2010 9:26     citat 

la multi ani Ani! sa fii sanatoasa si tu si toata familia ta sarut , mult noroc si fericire
sa ai o viata minunata

sus

Denunta
vioelena

03.02.2010 10:05     citat 

La multi ani, Any!! Sa ai parte numai de bucurii si impliniri alaturi de familia ta sarut sarut sarut

La multi ani, Antonia!! Sa ai o nastere usoara si un bb sanatos.
Sper sa vestile sa nu fie totusi atat de rele...va pupam sarut sarut sarut

sus

Denunta
gaguta

Copii
ema maria: 14 ani, 5 luni
stefania elisabeta: 13 ani, 3 luni
Sofia Elena: 5 ani, 4 luni

03.02.2010 10:26     citat 

La multi ani Any!sanatate,fericire si tot binele din lume..pupici sarut

sus

Denunta
stelutzza

Copii
Radu: 13 ani, 5 luni
Alexandra-Elena

03.02.2010 11:27     citat 

La multi ani Anykara, sa fii sanatoasa si fericita! sarut

sus

Denunta
daci

Copii
Tudor Andi: 13 ani, 6 luni
Anda Maira: 10 ani, 6 luni

03.02.2010 2:20     citat 

Anykara- La multi ani mamica ! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita si sa-ti dea Dumnezeu tot ce e mai bun ! sarut sarut

Kurai- nu stiu ce sa te sfatuiesc, eventual mergi la un dr cu ea, insa cu un copilas asa micut...e cam greu. Speram ca nu e carie...tinem pumnii sarut sarut

Antonia- sper ca totul e ok cu tine si bebelus...spune-ne ca e totul bine ! Doamne ajuta ! pupici sarut sarut

sus

Denunta
anykara

Copii
DAVID GABRIEL: 13 ani, 7 luni
SARA LUCIANA: 11 ani, 1 luna

03.02.2010 4:31     citat 

Va multumesc din suflet pentru urari . sarut sarut sarut azi de ziua mea sunt singurica cu copilasii ,sotul este de munca si vine acasa abia maine trist .Anul acesta nu organizam nimic de ziua mea pentru ca duminica avem botezul Sarei sarut si suntem agitati cu organizarea lui .
Intru in fiecare zi pe forum ,dar nu reusesc sa scriu ,de cate ori incerc sa scriu ceva sunt intrerupta cand de David ,cand de Sara foarte fericit ...mai se intampla uneori sa imi cada netul exact cand scriu nervos ...ma bucur ca reusesc sa vad pozele si filmuletele cu buburuzele voastre minunate ,citesc de minunile care le fac si spun .Imi pare rau ca nu mai pot participa asa des cum o faceam la inceput ,dar sper ca o sa fiu mai activa pe viitor.
David este un nazdravan , se plictiseste in casa si face multe boacane ,dar este asa dulce ca nu ma pot supara pe el sarut ...o iubeste pe surioara lui ,e tare dragastos cu ea ,ii vorbeste ,o mangaie ,o pupa zambet ...sunt topita dupa ei sarut
Lui David ii place mult geografia foarte fericit ...serios ,stie sa arate pe globul pamantesc (unul foarte mic ) 6 tari : Romania , Bulgaria ,Spania , Rusia , China si America zambet ...si le stie pantru ca a vrut el ,mereu se joaca cu globul si cu hartile....pe harta stie sa arate Muntii Carpati , Marea Neagra ,Constanta si Negru Voda (aici locuim noi ).
Gravidutelor le doresc multa sanatate sarut
Antonia , ce vesti asa rele ai? nu ne strici ziua ...spune ,descarcate .

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 13 ani, 5 luni
DRAGOS IOAN: 10 ani, 7 luni

03.02.2010 5:07     citat 

Multumesc, Vio.
Am avut musafiri pana mai inainte. Urmeaza turul al II-lea.

Vestile rele le tin pentru altadata, nu de ziua mea, Any! trag cu ochiul jenat
Daci , cu bebe sper sa fie ok, eu s-ar parea ca am iar infectii.

Mi-a placut ca azi fiul meu mi-a cantat "la multi ani!" si la faza "cine sa traiasca?" ghici ce a zis? "mami si Victor sa traiasca!" foarte fericit foarte fericit rad

O zi faina!

sus

Denunta
anykara

Copii

03.02.2010 5:11     citat 

sus

Denunta
anykara

Copii

03.02.2010 5:24     citat 

Antonia ,te rog sa ma ierti ...sunt atat de ametita jenat
LA MULTI ANI !!!!!!!!

sus

Denunta
cosmy13

Copii
cosmin andrei - baiat mare
13 ani, 5 luni

03.02.2010 7:36     citat 

Dragi mamici sarbatorite, LA MULTI ANI ,fericiti, cu impliniri, sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
dya_dragutza

Copii
daria florentina - printesa noastra
13 ani, 6 luni

03.02.2010 10:32     citat 

LA MULTI ANI ....ANY SI ANTONIA sa aveti o viata frumoasa si fericita cu multe imppliniri
fetelor va pup pe toate sunt minunate.
eu stau foarte prost cu timpul chiar daca stau acasa. va citesc constant insa de scris nu prea am cand.
am vazut copilasii minunati si foarte dragalasi nu dau nume ca sigur uit pe careva insa ii pup pe toti si toate
DARIA e o nazdravana, s-ar juca cat e ziua de lunga, toata ziua cere desena anuimate a avut o perioada cand cerea sa vada alba ca zapada acum cere toata ziua sa vada desene cu pinnochio. de fapt de vazut nu prea le vede mai mult sa auda.daca schimb desenul sau opresc ma cearta sau plange ca ea vrea desene
am sa pun si ceva poze dar nu acum ca e cam tarziu
va pup noapte buna

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 5 luni
cea mica: 9 ani, 9 luni

04.02.2010 10:50     citat 

neata fetelor
La Multi Ani inca o data Any si Antonia!
si pupici pt puiutii din poze!
eu m-am speriat degeaba cu caria, de fapt nu e nicio carie. scot limba jenat probabil ii ramasese intre masele o coaja de stafida care nu vroia sa iasa de acolo si eu am crezut ca e carie. ma bucur f mult ca nu e asa, deja imi faceam probleme,
mai pun o poza

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: