· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 48
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 48     
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

23.01.2010 8:52     citat 

acu' pe bune, monico, unde esti, unde te gasesc la vara? ca pe somno tot o prind macar o zi rad

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

23.01.2010 8:55     citat 

pai is vecina cu somno, in Bacau locuiesc. Asta daca nu emigrez pan' la vara in australia...sau in Franta. rad rad plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist as vrea eeeuu...Pana una alta, io si somno ne-am "conectat"..matale nu vii pe mess? Poate spargi gheta..ca noua ne e rusinica. jenat

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

23.01.2010 8:59     citat 

Fata, nu mi-e rusine, ma uitam la Finding Nemo. rad

sus

Denunta
duke_meadows

23.01.2010 10:41     citat 

aoleu voi faceti sezatoare fara mini?
n-am io multi pitici, numa vreo 2...da' la o adica ma imprumut zambet

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

23.01.2010 11:04     citat 

sezatoarea fu scurta, ca sintem prinse cu treburi, femei ocupate, nu asa foarte fericit
hei, pitici iti dau eu de vrei....gramada nervos

da' io vorbeam de intilneli reale, sa va paruiesc oleaca pe viu....la Londra cica in principiu ar trebui sa ajungem odata si-odata, da' aia nu stiu cind.... ochi peste cap

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

24.01.2010 6:41     citat 

Ati inghetat? Noi tocmai ne-am intors de la pationar, super a fost, la minus vreo 18 grade. Si ne-o luat o foameeee!...

sus

Denunta
duke_meadows

24.01.2010 7:05     citat 

la mine fu soare... cu dinti , da soare.
am fost la plimbare pe malu' apei, am baut ceva la pub si acu acasa..... zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

24.01.2010 7:18     citat 

si la noi e un ger naprasnic......brrrr, azi am facut doar o plimbare scurta la piata sa luam fructe.

da cred ca cel mai frig e pe la Iasi socat

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

25.01.2010 9:26     citat 

neata foarte fericit (e rictus congelat, daca va intrebati)

azi am dus farta la gradi si....am primit vesti plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist saptamina viitoare vacanta, si....inca 2 saptamini in februarie...si io ce fac cu copilu'?! il las cu cheia de git?! pot sa inteleg ca au probleme cu banii, ca se retrag plozi intr-o veselie, ca nu vin nici aia care au mai ramas si costa gazul ca la balamuc (desi dimineata era cam frig in gradi...), deci s-ar putea sa iasa in minus la bilant....da' io cu copilu' ce fac?! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

25.01.2010 10:06     citat 

----------
zuzalina a scris:
neata foarte fericit (e rictus congelat, daca va intrebati)

azi am dus farta la gradi si....am primit vesti plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist saptamina viitoare vacanta, si....inca 2 saptamini in februarie...si io ce fac cu copilu'?! il las cu cheia de git?! pot sa inteleg ca au probleme cu banii, ca se retrag plozi intr-o veselie, ca nu vin nici aia care au mai ramas si costa gazul ca la balamuc (desi dimineata era cam frig in gradi...), deci s-ar putea sa iasa in minus la bilant....da' io cu copilu' ce fac?! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

hai neatza gagici foarte fericit
deci brrrr e putin spus, daca la bucale e asa frig, imi e greau sa-mi inchipui cum e la iasi

zuza, legat de gradi, si la fimiu e la fel, numa ca copii care nu au cu cine sa stea acasa, vin la gradi si educatoarele fac cu randul si se face numa o clasa sau doua de copii. la noi, gradi nu se inchide pe perioada vacantei

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

25.01.2010 10:20     citat 

neata!

sus

Denunta
DK

25.01.2010 10:28     citat 

Neata si-un rachiu sa ne-ncalzim!

Eu una-s congelata... e un frig, de-a dreptul crapa pietrele mai! Nu-mi amintesc sa fi avut asa o iarna geroasa... cel putin nu in trecutul apropiat ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

Ieri am scos nasul cat sa iau paine si am crezut ca ma transform in ghetar pe drum. trist

Cu intarziere de o zi, ii uram micutzei de micutza cinteza, la multi ani la implinirea primului anisor din viata! Sa fii fericita, sanatoasa si voioasa dragalasa cintezioara si sa ai o viata lunga si plina de noroc! sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

25.01.2010 10:32     citat 

uraaaaaaaaaaaa, sa traiasca puitza de cinteza, sa fie sanatoasa si voioasa sarut sarut
si nu reutecioasa ca mama ei scot limba

sarut sarut sarut

io am bagat doouua ceaiuri si-o cafea pana acum, sa mi se incalzeasca matzele socat

sus

Denunta
DK

25.01.2010 10:36     citat 

Rushine fa, rushine, ce ceai, ce cafele... da-i cu tuica! scot limba scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

25.01.2010 12:59     citat 

am reusit sa gasesc o babuta pentru vacanta inopinata foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: