· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 47
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 47     
duke_meadows

21.01.2010 12:48     citat 

----------
DK a scris:
De-acu ti-o lasi la biro si cand ai chef sa nu te bata nimeni la cap, ii dai iarasi cep! foarte fericit
----------

o colega o inceput sa vorbeasca in nemteste prostit o fi efectu' de la aburii acetonii rad

sus

Denunta
DK

21.01.2010 12:49     citat 

Da... dar sa stii ca ai atins cota maxima de abureala atunci cand or incepe sa vorbeasca tiganeste si sa-si deie ochile piesti cap! Iaca-asa: ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

Duamnelor! rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

21.01.2010 12:49     citat 

hai ca gasii o poza cu mandea cu freza explodata rad
deci mai explodata ca la engleji in tara, n-am avut-o in veci rad rad cum or face la iei fumeile de nu arata ca bagate in priza, io nu am habar...
deci poza....in stinga e crestinu', la telefon e copilu' zambet

sus

Denunta
duke_meadows

21.01.2010 12:51     citat 

iote zuza la parlament... rad
ce catai fata colea?

sus

Denunta
DK

21.01.2010 12:52     citat 

Mitzo, parol ca n-ai parul explodat! Pai ce vrei mai, sa-ti stea lins lins??? Iti sade tari ghini! sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

21.01.2010 12:53     citat 

----------
DK a scris:
Hai pi bune mai Zuzo? Ai tu shervitzel cu acietona in posheata! Ha! prostit
----------

sa mor io! am pliculet cu acetona, pliculet de sters benoaclele, 4-5 rujuri, servetele de muci, multe ob-uri si de toate marimile, citeva always-uri de 3 marimi, set d-ala de cirpit smanglit de la hotel cu ata, ac, nasture si ac de siguranta

sus

Denunta
duke_meadows

21.01.2010 12:55     citat 

----------
zuzalina a scris:
in stinga e crestinu', la ]
----------

ceeeeeeeeeeeeeee ascunde el la spate? confuz

sus

Denunta
zuzalina

Copii

21.01.2010 12:56     citat 

freza explodata am avut si la mare, iaca

sus

Denunta
DK

21.01.2010 12:57     citat 

Fatooooooo Zuzooooooooo... deci esti di groaza. Si eu am o poseta plina cu nimicuri pe care le tarai digeaba zilnic... dar servetele cu ashietona n-am! De fapt nici nu-mi trebe, ca io am unghiile facute cu gel. prostit

Servetele de nas am si io, plus de asezat pe colacul de veceu.... nu le-am folosit pana acu, ca n-am incredere nici in alea, da' sa fie colosha... 2 aptsorbanturi am si io, OB nu "servesc" nici fripta! Atza si ac... kancz, ca nu-s chiar gospodina. In schimb al trusa de machiaj, cu vreo cateva rujuri, insotite fiecare de creionul de buze asortat, sticla de clorocalcin si pasticile antihistaminice, plus hemisuccinat cu seringa cu tot. prostit prostit prostit prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

21.01.2010 12:57     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
zuzalina a scris:
in stinga e crestinu', la ]
----------

ceeeeeeeeeeeeeee ascunde el la spate? confuz
----------
o punga cu 2 pusculite in forma de cusca d-aia rosie de tilifon, sa avem si noi amintire rad

sus

Denunta
DK

21.01.2010 12:59     citat 

Zuzo, deci tu daca mai zici o data ca esti grasa si ai burti, ma enervezi rau! socat socat socat socat

Diuc: si eu sunt curioasa ce ascunde la spate domnul Zuzei... am o banuiala ca ar fi adidasi... dar... prostit prostit

sus

Denunta
DK

21.01.2010 1:00     citat 

Ah, deci e o banala punga... neinteresant rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

21.01.2010 1:06     citat 

am si inhalatoru', da' ala nu merita mentionat scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

21.01.2010 1:09     citat 

haida ca am si poza cu fesul minune rad in poza asta nu zimbesc, ca eram cu dintii sparti in fata rad am cazut ca balega in mijlocu' drumului si mi-am facut 2 incisivi bucatele...

bunoaca, asa-i? rad rad rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

21.01.2010 1:14     citat 

nici mie nu-mi place obeul.
servetel cu acetona..nici n-am stiut ca exista.de unde zuzo?esti very practica:ata,ac,ac de siguranta.gospodina lu' mama scot limba
sa luam egzemplu fetelor exclamatie

eu in geanta tin de fel urmatoarele:2 telefoane,1 portofel full cu carti de vizita si carduri de la farmacii(bani mai putini),1-2 agende,una mica si una mare,un stilou rosu,un pix corector,oglinda,un ruj,castile de la telefon,1,2,3 hartii nesemnificative,o tigare,asa de pofta,servetele si cam atat.

modificare:zuzo,poti sa zici tu ce vrei,ca esti o frumoasa.ai niste ochi si sprancene prostit .sa-nebunesc de nu esti cool.da fes cu mot pufos ai prin casa?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: