· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 47
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 47     
puimihai

21.01.2010 9:46     citat 

----------
DK a scris:
Pi mai pui, io l-am pus pe Benica al meu la capitolul anterior, dar na, tu n-ai avut ochi pentru iel scot limba
----------

benica= st.banica jr surprins confuz socat prostit esti tare soro ....m-a facui praf ...si mie imi placea de moaca lui pan liceu...asa...da momentan l-am scos din inventar... foarte fericit

sus

Denunta
DK

21.01.2010 9:46     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
Nu-mi placi bre! Caca! ochi peste cap
----------

daca imi aduci frun leleian gelat in ciub, ii dau cu coicu in cap prostit
----------

Nu fa, nu gelat... doar n-ai innebunit!
Dar nici gelat natural, daca ma-ntelegi! prostit

sus

Denunta
DK

21.01.2010 9:47     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
Pi mai pui, io l-am pus pe Benica al meu la capitolul anterior, dar na, tu n-ai avut ochi pentru iel scot limba
----------

benica= st.banica jr surprins confuz socat prostit esti tare soro ....m-a facui praf ...si mie imi placea de moaca lui pan liceu...asa...da momentan l-am scos din inventar... foarte fericit
----------

Nu bre pui... benica = ben affleck... of, nika nu stii! foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

21.01.2010 9:47     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
puimihai a scris:
si s-o crezi matale ca e nespalat...asa tre' sa fie look-ul ...ntzntz...nik nu stii, zau...dar sincer mi-ar placea sa-l dushuiesc io un picutz prostit jenat rad
iote bre...ce subect ati facut voi in dimineata asta jenat neserioaselor scot limba
----------

deci daca iti pun si cocktailul de ieri, esti gata de actiune rad
----------
da, da-n 5 saptamini....pina atunci poa' sa fantazeze si-atita zambet

bre, s-a intors lumea cu susul in jos....in dimineata asta am stat jos in bus, am stat jos si-n 41, eri seara am stat iara jos in 41, da' numa' juma' de drum si-n bus iara....bre, unde-i lumia?!
exista si un motiv, banuiesc, pentru care primesc bombonele de la viata....stiti ca v-am spus ca-i mamaie la noi cu mindra de o saptamina, se fac doo duminica....si, de dimineata, si-a trintit un pui conjelat pe chisor....in citeva minute avea ceva cit un ou de gisca crescut intre dejtele de la chisere si glezna....m-a timpit definitiv cum reuseste sa le faca, frate!!!! acu' tre' s-o ducem deseara la spital, ca de dimineata n-a vrut, sa videm ce are la chisor...diseara o iau pe sus, acu' mi-a fost usor complicat

aaa...si uitasem sa spun....m-am spalat dimineata la cap (da, ati ghicit, taman cind isi trintea femeia puiul pe chicer), m-am uscat io cit de cit, i-am prins niste clamute ca statea ca la canisi....si....mi-am pus caciula si-am plecat la munca....am d-aia idioata, crosetata si cu urechi (modelul norvegian? asa-i zice??).....asa ca-mi sta paru' lipit de teasta 2/3 din lunjime si pe urma-i explodat la virfuri....mai rau de-atit u puteam arata nici daca bagam dejtele in priza deodata cu mamaie, sa fim amindoo accidentate

sus

Denunta
DK

21.01.2010 9:50     citat 

Zuzo, daca se poate, te rog afiseaza o poza cu coafura ta turbata de azi. foarte fericit

PS: Imi pare rau de chiserul lu' mamaie trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

21.01.2010 9:57     citat 

----------
zuzalina a scris:
aaa...si uitasem sa spun....m-am spalat dimineata la cap (da, ati ghicit, taman cind isi trintea femeia puiul pe chicer), m-am uscat io cit de cit, i-am prins niste clamute ca statea ca la canisi....si....mi-am pus caciula si-am plecat la munca....am d-aia idioata, crosetata si cu urechi (modelul norvegian? asa-i zice??).....asa ca-mi sta paru' lipit de teasta 2/3 din lunjime si pe urma-i explodat la virfuri....mai rau de-atit u puteam arata nici daca bagam dejtele in priza deodata cu mamaie, sa fim amindoo accidentate
----------

suntem in aceeasi oala zuza si si io experimentai bigudelele primite de la duamna DK pe mirificul meu par. sunt o pupaza creata azi

si nu, n-am poza cu freza mea turbata foarte fericit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 9 luni

21.01.2010 9:58     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
----------

----------

ma abonez si io la el jenat jenat
Haidi, neata! sarut
Cum e vremea.n tara? Se circula sau sunt nametii cat casele?
M-apuc de gatit sau nu?
Pot ajunge nasii la noi sau...?? ochi peste cap ( slatina-arad?)

sus

Denunta
DK

21.01.2010 9:58     citat 

Pacat. Nici eu n-am cu esarfa mea mova legata-n cap! jenat jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

21.01.2010 10:00     citat 

----------
DK a scris:
----------

te-a lovit flacara violet? facusi funda sau nod la esarfa?

sus

Denunta
DK

21.01.2010 10:01     citat 

Micutzo, apuca-te de gatit ca sigur vor face tot posibilul si vor ajunge!

sus

Denunta
DK

21.01.2010 10:02     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
----------

te-a lovit flacara violet? facusi funda sau nod la esarfa?
----------

Bai, eu chiar ma gandeam ca am avut noi un presentiment cu culoarea mov, pe langa oranj si blio scot limba ...

I-am facut funda, nu nod... si am renuntat sa las funda in crestetul capului, am mutat-o la ureche prostit prostit prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

21.01.2010 10:03     citat 

----------
DK a scris:
Micutzo, apuca-te de gatit ca sigur vor face tot posibilul si vor ajunge!
----------

si daca faci prashituri, sa te gandesti si la noi foarte fericit

sus

Denunta
DK

21.01.2010 10:04     citat 

Ba io zic sa faca mai mult de-atat. Sa ne trimita si noua prashituri, ca sigur face! foarte fericit

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 9 luni

21.01.2010 10:12     citat 

foarte fericit foarte fericit foarte fericit
va arat la momentul potrivit ce.am facut foarte fericit numai asa ...ac sa va ploua.n gura prostit prostit jenat

sus

Denunta
DK

21.01.2010 10:13     citat 

Reao! scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: