· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purele Rautaceoase, colorate, fara instinct - 45
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purele Rautaceoase, colorate, fara instinct - 45     
duke_meadows

19.01.2010 4:33     citat 

----------
DK a scris:

Diuc, di la cini ai primit mai? Zi acu ca o fac arshice.
----------

asa ca de la o maimuta la alta trag cu ochiul da sa ti pup , ci ma iubeste ea pi mini.... sarut sarut

sus

Denunta
duke_meadows

19.01.2010 4:33     citat 

----------
monica77 a scris:
surprins am citi snitele si am gandit strudele..:
----------

mai lasa naibii tuica aia mai monica!

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

19.01.2010 4:34     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
monica77 a scris:
surprins am citi snitele si am gandit strudele..:
----------

mai lasa naibii tuica aia mai monica!
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad
ci m-o mirosit asta..ai nas di COPOU... rad rad

sus

Denunta
DK

19.01.2010 4:35     citat 

Diuc sarut back to you!

Monico, da si mia tuica!

sus

Denunta
DK

19.01.2010 4:37     citat 

Eu am o intrebare... neretorica foarte fericit

De ce este nevoie sa specificam miere de albine? Adica, mai poate exista si miere de altceva?

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

19.01.2010 4:41     citat 

pai viespile nu fac si ele miere?! asa ar fi frumos din partea lor, ca inteapa mai rau ca albinele

sus

Denunta
DK

19.01.2010 4:44     citat 

mai zuzo... chiar daca ar exista, nu cred ca ar recolta-o cineva. las' ca ma informesc si zic.

sus

Denunta
monica77

Copii

19.01.2010 4:44     citat 

----------
DK a scris:
Eu am o intrebare... neretorica foarte fericit

De ce este nevoie sa specificam miere de albine? Adica, mai poate exista si miere de altceva?
----------

mda, m-ai inchis...cred ca o sa ma uit la tanar si nelinistit o perioada... cool Ca la asta ma duce capul. prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.01.2010 4:45     citat 

nici miere numaninc, ca ma doare prostit prostit

da' pe cornuletele alea cu pui de balta sa nu puneti zahar pudra, da?! mujdei....maioneza de usturoi ar fi ideal scot limba

diuk nu sta cracanata, are pozitia basic instinct cu ceva tare si mare intre chishere...gresesc cumva?

sus

Denunta
DK

19.01.2010 4:46     citat 

E fuarte frumos serialu... acolo toti sunt tineri, iar actiunea daca reiei vizionarea serialului dupa o pauza de 5 ani, o regasesti aceeasi ca in ultimul episod vizionat. zambet Asa tinerete mai zic si eu ehhhh jenat

sus

Denunta
monica77

Copii

19.01.2010 4:48     citat 

yep...toti au o cariera ( ceea ce va doresc si voo si mie ) au tzoale, masini benga, toti s-au conbinat care pe care...oau, suna bine, nu? surprins

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.01.2010 4:48     citat 

----------
DK a scris:
mai zuzo... chiar daca ar exista, nu cred ca ar recolta-o cineva. las' ca ma informesc si zic.
----------
am gasit niste alea pe net....sun la mama omida si revin....cred ca e exact linga borcanul cu solzi de dragon trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

19.01.2010 4:49     citat 

Ah... am inteleeeeeeeeees.... si langa bastonasele din urechi de cioara, parca... prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.01.2010 4:53     citat 

----------
monica77 a scris:
yep...toti au o cariera ( ceea ce va doresc si voo si mie ) au tzoale, masini benga, toti s-au conbinat care pe care...oau, suna bine, nu? surprins
----------
pai sunt o gasca de oameni jumatate alcoolici, jumatate fufe, toata lumea s-a combinat cel putin o data cu toata lumea, in timp ce restul ii minca de c_r....da, clar am ce invidia rad vreau si io, o, da!
ooo, ja, ja, du bist vezuvius....ce dreaq,ma, n-au puc de imaginatie! de fiecare data cind ma uit la filmul asta ma minun cum naiba de mai traieste hoasca aia batrina ex acoolica, mama raposatului care s-a incurcat cu fro 3 inainte sa inceapa la noi.....breeeeee!!! mai bine ma uit la sclava izaura, ie mai multe personaje!

sus

Denunta
zuzalina

Copii

19.01.2010 4:54     citat 

azi sunt pe dos, sa fie clar rad

nu pe invers.... stiu ce va ginditi, nu-i asa scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: