· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (47)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (47)     
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

01.02.2010 6:13     citat 

grasana, alinuta..fetelor...gata am taiat prajiturica , ca nu mai puteam...intr-adevar delicioasa zambet ...singura problema este ca mi s-a desfacut ici colo blatul de deasupra trist ...de ce oare confuz ....dar e buna rau zambet

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 5 luni

01.02.2010 6:43     citat 

Nino, ai mai sunat la Directie sa mai afli ceva??? Eu acu mi-am adus aminte, raspuns pe mail n-am primit...si sincer, nu cred ca se sinchiseste cineva
Dar am mai citit in week o varianta...daca ar mai trebui lucrat intre bb1 bb2 va trebui sa-ti refaci stagiul de cotizare, cele 6 luni pt concediul prenatal...altfel stagiul se complet cu sal pe economie...600 ron nervos nervos nervos nervos
Oare sa fie adevarat????????

sus

Denunta
GRASANA

01.02.2010 6:45     citat 

si la mine s=a mai desfacut trist daca puteti pastrati prajitura pana maine sa o papati caci o sa fie de 10 ori mai buna zambet
stelyana am vazut la subiectul excursii poze din vacanta voastra ..superb..dar nu am retinut unde ati fost ..si daca se poate sa-mi spui cam cat te-a ajuns scot limba jenat
Nico..pune si tu niste poze cu Chris zambet

sus

Denunta
gaby2007

Copii

01.02.2010 7:02     citat 

Gonzo, la tine cum e?? sau ai renuntat la indemnizatie cand ai revenit la munca??

Si daca tot am stranutat si iar am scapat putina urina, vin cu o intrebare...n-ati ramas niciuna cu incontinenta urinara dupa nastere???? Sincer n-am prea dat importanta exercitiilo pt musculatura, iar consecinta o suport

sus

Denunta
GRASANA

01.02.2010 7:03     citat 

citisem aici pe forum ca pentru incotinenta se face o usoara operatie la vezica...Anca de la silfide am impresia ca a facut operatia...

sus

Denunta
gaby2007

Copii

01.02.2010 7:11     citat 

da laura, mi-a pomenit ginecologul de ac operatie...cica nu e cazul sunt prea tanara...dar musai sa fac exercitiile...ma tine cateva zile si apoi iar uit nervos nervos nervos

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

01.02.2010 7:13     citat 

----------
gaby2007 a scris:
Gonzo, la tine cum e?? sau ai renuntat la indemnizatie cand ai revenit la munca??

Si daca tot am stranutat si iar am scapat putina urina, vin cu o intrebare...n-ati ramas niciuna cu incontinenta urinara dupa nastere???? Sincer n-am prea dat importanta exercitiilo pt musculatura, iar consecinta o suport
----------

Gaby, eu nu am fost deloc in CIC, am lungit cu postnatal, prenatal si concediu de odihna. Dar la bb2 o sa ma destept si nu o sa mai promit nimic, ca sa ma bucur un pic de CIC scot limba

Acum e posibil sa intre barbate-miu in CIC pentru cateva luni ca s-au nesimtit patronii astia si nu mai platesc (are d eluat sal din decembrie nervos nervos nervos ). Cred ca mai bine trece in CIC, isi face echipa si se duce sa lucreze la casa (mai ales ca cu 12 luni inainte sa se nasca gaza avea salariu mare). Ma gandesc serios la varianta asta scot limba

sus

Denunta
gaby2007

Copii

01.02.2010 7:25     citat 

pai ce mai asteptati?? de ce sa pierdeti niste bani care vi se cuvin...doar platim atatea impozite si nu beneficiem de mai nimic

sus

Denunta
gonzonica

Copii

01.02.2010 7:34     citat 

----------
gaby2007 a scris:
pai ce mai asteptati?? de ce sa pierdeti niste bani care vi se cuvin...doar platim atatea impozite si nu beneficiem de mai nimic
----------

Am tot zis ca e greu acum de loc de munca , dar daca se duce si bani nu ii da, ma tot gandesc de ce se mai duce, ca oricum merge la interviuri pt alt job. Problema e ca in constructii pe timp de iarna nu prea gasesti nimic spectaculos, asa ca ia s ail bagam pe tati in CIC sa aiba grija de motzata scot limba

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

01.02.2010 7:39     citat 

Gaby am uitat trist , poate imi aduc aminte maine.

sus

Denunta
gonzonica

Copii

01.02.2010 7:41     citat 

Fetelor, am niste emotii, maine ma intalnesc cu motzata mea care a stat o saptamana cu buni la munte cat a fost mami in delegatie jenat jenat jenat . Promnit sa vin maine cu un filmuletz, daca o vrea sa mai vorbeasca cu mine scot limba

sus

Denunta
GRASANA

01.02.2010 7:42     citat 

of mititica Thea..cred ca nu mai poti de dorul ei zambet

sus

Denunta
gaby2007

Copii

01.02.2010 7:49     citat 

stiu Gonzo cum e...si tati lucreaza tot in constructii si identic...mergea la lucru si banii ii lua dupa 2 luni....acu l-a mutat pe firma lui fiu-su si momentan e la zi cu banutii...dar asteptam sa plece la munca in Germania(promisiuni pe sf lunii feb)

Asteptam filmuletul cu motata mica sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii

01.02.2010 8:27     citat 

gata, eu ma retrag...noapte buna tuturor

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

01.02.2010 11:34     citat 

GRASANA, vara trecuta am fost in Antalya, la hotel Titanic, am platit 2100 euro, toti 3... ilinca nu a platit nimic...conditiile sunt excelente, merita

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: