· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase 50 Nunta de Haur
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase 50 Nunta de Haur     
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

27.01.2010 7:02     citat 

Am intra si io sa nu treaca nunta de haur fara mine. 'Neata, am plecat la treaba.

sus

Denunta
Berea

27.01.2010 7:59     citat 

Neata mariilor voastre marite pene care esteti !

Azi cu trebi din alea de ma bucura. Deci comenzi frumoase in plan rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

27.01.2010 8:19     citat 

hai neatza
sorb o cafeloaie

bericica, nu faci ca ieri, da? arunci buzduganu si pleci..... foarte fericit

sus

Denunta
Berea

27.01.2010 8:55     citat 

nu e exclus rad numai sa termin de lacuit bijuurile si de asamblat ce mai am si trebuie sa fug sa le duc. comanda e comanda. Si banu, ban rad

http://mascarit.ro/tom-si-jerry/ ia de radeti

sus

Denunta
DK

27.01.2010 9:17     citat 

Neatza. Stati sa-mi revin dupa cele ce vazui pe-aciulea... tortzi, ciucalatzi, si alte nebunii... plus oole de haur puse de Pupexa. Sunt cam mici, dar na... conform bugetului. Ar fi chiar culmea, sa pretind oo mai mari, dupa toiota ce-o primii in sfarsit ieri.

Fa, tuata lumea... io m-am hotarat: joc la bingo. Problema mea e ca tre sa stau ca vaca pana termina aia iemisiunea, nu? prostit

sus

Denunta
Berea

27.01.2010 9:19     citat 

tre. clar. da' ce te lua, fat-o ? adicatalea... bea o cafea si mai gandeste-te

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.01.2010 9:19     citat 

----------
DK a scris:
Neatza. Stati sa-mi revin dupa cele ce vazui pe-aciulea... tortzi, ciucalatzi, si alte nebunii... plus oole de haur puse de Pupexa. Sunt cam mici, dar na... conform bugetului. Ar fi chiar culmea, sa pretind oo mai mari, dupa toiota ce-o primii in sfarsit ieri.

Fa, tuata lumea... io m-am hotarat: joc la bingo. Problema mea e ca tre sa stau ca vaca pana termina aia iemisiunea, nu? prostit
----------

nu fata, poti sa te culci, daca e ceva, te suna ei, la premiile telefonice, daca nu, marti sau miercuri intri la ei pe site si te uiti la lista de castigatori socat

sus

Denunta
DK

27.01.2010 9:27     citat 

----------
Berea a scris:
tre. clar. da' ce te lua, fat-o ? adicatalea... bea o cafea si mai gandeste-te
----------

Am o cafea in fatza, dar e din cel mai fin kkt. Adica, cred ca e de saptamana trecuta, daca nu cumva de anul trecut. Niste laturi!

A... si nu m-a luat nimic foarte fericit

sus

Denunta
DK

27.01.2010 9:27     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:

----------

nu fata, poti sa te culci, daca e ceva, te suna ei, la premiile telefonice, daca nu, marti sau miercuri intri la ei pe site si te uiti la lista de castigatori socat
----------

Si daca ma suna si io dorm... si ma intreaba ceva si nu stiu sa raspunz... ci ma fac? prostit prostit

sus

Denunta
Berea

27.01.2010 9:29     citat 

te culci la loc ?

sus

Denunta
DK

27.01.2010 9:29     citat 

pi nu

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.01.2010 9:31     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:

----------

----------

Si daca ma suna si io dorm... si ma intreaba ceva si nu stiu sa raspunz... ci ma fac? prostit prostit
----------

te intreaba doar daca ai bilet la partida din ziua respectiva fa si tu, aprinzi veioza in forma de ......lampa, citesti seria si numaru.....sau faci un numar, nu mai stiu prostit

sus

Denunta
Berea

27.01.2010 9:32     citat 

impart pufuleti. vrea cineva ?

sus

Denunta
Berea

27.01.2010 9:33     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:

----------

----------

----------

te intreaba doar daca ai bilet la partida din ziua respectiva fa si tu, aprinzi veioza in forma de ......lampa, citesti seria si numaru.....sau faci un numar, nu mai stiu prostit
----------

las-o sa se uite la tuata emisiunea rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.01.2010 9:33     citat 

----------
Berea a scris:
impart pufuleti. vrea cineva ?
----------

se lipesc de ceru gurii?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: