· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 48
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 48     
BlackCat

am nascut deja!

21.01.2010 2:49     citat 

puiule....puiule,puisor si puiutz mic
cum sa fac sa iti explic?
ca nu am de zis nimic
pupaza s-o intrebi un pic
intelegi ce vreau sa zic?

Dichei-ie portocale fara campari.

ce bulane si ce silueta are monica jenat .o vazui la noi femeile.cred ca munceste prea mult ca sa renovam in cort,ca s-a subtiat mititica de ea.

sus

Denunta
puimihai

21.01.2010 2:52     citat 

cre'ca mai bine o las moarta-n papusoi
ca eu nu ma pun cu voi !
mi-e si frica sa gandesc
daca caut -ce prostii in cort gasesc rad
asa ca mai bine gata !
caut alt subiect indata scot limba
pam-pam
prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

21.01.2010 2:52     citat 

----------
puimihai a scris:
----------
DK a scris:
Bre, indata facem nunta de aur - capitolul 50! rad rad rad
----------

si ci cado sa va aduca mama voo? alea doua de stati coic in coic in ciubu' vostru de atatea craci in coace?!?
----------

io vreau un Rabbit cool mov cu perle

sus

Denunta
puimihai

21.01.2010 2:54     citat 

pupezo, scuze de indiscretiune, da' la cat de mica e statura mandrei matale pasari (ca sa nu zic pasarici scot limba jenat ) ce faci matalutza cu un Epure? ...margele mov gasim...de sticla, la balci cand vine in targ foarte fericit
daca ma gandesc mai bine, mi-ar conveni sa va cunun la nunta de aoleo, ca poate ma scot si io... prostit rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

21.01.2010 2:58     citat 

deci io nu mai fac fatza...ati dat gata un capitol repede repede...daca va dadeam un SUL de ata il depanati tot asa de repede? surprins

sus

Denunta
puimihai

21.01.2010 3:00     citat 

asa se chiama? SUL? nashpa...io n-am dictionaru' asta... foarte fericit rad

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

21.01.2010 3:00     citat 

cool cool cool alt capitol...n.aveti nici o treaba... socat socat ochi peste cap

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

21.01.2010 3:01     citat 

----------
puimihai a scris:
pupezo, scuze de indiscretiune, da' la cat de mica e statura mandrei matale pasari (ca sa nu zic pasarici scot limba jenat ) ce faci matalutza cu un Epure? ...margele mov gasim...de sticla, la balci cand vine in targ rad
daca ma gandesc mai bine, mi-ar conveni sa va cunun la nunta de aoleo, ca poate ma scot si io... prostit rad
----------

regret ca te dezamagesc draga Jordan, dar daca dai cautare pe Goagal, ai sa vezi exact ce cado sa-mi aduci cool

sus

Denunta
monica77

Copii

21.01.2010 3:03     citat 

----------
puimihai a scris:
----------

fata, se vede ca stai acasa, si ai timp sa carcotezi....ce daca nu se cheama sul? vrusei si io sa fac o puanta pe ziua de azi.. ochi peste cap
asa, matza neagra a mea preferata, zi-i de bulane, suncile nu le mentiona, ete de aceea imi esti draga si te iumpesc! sarut sarut sarut

sus

Denunta
puimihai

21.01.2010 3:04     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
puimihai a scris:
pupezo, scuze de indiscretiune, da' la cat de mica e statura mandrei matale pasari (ca sa nu zic pasarici scot limba jenat ) ce faci matalutza cu un Epure? ...margele mov gasim...de sticla, la balci cand vine in targ foarte fericit
----------

regret ca te dezamagesc draga Jordan, dar daca dai cautare pe Goagal, ai sa vezi exact ce cado sa-mi aduci cool
----------

DEZMATATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rad foarte fericit rad
da' daca zici tu ca iti trebuie ....io ma stradui sa iti aduc trag cu ochiul jenat rad

sus

Denunta
puimihai

21.01.2010 3:06     citat 

----------
monica77 a scris:
----------
puimihai a scris:
----------

fata, se vede ca stai acasa, si ai timp sa carcotezi....ce daca nu se cheama sul? vrusei si io sa fac o puanta pe ziua de azi.. ochi peste cap
asa, matza neagra a mea preferata, zi-i de bulane, suncile nu le mentiona, ete de aceea imi esti draga si te iumpesc! sarut sarut sarut
----------

ideea ierea ca tare mishto suna...se incadreaza perfect cu craca pe care suntem...si pe undeva aduca si cu cadoiu pi care si-l doreste pupeza rad foarte fericit daca nu crezi, cauta si vezi ! foarte fericit

sus

Denunta
monica77

Copii

21.01.2010 3:09     citat 

cred ca nu-s destul de pregatita intelectual pt subiectu asta...ce sa dau search? ca-s curiuasaaaa rau... prostit

edit...scobii (ca ma manca) si aflai ce-si dorese pupeza... jenat jenat jenat jenat

Ultima modificare efectuata de catre monica77 la 21.01.2010 3:15, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
puimihai

21.01.2010 3:15     citat 

----------
monica77 a scris:
cred ca nu-s destul de pregatita intelectual pt subiectu asta...ce sa dau search? ca-s curiuasaaaa rau... prostit
----------

Rabbit mov cu perle

sus

Denunta
DK

21.01.2010 3:21     citat 

Sper ca nu vrei sa-ti indesi rabbitul ceala pi coic scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

21.01.2010 3:24     citat 

----------
DK a scris:
Sper ca nu vrei sa-ti indesi rabbitul ceala pi coic scot limba
----------

il indes unde vreau io. un lucru e certo, am trei posibilitati prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: