· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate, Instinctless bla bla 46
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate, Instinctless bla bla 46     
DK

20.01.2010 2:09     citat 

L-a innodat ca sa se scream? foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

20.01.2010 2:15     citat 

bun, m-am elucidat foarte fericit

io d-ala am baut o singura data, cind a facut EL cinste....care EL se facuse de kkt cu doo zile inainte foarte fericit credeti ca s-a invinetit de frig sau de furie?! foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
DK

20.01.2010 2:16     citat 

Zuza-i bata! foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 2:40     citat 

nu, bre, io am fost a dreac' de mica zambet o faza nu mi-a scapat netaxata rad rad

sus

Denunta
DK

20.01.2010 2:42     citat 

foarte fericit

sus

Denunta
DK

20.01.2010 2:44     citat 

Pi mini ma ametesti reclama asta dan stanga pajinii la biletele di la earfrans... prostit atata di rapidea si succede astea... si brusc apare si-o tante cu neste cutii... prostit prostit prostit

sus

Denunta
puimihai

20.01.2010 2:50     citat 

zuza, sar-na de dedicatziune! da' eu tocmai ce-am papat cu fecioru' din dotare una supitza de galushcutze si fro doo copanele de puiutz prostit cu graniturica -pilafior si gogosharel prostit prostit in orice caz, jestul conteaza
cat despre paiul acela...mama -mama ce idei cretze le vin unora...si mai zic eu de mine ca-s anormala...las' bre' ca multi au sarit gardu' !
eGZemplu: in maternitate era o mamica a carei problema -la fiecare alaptat- era daca ne convinge sau nu , pe noi celelalte sa donam spitalului bani pentru achizitionarea de alte scaune pt sala de alaptat ! prostit foarte fericit

sus

Denunta
puimihai

20.01.2010 2:51     citat 

----------
DK a scris:
Pi mini ma ametesti reclama asta dan stanga pajinii la biletele di la earfrans... prostit atata di rapidea si succede astea... si brusc apare si-o tante cu neste cutii... prostit prostit prostit
----------

da' bini macar ca nu mai e aia cu porcu' ....ca aia ma stresa ingrozitor...de-aia am nascut prea devreme nervos trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

20.01.2010 2:53     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
----------

da' bini macar ca nu mai e aia cu porcu' ....ca aia ma stresa ingrozitor...de-aia am nascut prea devreme nervos trist
----------

la mine e porcu si acu ochi peste cap

sus

Denunta
DK

20.01.2010 2:55     citat 

Macar abuzeaza de el fa! prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

20.01.2010 2:57     citat 

----------
DK a scris:
----------

de porc? socat

mai bine as abuza de bobi iuing prostit

sus

Denunta
puimihai

20.01.2010 3:00     citat 

de porc sa nu abuzezi niciodata ! ca se razbuna pi tini prin adaugarea shuncilor lui peste ale matale foarte fericit asa ca...mai bine "pas" !

sus

Denunta
zuzalina

Copii

20.01.2010 3:08     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
----------

de porc? socat

----------
aolo, ce batrine suntem plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

20.01.2010 3:11     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
----------

de porc? socat

----------
aolo, ce batrine suntem plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

zuza, vrei sa-ti facem cunostinta cu bobi iuing al nostru? ochi peste cap

sus

Denunta
puimihai

20.01.2010 3:11     citat 

la fraza cu batranetea aveam o colega de birou care ar fi spus asa: "da ce fa, ti-ai rupt dintzii in cu..ul meu de ai vazut ca-s baba? " rad rad
deci io nu subscriu !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: