· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Purele Rautaceoase,colorate, fara instincte, alergice 44
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Purele Rautaceoase,colorate, fara instincte, alergice 44     
DK

18.01.2010 2:39     citat 

Eu pana acu m-am si sufocat, asa de distractie. Acu e timpu sa bem! Naste Bursuoaca! sarut sarut sarut sarut Push baby, push sa vie zanutza! sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.01.2010 2:44     citat 

io vreau o tuica fiarta prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.01.2010 2:50     citat 

uaaaaa, ce fain sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
bursu, iti tin pumnii sa fie usor si fara durere sarut sarut sarut sarut
sa-i fie ursitoarele bune puiutei sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

18.01.2010 2:52     citat 

Eu beu orice, in cinstea puiutei de bursoaca! sarut sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.01.2010 3:00     citat 

wow, bursu' , tinem pumnii, sa fie totul bine sarut

hai mai ziceti de bolinzeli, poate prind si eu vreo pista prostit
si eu-s cu sufocarile, in situatie de stres, pusee de angoasa, ritm cardiac nebun si sufocare
de-aia ma puse doctorul sub beta blocante acu', si vad ca efectiv e mai bine
numai ca seara pic in somn rupta, nici n-am timp sa ma invirt in pat, odata ce m-am instalat prostit
de ameteli si migrene, nu mai zic, lungi probleme ani de zile cu calcemia la pamint, tratamente lungi pe care nu le asimilam deloc
acu' si-a revenit, da's cu fierul la limita inferioara

si tot asa....

sus

Denunta
DK

18.01.2010 3:02     citat 

Of mai Teo... se pare ca nu sunt singura care are manifestari de-astea ciudate... trist

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.01.2010 3:07     citat 

singura nu esti, DK rad
aceeasi buba, manifestari ciudate, oricum nu bune, nu normale, la analize nu-mi iese mare lucru dereglat
deci nici o explicatie plauzibila, ba ca-i una , ba ca-i alta, ba c-ar putea fi.....
no, deci nu mai stiu de unde s-o iau si unde sa ma duc prostit
da' macar testele pentru alergii tot le-oi face anul asta rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.01.2010 3:12     citat 

----------
Teodora29 a scris:
wow, bursu' , tinem pumnii, sa fie totul bine sarut

hai mai ziceti de bolinzeli, poate prind si eu vreo pista prostit
si eu-s cu sufocarile, in situatie de stres, pusee de angoasa, ritm cardiac nebun si sufocare
de-aia ma puse doctorul sub beta blocante acu', si vad ca efectiv e mai bine
numai ca seara pic in somn rupta, nici n-am timp sa ma invirt in pat, odata ce m-am instalat prostit
de ameteli si migrene, nu mai zic, lungi probleme ani de zile cu calcemia la pamint, tratamente lungi pe care nu le asimilam deloc
acu' si-a revenit, da's cu fierul la limita inferioara

si tot asa....
----------

incap si io in aceasta oala?

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.01.2010 3:13     citat 

cre'ca-i loc pentru toata lumea foarte fericit (desi mi-as dori mai degraba sa aud de bine decit de...problemute)

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.01.2010 3:14     citat 

ia vedeti voi cum e cu endocrinele, amintrei....ca iaca, de cind ma tratez de tiroida, am inceput si eu sa asimilez mai un fier, mai un calciu, mai o vitamina....cu nervii nu m-a listinit, ba dimpotriva (ce eram io cu tandara sarita, acuma-s si mai si prostit ), desi pe net am citit ca dupe aceea imi trece spumile alea marile
.....plus cu nervii franjurati.....

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

18.01.2010 3:18     citat 

la mine calcemia e cea mai veche problema, bine am stat doar cand am fost insarcinata, in rest, la limita inferioara

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

18.01.2010 3:20     citat 

deja se nascuse mini-mini-Bursu,la 14-40, cu 3,950kg....doar o ora a durat travaliul!!! rad sarut sarut sarut

Doamne-ajuta,sa aiba o viata minunata,fericita si sanatoasa impreuna!!!

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.01.2010 3:20     citat 

meiii, zice andreea ca a nascut bursu???? sarut

zuzo, cu tiroida poveste luuunga foarte fericit
adicatele probleme mari in adolescenta, cind am ajuns intr-un an de la 42 de kile la ....64 prostit (ala fu maximumul, aveam doar 15 ani plang sau sunt foarte trist )
tratamente cu carul, unul mai a nervos ca altul, pina cind o idioata mi-o dat diverse, mult prea puternice, in doua saptamini cadeam pe strada (trebuiau luate cu dozari de hormoni, ori proasta mi le-o pus in mina, "ia-le") si ma internam la Iasi in prag de...coma
dupa ani buni de medicamente plus regim (unele "cuminti", altele debile jenat ), i-am dat cu flit la tiroida jenat
am slabit pe nepusa masa (adica...stiu eu dece, probleme adunate la toate nivelurile), m-am pastrat vreme destul de lunga
si-am luat-o razna cu sarcina, cu kilele...insa analizele de tiroida is ok de cind is aici ochi peste cap
deci no, tiroida nu explica nica la mine, ca pe hirtiile de la laboratoare zice ca ea functioneste bine

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.01.2010 3:21     citat 

ah, iata confirmare.....Bursu', sa-ti traiasca, sa va bucurati de bebe mic, sa va fie viata fericita!!!! sarut

sus

Denunta
duke_meadows

18.01.2010 3:33     citat 

am intrat o tara sa pup buruscita mica si sa le doresc tot binele din lume sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
si cu asa exemplu de o ora de travaliu sa tot faci copchii rad

dichei fii barbata!!! da-o in colo de teama si sevraje.... dai cu tuica trag cu ochiul

va pup sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: