· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii Iernii 2005-2006 (cap.10)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Nazdravanii Iernii 2005-2006 (cap.10)     
criss_bb

Copii
mister B: 15 ani, 2 luni

25.01.2010 12:04     citat 

La multi ani Simona!!
La multi ani Mihaita!!
La multi ani Fata de dac!!

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani, 2 luni

25.01.2010 1:48     citat 

La multi ani Simona!!! sarut sarut

La multi ani Claudia!!!! sarut sarut
stimata, da' ce frumos ca soacra a venit sa te serbeze....deosebit, ce mai rad rad rad rad rad rad

la petrecerea fetei.....am uitat sa fac poze, va puteti imagina asa ceva?! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 31 ani, 6 luni
Cristiana: 15 ani, 4 luni

25.01.2010 6:07     citat 

Asaaaa, in rimul rand va multumesc tuturor pentru urari. Chiar daca nu am fost plecata, am avut o duminica foarte placuta, desi a fost soacra mea la mine.

Tot din vacanta in Olanda, o vreme cred ca va inebunesc cu asta, am invatat cat este de important sa te relaxezi cand ai musafiri. Desi teoretic stiam, cu doamna soacra-mea nu imi prea iesea. Ei bine de data asta mi-a iesit, m-am relaxat total, si desi ea este o femeie super pretentioasa, am uitat de asta, si iaca mi-a facut chiar placere ca a stat cateva zile la mine. Nu ma pun la socoteala ca dimineata am dormit cu nesimtire, ca doar Cristiana a stat cu ea, si la pranz dormeam si eu, caci la fel fata cand se trezea avea cu cine sa se joace. am insistat sa mai stea vreo cateva zile dar nu a mai vrut scot limba , soacra adica.

Dragele mele in legatura cu dorintele acestea scumpe, eu sincer nu prea ii dau apa la moara Cristianei. Sincer orice sub marca disney e foarte scump, sau eu consider ca e prea scump, in general prefer sa ii ajustez cu delicatetze dorintele Cristianei. Ma gandesc ca dorintele ei trebuie corelate cu puterea noastra financiara, acum suntem tentati sa le indeplinim dorintele, insa ma gandesc ca acestea vor creste cu varsta si e destul de periculor sa creada ca pot avea tot ce le trece prin cap.
In rest sincer mi-as dori ca nimeni sa nu ii mai cumpere jucarii macar pana la Craciunul viitor, deja nu mai am loc prin casa si ma enerveaza.

Astazi insa a facut un gest extraordinar, a observat ca una din usile de la un dulap din bucatarie e stropita cu ceva, asa ca i-a tras un scuipat si a sters cu maneca surprins
I-am dat un servetel umed pana la urma, dar am apreciat gestul pana la lacrimi, asa ca i-am promis o surpriza. A avut ocazia sa pregateasca un profiterol singura singurica.

zuza chiar nu ai facut poze? Vaiiiiii!
Stimata da draga, a venit soacra, m-am impresionat la lacrimi.

In rest toate bune si frumoase, maine o aducem pe fina cu cel mic la noi cateva zile, daca va amintiti, fosta mea eleva nah!

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 15 ani, 1 luna
am nascut deja!

25.01.2010 6:21     citat 

La multi ani Mihaita,sa cresti mare si sa ai parte de tot ce este frumos si bun sarut sarut sarut

sus

Denunta
pupy

Copii
am nascut deja!

25.01.2010 6:22     citat 

La multi ani Claudia sarut

sus

Denunta
pupy

Copii
am nascut deja!

25.01.2010 6:23     citat 

trist Zuzule,ce rau imi pare ca nu ai facut poze trist
Luana,de facut prajiturele nu prea am mai avut timp trag cu ochiul dar am facut un tort pentru bunicul sotului care a imlinit 80 de ani foarte fericit ...si si astazi am facut niste mini placintele cu gem scot limba ...
Cit despre slabit scot limba doamna Nell ma "impinge" mereu de la spate jenat rad rad mai imi arata cite o poza de dau pe spate si repede ma apuc de pedalat scot limba rad rad
Apropo Nell,de pus pata...mindra mea vrea neaparat sa fie alba ca zapada de ziua ei prostit prostit ....asa ca sa vad pe unde scot io camasa...daca nu reuseste maicamea sa coasa o rochita de acest gen scot limba ca a promis trag cu ochiul
Va pupic merg ca sa trezit mindra...mai vb sarut sarut

sus

Denunta
denig

Copii
Denisa Andreea: 15 ani, 3 luni

25.01.2010 8:11     citat 

La multi ani ,Mihaita!Safi sanatos ,frumosule!
LA multi ani,Claudia.Tot binele din lume sa te inconjoare.

Nell,felicitari pentru silueta.Ai avut ambitie.Bravo tie.Si succes la cautat .
Zuza,chiar nici o poza trist
Eu azi am facut comanda de 160 ron de net de carti pentru Denisa.Trei carti puzzle cu 48-2 si 96 de piese cu printese ,o carte cu Tincker Bell si comoara pierduta.

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 15 ani, 2 luni
Alexandra: 11 ani, 2 luni

26.01.2010 9:47     citat 

Buna dimineata fetelor... foarte fericit
Multumim din suflet fetelor ptr urari sarut sarut sarut ...Mihaita va multumeste si va pupa jenat scot limba .
Asa ca va serveste cu o felie din tortul la care s-a chinuit mama lui trag cu ochiul pana la 2 noaptea rad :

sus

Denunta
alexuca

Copii

26.01.2010 9:52     citat 

Claudia cu intarziere te pupam si noi si iti uram La multi ani din toata inima!

Denig dar de pe ce site?
Pupy sanatate multa bunicutului trag cu ochiul
Zuza dar ai filmat? Ca stiu ca al meu sot a facut o data poze dupa un filmulet.
Gata fug la treaba ca azi ma plimb prin oras trag cu ochiul

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 15 ani, 4 luni

26.01.2010 4:31     citat 

mamma mia, ce tort super! alta cofetareasa innascuta printre noi! bravo pentru efort , presupun ca si gustul a fost pe masura aspectului! ai facut copilul fericit, asta conteaza!
miine duc fata la gradinita. de-abia asteptam, cu totii. foarte fericit

sus

Denunta
babyboy

Copii
Ilinca: 15 ani, 4 luni

26.01.2010 4:47     citat 

mamma mia, ce tort super! alta cofetareasa innascuta printre noi! bravo pentru efort , presupun ca si gustul a fost pe masura aspectului! ai facut copilul fericit, asta conteaza!
miine duc fata la gradinita. de-abia asteptam, cu totii. foarte fericit

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 15 ani, 4 luni
R: 13 ani, 9 luni

26.01.2010 5:33     citat 

buna fetelor sarut
mai motivat mai nemotivat cam bate vantul pe la noi si nu se vad vremuri bune cu listuta.
io ieri mi-am scos o masea defapt era una implantata si acum am un zambet de toata frumuseteasa nu mai zic ce ma omorat ala pe scaun acolo cu 2 anestezi si tot am urlat . aici rar vezi pe cineva cu pauza in gura. alta nici nu mai pun deocamdata . fetele sunt racite si m-au terorizat zilele astea. samabata asa moarte coapte le-am dus la carnaval organizat de biserica si si-au facut de cap pe acolo.
alexuca tortul arata super bine si cred ca a fost si delicios. sarut
nell felicitari . tin pumnii sa iasa bine cu urina sarut
luana cred ca este foarte nerabdatoare ilinca sa mearga la gradi rad
fatadedac te aspteptam cu poze cu finutul sarut
zuza ai comiso cu pozele sarut
vali deci se lasa cu alba cu zapada . sper ca mami tau sa reuseasca sarut
simona sarut
monica, criss , denig ce fac puisorii?

sus

Denunta
alexuca

Copii

26.01.2010 7:36     citat 

M-am chinuit ceva la el, tinand cont ca am facut pentru prima oara cu "model" dar a fost foooarte bun foarte fericit
Danielle multa sanatate la fete! Ce nasol cu maselele astea...si eu am zis ca dupa ce nasc vreau sa imi "aranjez" dantura ca am facut la carii in sarcina asta plang sau sunt foarte trist ...asa ca te inteleg.
Mai fetelor de vreo 2 zile ma tot incearca o raceala dar azi a culminat prostit ...nu mai pot...este cu tuse, durere in gat, nas infundat etc, etc...am luat eu ce mi-a zis doctora dar tot ma chinui...offf trist

sus

Denunta
silviamures

Copii
Patrick Alexandru: 15 ani, 1 luna
Cristian: 11 ani
am nascut deja!

26.01.2010 7:47     citat 

buna fetelor
La multi ani pt Mihaita, Claudia si Simona!
noi am inceput anul destul de nasol si deprimant trist
in primul rand am avut un soc pt ca am aflat ca la mine la serviciu s-a facut o lista maaare cu disponibilizari, si............... pe lista sunt si eu plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist Toate fetele in concediu, sau in crestere copil sunt pe lista. Ne-au desfiintat posturile. Asta e. Peste 2 ani, cand va fi sa ma intorc, voi primi disponibilizarea. Treaba e, ca in principiu eu vroiam sa-mi caut altceva, dar pana sa-mi gasesc era un job sigur. Fetelor, vreau sa va zic ca sentimentul e super naspa. Am plans, m-am enervat, m-am suparat, m-am stresat................ acuma m-am mai calmat. trist trist . Ca e tot degeaba.
In rest suntem raciti si eu si Alex. Nu f tare, doar mucosi si tusim.

sus

Denunta
criss_bb

Copii
mister B: 15 ani, 2 luni

26.01.2010 10:19     citat 

Silvia din cate stiu nu pot sa te disponibilizeze cand vii din crestere copil, cel putin in primele 6luni...femeile insarcinate si cele care vin din cic au regim special, intreaba si tu la juridic pe aici daca au dreptul sa te disponibilizeze...eu stiu ca nu.
Daca tot nu vroiai sa te intorci acolo nu prea conteaza dar intr-adevar era bine sa ai ceva unde sa te intorci.
Gandeste-te daca erai pe lista si nu aveai doi ani sa gasesti ceva...era mult mai rau zic eu.
Poate pana iesi tu din cic nu mai e criza asta, in doi ani se schimba multe zic si eu...oricum suntem alaturi de tine si nu mai plange ca ii faci rau bb-lui din burtica.
Te pupam si ai grija de burtica sarut
Mary pacat ca a trebuit sa scoti maseaua si nu a mai putut fi tratata trist
Noi ne pregatim again de vacanta la gradi, m-au disperat cu vacantele astea mai ales ca eu cand bog are vacanta eu trebuie sa gasesc solutii...
Nell felicitari pentru kg, acum examenul de urina ok..si poate vine barza zambet
Luana cum mai e fata?
Zuza sper ca ati petrecut bine sarut
Alexuca mai e un pic si o sa iti tii si a doua minune in brate sarut Foarte frumos tortul.
Vali de pe acum va dorim petrecere frumoasa si sa ne arati ce tort minunat ai facut Anei sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: