· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 49
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 49     
bursucitza

26.01.2010 2:29     citat 

daaaaaa... dupe unii... dupe altii nu.. oricum ceva am avut... oare tre sa ma considerez un caz fericit ca traiesc?.... traiesc nu?!?

sus

Denunta
DK

26.01.2010 2:29     citat 

Da fato, traiesti... da! Si nu cred ca ai avut guitz guitz... niet, nope, no way!

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

26.01.2010 2:30     citat 

----------
bursucitza a scris:
daaaaaa... dupe unii... dupe altii nu.. oricum ceva am avut... oare tre sa ma considerez un caz fericit ca traiesc?.... traiesc nu?!?
----------

nu moare tu de gripe d.astea...in perioada asta daca ai temperaturi mare..gata ...esti guitzzz,.. nervos

sus

Denunta
DK

26.01.2010 2:30     citat 

----------
micutza_25 a scris:
----------
DK a scris:
Mai micutzo, apasa mai tare acceleratia, sa ai viteza mai mare ca subiectul... hai, intinde aripioarele, nu te lasa, nu te lasa! rad rad
----------

pai nu prea poci...ca sambata am iarasi musafiri...ca o sarbatoresc pe pitica o luna prostit si cat modele de toarte trag cu ochiul castele nu mai fac ca e prea multe munci jenat
----------

Aoleu, mai micutzo, pai atunci cu atat mai mult, baga acceleratie! cool

sus

Denunta
bursucitza

26.01.2010 2:31     citat 

iesti invidioasa las ca stie io... tii ciuda ca m-am descurcat si am ajuns si acasa... aaaa stii ca ti iumpesc da? [pupeza e in zbor da? nu vede]

sus

Denunta
micutza_25

Copii

26.01.2010 2:32     citat 

as baga un somn de 10 zile ca sa nu mai fiu asa obosita...dar poci? cand dorm mai bine ma trage cate una de par, ba.mi baga degetele in ochi si...ma refac din parti si.n parti trist

sus

Denunta
DK

26.01.2010 2:33     citat 

Api stiu duamno, si io pi tini! sarut Si pupexa e in zbor, nu-sh pi undi, tocmai cand voiam s-o informez di ceva emportant. Creca s-o suit pe vaporu de Singapore. prostit

sus

Denunta
bursucitza

26.01.2010 2:34     citat 

micutzo sa stiio ca asa ie.. cum imi iera si mie cald oleaca cum gata ca am gripe din astea noi...io ca io ca ce-i drept avusasi gripe vreo 3 zile dar o fatuca care o nascut duminica seara facuse frisoane dupa nastere si astia o izolato ca aregripa... vai de noi... pana sa vina confirmarea la gripa numa nu mi se bagau pe gatasistentele... dupa ce a ajuns confirmarea vorbeau numa de pe hol cu mine .. nici mufa nu le-o vedeam prostit prostit prostit

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 7 luni
Maria: 12 ani, 2 luni

26.01.2010 2:35     citat 

----------
bursucitza a scris:
baaaaaaaaiiiiiiiiiii io daca am fost confirmata cu gripa porcina is in statistici la ministeru sanatatii daa? pot cere sa vad o lista sa ma regasesc? macar sa vad si io ca apar undeva? pot? pot? grof! guitz! guitzzz! idee
----------

sus

Denunta
bursucitza

26.01.2010 2:36     citat 

rad rad rad rad rad rad rad rad rad etttttttttccccccccccccccccc
deci te iumpesc si pe tine ca nu mai am asa mare burta si incapi si tu rad rad rad rad

sus

Denunta
micutza_25

Copii

26.01.2010 2:37     citat 

----------
mamistef a scris:
----------
bursucitza a scris:
baaaaaaaaiiiiiiiiiii io daca am fost confirmata cu gripa porcina is in statistici la ministeru sanatatii daa? pot cere sa vad o lista sa ma regasesc? macar sa vad si io ca apar undeva? pot? pot? grof! guitz! guitzzz! idee
----------

----------
rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad
m.as tavali rad rad rad rad foarte fericit in mocirla

sus

Denunta
DK

26.01.2010 2:38     citat 

rad rad rad rad rad rad rad ba eu in puf, ca sunt o duamna fina, pffffffffff! prostit

sus

Denunta
bursucitza

26.01.2010 2:40     citat 

auzi mami ... urmatoru tort mi-l faci asa ca in imaginea de mai sus... tot roz rad

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 7 luni
Maria: 12 ani, 2 luni

26.01.2010 2:42     citat 

bai deci cautind o poza reprezentativa trag cu ochiul am dat peste o poza cu un tort super-tare in forma de cap de porc.E salvata deja nervos

sus

Denunta
duke_meadows

26.01.2010 2:45     citat 

buna ziua.
va aduc la conostiinti ca in 15mins vreau sa vaz un resume ca nu se mai poate domle.
din pasari vad ca deveniram porci zburatori.
io nu mai pricep nica!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: