· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna (70)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna (70)     
mare_melisa

20.01.2010 9:30     citat 

----------
gypsy a scris:
----------
tei a scris:
prostit oare...? confuz asa-mi zice toata lumea, ca mi-a mai scazut burta ( vad si eu la pantaloni, putin asaaaa)...dar ...luni ma cantaresc rad ca vreau sa incep dieta de 90 trag cu ochiul iti voi cere ajutorul jenat sfaturi si idei jenat
----------

Doamna va astept sa tinem impreuna dieta asa ma simt si eu mai bine trag cu ochiul sarut
----------

Spuneti-mi si mie dieta ca vreau sa dau si eu incet incet cateva kg
va rog fetele
hai s-o tinem impreuna?
asa poate o sa am si eu vointa

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 3 luni

20.01.2010 9:33     citat 

Uite, Mirela, aici se discuta despre dieta, retete, exemple de meniuri.....Ralu stie mai bine si te poate lamuri trag cu ochiul ea a dat intr-o saptamana 4 kg surprins
http://www.parinti.com/modules.php?name...13&start=0

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

20.01.2010 11:08     citat 

da-da , Mirela....eu nu stiu prea multe.....stiu ca se mananca disociat ( pe zi) - 1 zi proteine, 1 zi carbohidrati, 1 zi legume...si tot asa. Mai citesc pe-acolo pe unde-s fetele astea care vor ajunge cat de curand SILFIDE foarte fericit ....nu stiu daca e dieta ce mi se potriveste, dar cred ca am s-o incerc.

Alina, numai spune asta :" sa nu mai faci niciodata comparatie intre o fetita si un baietel, mereu baietii vor fi mai grei si mai inalti decat fetele" , poate sare vreo mamica de putzoi acusi sa-si faca griji ca de ce baiatul ei nu e mai inalt sau mai gras decat al "vecinei" rad
si, serios, sotul meu a fost cel mai mic de statura si cel mai gras ( nascut la 5 kg) pana in armata. De atunci a slabit dar s-a inaltat f mult ....pana la 1,83 m ....in generala fiind cel mai scund din clasa ( am vazut poze )
Pup Teutza vaccinata, sa nu aiba nici macar o simpla temperatura sarut sarut sarut

Andreea, nici nu stiu ce sa-ti doresc : un Da sau un Nu confuz dar zic asa : sa aleaga D-zeu pentru tine si tu sa-i urmezi calea!
citat: ...................trebuie sa te corectez,ai 14 ani plus TVA

tu esti cu adaosurile , da ?!?! TVA , dobanzi ..... hmmmmmmm nervos

scot limba trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut

Mimi....multam de "stiri" trag cu ochiul sarut sarut sarut pupam cretulinul.

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 3 luni

20.01.2010 11:21     citat 

Vad ca toata lumea a plecat la nani......mai putin teiutz scot limba
Am uitat sa va intreb ceva: voi le mai dati puiutilor Vigantol confuz acuma vreau sa fac o marturisire, sper sa nu-mi primesc tone de rosii in freza jenat la Claudia am fost stricta cu administrarea vigantolului pana la 1 an si jumatate........la Teo insa am fost o neglijenta jenat in primele luni ii dadeam regulat, dar apoi ii mai dadeam cand imi aduceam aminte.....si de vreo doua luni nu i-am mai dat deloc. Azi m-a intrebat dr "vigantol ii dati, da?" surprins eu zic "nu-i mai dau"......am crezut ca imi sare-n cap, asa revoltata a fost, ca e musai sa le dam pana la 1 an jumate ochi peste cap mentionez ca fontanela broscutei mele s-a inchis in proportie de 99%. Si mi-a zis sa-i dau cate 7 pic/zi surprins
Gata, ma duc la nani ( surprins ce devreme e, de obicei ma bag in pat dupa ora 1 prostit), trupa mea doarme de vreo ora.
Noapte buna sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

20.01.2010 11:27     citat 

Buna seara, pentru mine nu e prea buna
Fetelor eu pentru o perioada o sa fac o pauza cu forumul, sa nu va ganditi ca e din cauza voastra, ci din cauza unor probleme in familie(casnicie) . Sunt foarte slaba nu am puterea sa incep alta viata cu fiica mea , adica , cred ca daca as avea unde sa ma duc as pleca in clipa asta.
Va pup si va iubesc . Aveti grija de voi , sanatate multa tuturor .

sus

Denunta
mare_melisa

20.01.2010 11:35     citat 

Scuze ca nu am mai raspuns dar sotul a dorit ceva dulce asa ca am facut eclere.
Mie dr de familie mi-a spus ca sa-i dau vigantol pana la primavara prin aprilie si apoi sa reiau la sf tomnii pana implineste 7 ani . Mi-a spus ca e bine sa-i dau sa nu aiba rahitism.
Vreau si eu dieta aia disociata , serios am vazut acolo ca deja andreea a slabit 25 de kg , asa ca daca ea poate sigur trebuie sa pot si eu ca nu e sanatos asa cum sunt.

sus

Denunta
mare_melisa

20.01.2010 11:42     citat 

Adyta sunt aici . Nu pleca , Spune-mi ce te framanta ? Nu se poate sa fie asa rau .., Da ca vrei poti sa te descarci aici te asculta , doar sti intrebare intrebare intrebare

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 4 luni

21.01.2010 12:04     citat 

adriana sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

21.01.2010 12:16     citat 

Alina....eu stiu ca Vigantolul ( vit D3) e indicat / recomandat mai ales in perioada de toamna- iarna cand copilul nu sta sub soare destul de mult . Este singura vitamina care fixeaza Ca in oase si singura sursa naturala ar fi soarele . Mi se pare cam mult 7 pic/ zi , dar......

Mie dr mi-a zis sa ii dau pana la 2 ani ....dupa aceea, mai vedem ( nu se pune cazul nostru, Steff s-a nascut cu o forma usoara de rahitism )

Adytza , ai un PM sarut

Hai ca am schimbat eu capitolul ,
ne vedem aici

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: