· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase 50 Nunta de Haur
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase 50 Nunta de Haur     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

27.01.2010 3:51     citat 

----------
zuzalina a scris:
eu stiu, de la arhiva mi se trage foarte fericit foarte fericit foarte fericit

tot nu m-am lamurit, a intins hainele alea pin' la urma??? sau inca mai stau in lighean ca ale mele de eri dimineata?! da' mobila prin casa a mutat-o??? de ce n-a spus tot? uite cum ma lasa asa cu nebuloasa....bre, io sufar sincer acilea... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

fato, zi si pe romaneste ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

27.01.2010 3:52     citat 

... si saga continua : azi am evoluat spre patrupede rad

sa va zic ce-am patit. imi asteptam berbatu sa vie sa ma ia de la servici si cum stateam io asa cumintica, vine un nene langa mine cu vreo 6 sacose pline de cumparaturi. si-mi zice frumos ' domnita nu vrei sa-mi tragi un pic pantalonii ca imi cad de pe minesi eu nu pot ca-s incarcat cu bagaje' . fiind amabila din nascare, mi-am suflecat manecile si i-am tras nadragii omului.... rad
sa lesine barbatu de ras, o zis ca perversu' de mosneag o vrut sa simtasca mana tanara pe el ochi peste cap

hai salut bre!

sus

Denunta
DK

27.01.2010 3:56     citat 

Bre Diuc, numai tie ti se putea intampla! rad rad Hai neatza si tie! sarut sarut

Zuzo, sincer, lasa-ma-n necunostinta de cum au evoluat trebile domestice... it's much better. scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.01.2010 3:57     citat 

Diuc fata, in procesul tau de ridicare a pantalonilor, ai observat cuNva daca mosu avea ooua de aur?

sus

Denunta
DK

27.01.2010 3:59     citat 

Deci eu una nu numai ca nu i-as fi ridicat pantalonii... dar cred ca-i mai si ziceam vreo doo de dulce si-i umpleam frigiderul de carne, sa nu mai fie nevoit sa-si faca cumparaturi si sa-i pice nadragii dupe el... ochi peste cap

this is a sexual assault, bre Diuc!

sus

Denunta
duke_meadows

27.01.2010 3:59     citat 

----------
DK a scris:
Bre Diuc, numai tie ti se putea intampla! rad rad Hai neatza si tie! sarut sarut

----------

sa stii.
v-am zis de tanarul din statia de autobus care mi-o zis ca-i e foarte frig si daca pot sa-i ofer o imbratisare sa se incalzeasca?
sau de omul obosit din metrou care o adormit langa mine si ii cadea capu' pe umarul meu- eu il ridicam, el iar aluneca la loc - pana la urma l-am lasat sa doarma in plata domnului pe umarul meu pana am coborat...? rad

sus

Denunta
duke_meadows

27.01.2010 4:00     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
Diuc fata, in procesul tau de ridicare a pantalonilor, ai observat cuNva daca mosu avea ooua de aur?
----------

nu draga ca-l apucai de turu' pantalonilor ,n-am avut treba cu prohabu' foarte fericit

sus

Denunta
DK

27.01.2010 4:00     citat 

uey Diuc. tu ai sa castigi premiul Nobel pt pace mai! sarut

sus

Denunta
duke_meadows

27.01.2010 4:01     citat 

----------
DK a scris:
Deci eu una nu numai ca nu i-as fi ridicat pantalonii... dar cred ca-i mai si ziceam vreo doo de dulce si-i umpleam frigiderul de carne, sa nu mai fie nevoit sa-si faca cumparaturi si sa-i pice nadragii dupe el... ochi peste cap

----------

huoooooooooo... din cauza unora ca tini se duce de rapa lumea aiasta. cum sa nu-ti ajuti concetatenii... ntz ntz ntz.... rad

sus

Denunta
duke_meadows

27.01.2010 4:02     citat 

----------
DK a scris:
----------

da probabil, daca juriul e facut din ciudati si [putin] perversi.... rad

sus

Denunta
DK

27.01.2010 4:04     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:

----------

huoooooooooo... din cauza unora ca tini se duce de rapa lumea aiasta. cum sa nu-ti ajuti concetatenii... ntz ntz ntz.... rad
----------

Sigur, si marmota invelea ciocolata-n staniol scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.01.2010 4:04     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:
----------

da probabil, daca juriul e facut din ciudati si [putin] perversi.... rad
----------

ios presedinta juriului,,,,,sau pupeza juriului foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

27.01.2010 4:09     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
zuzalina a scris:
eu stiu, de la arhiva mi se trage foarte fericit foarte fericit foarte fericit

tot nu m-am lamurit, a intins hainele alea pin' la urma??? sau inca mai stau in lighean ca ale mele de eri dimineata?! da' mobila prin casa a mutat-o??? de ce n-a spus tot? uite cum ma lasa asa cu nebuloasa....bre, io sufar sincer acilea... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

fato, zi si pe romaneste ochi peste cap
----------
simioanco, citii la arhiva cind fu tuta a' pufoasa p-acilea....si eram in dilema prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

27.01.2010 4:11     citat 

----------
duke_meadows a scris:
----------
DK a scris:

----------

sa stii.
v-am zis de tanarul din statia de autobus care mi-o zis ca-i e foarte frig si daca pot sa-i ofer o imbratisare sa se incalzeasca?
sau de omul obosit din metrou care o adormit langa mine si ii cadea capu' pe umarul meu- eu il ridicam, el iar aluneca la loc - pana la urma l-am lasat sa doarma in plata domnului pe umarul meu pana am coborat...? rad
----------
io vreau sa vaz o poza cu tine, sa ma lamuresc daca e treaba de chemistri acilea sau doar ar trebui sa te muti foarte fericit

sus

Denunta
DK

27.01.2010 4:15     citat 

Da, si eu tot asa vreau, ca Zuza. zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: