· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (284)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (284)     
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

29.01.2010 12:46     citat 

Lucy....ce frumushica este...ptiu, ptiu...sa nu-i fie de deochi.... trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut . Important este sa ai grija de tine si sa nu te obosesti prea tare....si poate mai incolo vei gasi si ceva mai convenabil.... sarut sarut sarut sarut
Simoop....furnicutza harnicutza....ai grija cu atata munca...desi stiu cum este...parca ai mai mult spor cand sti ca este casutza ta si muncesti pt. tine....spor sa ai si sanatate ca restul vine de la sine.... trag cu ochiul sarut sarut sarut
Mai am si eu momente cand pic in butoi... nervos ...dar ma mai prinde cineva.... scot limba rad sarut de maneca si nu ma lasa sa ma inec.... scot limba rad rad sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
andoana

29.01.2010 3:11     citat 

Am plecat...sa fiti fashnetze...la bucatarie..in casa...afara dar si la pat !! Sper sa citesc ca ati avut cutremur da?
Va tzukulesc!

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

29.01.2010 4:45     citat 

Buna ziua la fete ! Acum am venit si eu la examen ,sunt HAPPY de data asta am luat cu nota mare foarte fericit .
Mihaela din pacate eu nu te puteam ajuta cu nr dr Moisa pt ca eu am ajuns la ea trimisa de dr Ion Ion ,si nu am nici un nr ,eu dadeam un tel la fetele cu programari pt spermograma intrebam programul ei si apoi ma hotaram si ma duceam ,dar am vazut ca te-ai descurcat ,ma bucur mult pt tine ,si iti spun sa mergi cu inima deschisa ca meserie stie dar ti-am zis trebuie doar sa ii intelegi starile ........ scot limba

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 9 ani, 11 luni

29.01.2010 4:54     citat 

Felicitari pentru examen, Angy!!!
Nici eu nu am luat legatura direct cu dr. Moisa, am sunat la cabinet si mergem pe 9 februarie. E bine ca nu e asa aglomerata acolo, puteam sa mergem si saptamana viitoare, insa nu aveam noi cum.
In alta ordine de idei, ma enerveaza tare ciclul asta al meu... Am declarat ca azi e prima zi dar s-ar putea sa fie nevoie sa modific... Aseara a inceput o sangerare mai deschisa la culoare, astazi cateva pete maronii si... nimic. Am mai patit ceva similar anul trecut, asa ca nu imi fac idei ca ar fi vreo sangerare de nidare... Si daca totusi ma apuca visarea, ma uit la rezultatele la spermograma de ieri... Mi s-au stricat planurile de a ma duce maine la analize... Asta e, probabil ca o sa le fac luni. hm
Cam liniste in dupa-amiaza asta pe aici... socat

sus

Denunta
ClaudiaCarolina79

29.01.2010 5:46     citat 

Va pupa Claudia Carolina 79 pe toate fetele

sus

Denunta
ClaudiaCarolina79

29.01.2010 5:47     citat 

Va pupa Claudia Carolina 79 pe toate fetele
sarut

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

29.01.2010 5:49     citat 

BUNA CLAUDIA BINE AI VENIT LA NOI SI SA NU STAI PREA MULT SA DAI FUGA REPEDE DINCOLO LA GRAVIDUTE sarut.Eu stiu povestea ta ,dar fetele nu asa ca te rog daca vrei in citeva cuvinte spunele povestea ta .

Ultima modificare efectuata de catre angy29 la 29.01.2010 5:55, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
ClaudiaCarolina79

29.01.2010 5:55     citat 

Va pupa Claudia Carolina 79 pe toate fetele.
sarut .
Anul acesta sa fim vesele, radiante si totul o sa fie bine.
O sa ne implinim visele .

sus

Denunta
mihaela_ct

Copii
bubulina: 9 ani, 11 luni

29.01.2010 5:59     citat 

Bine ai venit, Claudia Carolina 79!!
Sa nu stai prea mult pe aici, da fuga la gravidute si ia-ne si pe noi cu tine!!! foarte fericit
Intre timp, spune-ne cate ceva despre tine...

sus

Denunta
ClaudiaCarolina79

29.01.2010 6:01     citat 

Anul acesta sa fim vesele, radiante si totul o sa fie bine.
O sa ne implinim visele .

sus

Denunta
ClaudiaCarolina79

29.01.2010 6:04     citat 

Am 30 de ani .Sunt o persoana vesela, curajoasa, ambitioasa,.
cred mi-am propui ceva, am luptat pentru a se realiza.

sus

Denunta
ClaudiaCarolina79

29.01.2010 6:06     citat 

Am 30 de ani .Sunt o persoana vesela, curajoasa, ambitioasa,.
cred mi-am propui ceva, am luptat pentru a se realiza.

sus

Denunta
Krystyne

29.01.2010 7:31     citat 

buna seara dragele mele...
eu sunt pe fuga ca de obicei...suparata si tre sa ies dintr-o pb...
Bun venit
Claudia! si fuga la gravidute....
in rest...m-am lasat de servici...erau neseriosi...si aveam aspiratii spre bucuresti....
dar vom trai si vom vedea...
va pup pe toate

sus

Denunta
Yasmina

Copii
G: 7 ani, 7 luni
M: 7 ani, 7 luni

30.01.2010 3:25     citat 

Fetelor, sunt pasare de noapte rad

anema, ceva vesti bune? foarte fericit

Bine ai venit ClaudiaCarolina79, mult succes foarte fericit

Pup pe toate

sus

Denunta
anema

Copii
Alessia-Maria: 13 ani, 5 luni
David Gabriel: 10 ani, 3 luni

30.01.2010 1:37     citat 

Buna!
Eu am facut de dimineata testul de sarcina si AVEM DOUA LINIUTE! sarut sarut sarut
Sunt foarte fericita insa si ingrijorata si nu-mi vine sa cred ca s-a intamplat asa de repede. Aveam de gand sa-i spun sotului de ziua ingdragostitilor vestea dar nu am rezistat foarte fericit . Este socat, bulversat si nu-i vine sa creada. Sper sa-si revina repede foarte fericit foarte fericit
Va pup pe toate pt ca m-ati primit cu drag in clubul vostru si mi-ati urat din suflet sa trec repede la gravidute! Acum va astept si eu acolo! zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: