· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009(186)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009(186)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 10 ani, 1 luna

19.01.2010 3:34     citat 

Anca...am vrut sa spun ca nu o bag in seama mediat ce se trezeste pt ca plange. O las putin sa se uite in jur si sa maraie in voie si sa ma vada ea.
Crysy...daca iti place sa danszi , ce astepti? Ia-ti flacaul in brate si invata-l sa danseze...o sa-i placa. Eu nu am dansat si nici nu voi dansa niciodata.
Symo...ma bucur ca esti pe aici.
Nati...frumoasa mica esti un ingeras. Cum de zice mami ca-ti cotonogesti amicii? Lasa mami, ca asa o sa-i puna pe fuga si pebaieti in viitor, sa ramana doar cei mai buni. trag cu ochiul

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 3 luni

19.01.2010 3:44     citat 

Raportam si noi....prima cazatura din pat..si sper ca sa fie si ultima trist ce s-a speriat saracutza trist

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
10 ani
DARIA CATALINA - fata lui tata
6 ani, 8 luni

19.01.2010 3:46     citat 

Symonik , o sa pun si poze , daca se vede diferenta! Trebuie sa vina saptamana asta.
Urschu , esti pe receptie , ca noi ne-am pus la vorba! scot limba rad
Elena plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist pupam sa treaca!! sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre crysy_m la 19.01.2010 3:46, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
symonik

Copii
Maria Alexandra: 14 ani, 1 luna
Matei: 10 ani, 2 luni

o poza cu matei

sus

Denunta
alexxya

Copii

Asa e la noi. Asta din stg e masina mea iar cea din dreapta e o alta masina inzapezita care-mi blocheaza calea de iesire...presupunand ca as scapa de tonekle de zapada din fata. Deci masina mea o sa ierneze acolo.

sus

Denunta
crysy_m

Copii
10 ani
6 ani, 8 luni

19.01.2010 3:57     citat 

Asa e si la noi Alexya. Sotul meu azi a chemat ajutoare la dat zapada!
Symonik pupam frumusetea de baiat!! sarut sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

19.01.2010 4:01     citat 

Ursu, nu e vb de graba...asa stie ea sa faca medicina! nervos Se plangea odata ca ce ea e dr nu tb sa faca hartogaraia ci sa consulte...Ei bine am fost sa-i cer in avans un aviz pt Bia ca era bolnava dar n-a zis: "pai stai ma fat-o sa va consult si eu, ii dai ceva, o tratezi cumva, etc". A fost f bucuroasa sa scape scriindu-mi un aviz. Noi daca avem probleme medicale nu mergem sa o consulte ea ci doar pt retete, trimiteri...E de treaba dar consider ca mai are multe de invatat. trist

Vanilla, eu am depus azi banutii. Daca nu era treaz Mihaita ma duceam si o luam doar eu fuga pe Bia de la gradi si n-as fi putut trece si pe la banca dar asa...Si doamne ce nasol e pe vremea asta sa impingi carutul prin zapada! nervos E splendid afara dar nu sa impingi carutul. Daca aveam sanie il puneam pe o sanie chit ca-l legam sa nu cada! scot limba rad
Mai tarziu daca nu uit pun poza cu chitanta asta daca nu confirma Miru pana atunci... sarut

Alexxya, si eu abia astept vara. Mai mult ca niciodata! Si asta pt ca si Mihaita va fi mai marisor si abia astept sa ma vad cu ei la plaja. Imi place la mare dar nu pot sa zic ca nu pot sta fara dar anul asta va fi mai special si voi fi mai nerabdatoare sa ajung tocmai pt ei.
Sper sa ne permita finantele sa stam mai mult pe-acolo caci mi-ar place sa te cunoastem. sarut

Symonik, sper sa fie mai bine lunaasta care incepe caci am ajuns sa dau pe kk cat pe o treime din banii pt folia la masina! rad Pupam frumusetea mica. sarut

Lorellayy, ce frumoasa e sarbatorita...! La multe lunite in continuare! sarut

sus

Denunta
Anklichk

Copii
Cezara Maria: 10 ani, 4 luni
am nascut deja!

19.01.2010 4:02     citat 

Simona sa-ti traiasca baietelul e un scump!Si la noi e multa zapada frumos tare o sa fac niste poze mai tarziu...
Alessya super ai facut sport de performanta!Tare mult mi-ar fi placut dar nu aveam rezistenta necesara pana in liceu erau slabanoaga si oboseam foarte repede...mirarea cea mare mi-a fost la bac la rezistenta am iesit a 2 a ...dar era prea tarziu pentru sport de performanta...o sa o dau pe Cezara la ce-o sa-i placa...sper ca o sa-i placa sa faca sport.
Lorellayy ai o mandrete de fata sa-ti traiasca!I-ai pus deja cercei...bravo,eu am avut de la 2 luni Cezarei nu i-am pus inca.
Mi-a intrat indemnizatia pe card asa ca azi ma duc la cumparaturi da sa vina ai mei sa am cu cine sa las fata.

sus

Denunta
crisugelu

Copii
Stefan Alexandru: 10 ani, 2 luni
Dragos Mihai: 8 ani, 3 luni
am nascut deja!

19.01.2010 4:04     citat 

fetelor, ce repede scrieti....al meu bebe nu ma lasa sa citesc pe net....ma plimb cu el in brate si arunc o privire dar se plictiseste repede si trebuie sa ma joc cu el...asa ca pe sarite va urmaresc..
Anca...cu kg. nu stiu ce sa zic...eu nici nu am fost o grasa...cand am ramas gravida aveam44kg la 1,56 inaltime si cu sarcina am luat cam11kg care s-au cam dus caci am ramas cu bebe singura de cand avea 4 zile si am ajuns cu el acasa..sotul lucreaza de la 7 dim. la 7 seara asa ca nu prea a avut cum sa ma ajute....in consecinta de mancat nu aveam timp si nici de gatit nu am putut la inceput..pe parcurs am reusit dar la inceput a fostde groaza...
aoleu s-a trezit...tocmai eram bucuroasa ca a adormit si el pranzul ca ziua de regula nu inchide ochii...a dormit cam 20 de minute..acum urla..am plecat..

sus

Denunta
crysy_m

Copii
10 ani
6 ani, 8 luni

19.01.2010 4:13     citat 

Crisugelu si eu tot singura si de mancat uitam cu zilele si cu toate astea din 20 de kg. cat am luat am dat in prima saptamana 10 si apoi nici un gram , asa ca sunt cam dezamagita . Si Yanis tot in brate si plimbat vrea , dar...
ma duc sa strang bradul ca se scutura de tot!
Aaaa s-a trezit !

sus

Denunta
alexxya

Copii

19.01.2010 4:19     citat 

nu mai scrieti...ma chinui sa schimb eu cap sper sa reusesc

sus

Denunta
alexxya

Copii

19.01.2010 4:22     citat 

ne mutam aici

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: