· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate, Instinctless bla bla 46
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate, Instinctless bla bla 46     
DK

20.01.2010 5:41     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:
Mie imi place si aista:

http://www.celebrity-exchange.com/celeb...rosnan.jpg
----------

nu-mi placi ochi peste cap
----------

Ci bini mai Diuc, ci bini! Ti iumpezc mai! sarut sarut prostit prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

20.01.2010 5:44     citat 

----------
micutza_25 a scris:
zuza..LA MULTI ANI!! PTR PITICA!
----------
sar'mina sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 5:45     citat 

----------
DK a scris:
Mie imi place si aista:

http://www.celebrity-exchange.com/celeb...rosnan.jpg
----------

asta-i place lu' mama, nu vreau sa ne batem pe barbatz' rad

sus

Denunta
DK

20.01.2010 5:47     citat 

Felicitari! Mama ta are gusturi bune, fine... nu ca fi-sa! foarte fericit scot limba scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 5:55     citat 

nu comentez, ca as comenta zambet da-i urit si mi-am promis ca n-o mai injur anu' asta, decit daca ma provoaca scot limba

sus

Denunta
DK

20.01.2010 5:56     citat 

Bre, tu uiti mereu ca aici totul e in gluma. Zau asa! zambet

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 6:06     citat 

uite, cind mi-o mai trece, pe la pensionarea mea, banuiesc ca subiectu' mama mea va putea fi altceva decit o sursa de mizerie sufleteasca....deocamdata ie purulenta situatiunea socat

sus

Denunta
DK

20.01.2010 6:10     citat 

Zuzo, te rog sa ma ierti... chiar nu am stiut cum stau lucrurile... sarut sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 6:27     citat 

ei, lasa, bre, ca nu-s banere in oras cu chestiunea asta trag cu ochiul plus ca nu suntem la AA, sa spunem tot ce-avem pi suflet din prima rad
sa zic io aia cu pamfletu'? rad

sus

Denunta
DK

20.01.2010 6:31     citat 

Nu mai zi zuzo, ca e clar... dar tot ma simt aiurea. jenat

sus

Denunta
puimihai

20.01.2010 6:31     citat 

bre, voi beti si asta mica a mea sughitza prostit mai usor cu beutura, ca-n capitolu' asta ati tinut-o lantz....
i-am dat donshoarei 3 pic de lamaie (ca dupa tequila merje foarte fericit ) n-aveti idee ce efect a avut rad merita filmata si pusa pe youtube foarte fericit iote'asa ne chinuim noi mamele fara instincte copchii...cu leacuri de-astea babesti ochi peste cap

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

20.01.2010 6:34     citat 

ajung pe seara si-s pe fuga

puiule, lasa lamiia nervos

n-apuc sa recuperez ce scriserati, ca fug sa ma asez confortabil la volan, iar sub ploaie prostit

da' voiam numa' sa intind un umar catre zuzaprivind ultimele ei cuvinte prin pajina asta, sa stie ca nu-i singura sarut

sus

Denunta
DK

20.01.2010 6:36     citat 

----------
puimihai a scris:
bre, voi beti si asta mica a mea sughitza prostit mai usor cu beutura, ca-n capitolu' asta ati tinut-o lantz....
i-am dat donshoarei 3 pic de lamaie (ca dupa tequila merje foarte fericit ) n-aveti idee ce efect a avut rad merita filmata si pusa pe youtube foarte fericit iote'asa ne chinuim noi mamele fara instincte copchii...cu leacuri de-astea babesti ochi peste cap
----------

Ana Maria, by Pui Jordan: sarut sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 6:39     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
pacat ca n-ai filmat-o rad mie cind mi-a venit mintea a' de pe urma, deja se invatase....asa ca ia lamiia intr-o mina si camera in cealalta si abia dupa aia chinuie tu copila, sa-ti ramina pentru posteritate

prima data cind i-am dat lamiie, aveam impresia ca o sa i se rostogoleasca ochisorii pe jos, asa de tare ii belise....si se lingea ca mitza cind ii pui unt pe nas rad rad frumoase amintiri jenat jenat jenat

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 6:40     citat 

teo esti o dulce, ca deobicei sarut sarut sarut sarut sarut
las' ca trece ziua asta si mi-o fi mai bine...ca am stat si de ziua mea si azi cu inima cit un purice ca ma suna, asa ca-s sensibiloasa rau az'.....da' miine ma fac nesimtita la loc, ce crezi tu?! rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: