· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Purele Rautaceoase,colorate, fara instincte, alergice 44
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Purele Rautaceoase,colorate, fara instincte, alergice 44     
DK

18.01.2010 4:10     citat 

----------
duke_meadows a scris:
am intrat o tara sa pup buruscita mica si sa le doresc tot binele din lume sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
si cu asa exemplu de o ora de travaliu sa tot faci copchii rad
----------

Asa-i mai Diuc? foarte fericit Intreab-o cat a durat la prima... scot limba

----------
duke_meadows a scris:
dichei fii barbata!!! da-o in colo de teama si sevraje.... dai cu tuica trag cu ochiul

va pup sarut
----------

Diuc, ai lav iu tuu, garl! sarut sarut nu-i dau cu tuica, ca nu-mi place... mai bine o afinata de la mama ta! prostit prostit

sus

Denunta
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 31 ani, 1 luna
Cristiana: 14 ani, 11 luni

18.01.2010 4:36     citat 

----------
DK a scris:
Fato, eu fumam tigari dintre cele mai slabe... de-alea de insinuezi matale n-am incercat si nici n-o voi face vreodata, acu fara vrajeala si fara a tine cont de zicala "never say never". trag cu ochiul

----------

Am incercat io de curand, da am stat cu capu' in buda destul cat sa nu imi mai doresc sa incerc ,a doua zi parca aveam centura castitatii pe cap, stomacul nu accepta nici macar o cofee, de tzigari nici vorba.
Numai cand imi amintesc senzatia mi se face rau de la stomac!

Bursucel nascuta ca o regina nu alta, travaliu scurt, bravo ei!

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.01.2010 4:42     citat 

cu riscul de a parea tare prUasta, despre ce tigari aditivate vorbiti voi? confuz
ca eu una cunosc numa' tigarile clasice, plus alea de le rulez eu, tabac bun, tuburi cu filtru si iaca economia (ca maica, la peste 5 euroi un pachet.... ochi peste cap )

fata de Dac, n-ai dat si tu un scor de puritate acolo....nu de alta, da' sa se zbata si altii cum o facui eu sa gasesc blestamatia de test scot limba prin primele capitole ale odiseei

sus

Denunta
duke_meadows

18.01.2010 4:46     citat 

bre o incurcarati pe teo di tat rad
vorbesc de marii fetele ... trag cu ochiul

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.01.2010 4:48     citat 

si tu ma lamurisi bustean, diuc scot limba
adicatelea....adicatelea......la ce ma gindesc eu?? aha....apoi avui colegi ce-o incercat, am una de se duce in Amsterdam sa caute ierburi, ca-s mai ieftine ochi peste cap
nope, pe mine nu ma tenteaza deloc
destul ca fumez ca un pompier......

sus

Denunta
DK

18.01.2010 4:51     citat 

Despre ce vorbesc mai Diuc? prostit prostit Eu zilele astea sunt plecata cu sorcova... n-am inteles nika... socat

sus

Denunta
DK

18.01.2010 4:54     citat 

----------
Teodora29 a scris:
cu riscul de a parea tare prUasta, despre ce tigari aditivate vorbiti voi? confuz
----------

Di tigari de-alea de ajungi la UPU si faci urat p-acolosha... de le gasesti pan' uidshopuri rad

sus

Denunta
duke_meadows

18.01.2010 4:55     citat 

----------
Teodora29 a scris:
si tu ma lamurisi bustean, diuc scot limba
......
----------

rad rad rad
va desenez.... ele vorbeste de tigari de-alea de te face sa dai buna ziua la gaste pe strada... pricepurati? purelor rad

sus

Denunta
fatadedac

Copii

18.01.2010 4:56     citat 

Apoi duamnelor despre ACELE tzigari vorbesc ca am incercat, din zona amsterdam. Am fo curioasa, da mi-a trecut!

Scorul de puritate tre sa mi l acord singura? Dar procentul de rautacioasa, colorata, fara instincte si alergica cine mi-l da?????

sus

Denunta
DK

18.01.2010 4:57     citat 

Nu purelor... ci pruastelor! prostit prostit

Special pentru Fatadedac sarut iaca-ti facui hatarul si-ti dau mura-n gura: testul de puritate.

Musai tre sa ne zici rezultatul! A, si sustinut de un eseu motivational, desigur... intr-o oarecare masura ne-ai convins de puritatea ta... ai intrat aici, ai esperimentat ceva tigari aditivate... you sound good, girl. trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
DK

18.01.2010 4:59     citat 

----------
fatadedac a scris:
Scorul de puritate tre sa mi l acord singura? Dar procentul de rautacioasa, colorata, fara instincte si alergica cine mi-l da?????
----------

Pure scorul ti-l da acolosha imediat.

Restul, nu-i bai... sigur le ai, din moment ce ai aterizat aici foarte fericit

sus

Denunta
DK

18.01.2010 5:00     citat 

----------
duke_meadows a scris:
ele vorbeste de tigari de-alea de te face sa dai buna ziua la gaste pe strada...
----------

prostit prostit prostit misto spus!

sus

Denunta
Teodora29

Copii

18.01.2010 5:04     citat 

scot limba compris, compris (in ciuda starii de tolomaceala data de lipsa de somn )

sus

Denunta
fatadedac

Copii

18.01.2010 5:17     citat 

Am facut testul si am CASTIGAT bila de foc, un exces de 31% , o fi de bine, o fi de rau???
Treaba e ca daca o tin tot asa cica imi mai trimit neste premii nervos

sus

Denunta
fatadedac

Copii

18.01.2010 5:22     citat 

----------
DK a scris:
----------
duke_meadows a scris:
ele vorbeste de tigari de-alea de te face sa dai buna ziua la gaste pe strada...
----------

prostit prostit prostit misto spus!
----------

In fiece dimineata dau ,,buna ziua,, la neste gaste din cancelarie!? O fi de la tzigari? Fumez doar K...T lung in prezent, alea de la amsterdam au fost o exceptie care nu o sa se mai repete.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: