· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (196)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009 (196)     
Pasunica

Copii
Mihai - Cristian: 11 ani, 7 luni
Vlad - Alexandru - vesel, cel mai vesel!
9 ani, 10 luni

02.02.2010 6:43     citat 

----------
biencut a scris:

Ursu, tot gaseai ce sa faci cu ele pana la urma dar e pacat sa nu beneficieze si oamenii saraci. Si noi am avut perioade f grele atat cand eram copii cat si ca adulti si tare bine ne-a prins si ne-am bucurat cand am primit un ajutor nesperat.
----------

Ce bine cand cineva apreciaza atunci cand primeste ceva. Si mie imi place sa dau de pomana lucruri care nu imi mai trebuiesc dar sunt bune. Desi am dat si si-au batut joc... dupa ce am facut bine a venit in curte si a vorbit urat si cu soacra si cu soacra soacrei... asa ca... ma intreb unde-i treaba cu bine faci bine gasesti rad Mai avem la tara niste tigani care sunt vai mama lor. Traiesc in case de te miri cum nu cad pe ele si cum de nu ingheata iarna. Toata lumea le da in sat de pomana. Iar ei stiti ce fac? Poarta hainele pana se murdaresc si de lene...sa nu le spele le dau foc prostit Noi ne-am invatat si nu le mai dam rad In schimb dam cu placere in continuare dar incercam sa facem selectie cui dam... vorba voastra...chiar sa aiba nevoie de lucrurile respective.

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 11 ani, 7 luni

02.02.2010 6:44     citat 

alexxya se calculeaza din ziua nasterii , mie asa mi-a calculat .

Eu astept un finut prin martie si toate hainutele de la Bogdan merg la el zambet

Ultima modificare efectuata de catre gimiloasa la 02.02.2010 6:46, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
Pasunica

Copii
9 ani, 10 luni

02.02.2010 6:45     citat 

----------
urschuletz a scris:
Voi ati obs daca ai vostrii au alunitze? Ma rog e mult spus, niste mici mici pete maronii ca niste inceputuri de alunitze. Vad ca Meli are 2. Banuiesc ca e ceva normal nu?

Si inca ceva, cand o iau de subtioare trosnesc incheieturile. Si la voi?
----------

Eu nu am vazut alunite dar banuiesc ca ar trebui sa iasa si ele candva nu?zambet

Iar de trosnit... si al meu trosneste din toate incheieturile ca ma si sperii ca se rupe prostit

sus

Denunta
Pasunica

Copii
9 ani, 10 luni

02.02.2010 6:48     citat 

----------
gimiloasa a scris:
.
Eu astept un finut prin martie si toate hainutele de la Bogdan merg la el zambet
----------

Eu astept bebe 2 si 3 rad

Voi vedeti poza la mine la avatar? Ca eu nu o vad desi la date personale se vede intrebare

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 11 ani, 9 luni

02.02.2010 6:52     citat 

si eu am 3 cumnate si am tot primit haine acum mai una din noi sa faca bebe si ea primeste tot rad dar eu ce iam cumparat la denis: pat, scaun ,carut,cos le tin la soramea rad
pasunica eu nu o vad

sus

Denunta
gimiloasa

Copii
Bogdan-Gabriel: 11 ani, 7 luni

02.02.2010 6:55     citat 

pasunica nu se vede poza de la avatar .
Felicitari pt. ca vrei bebe 2 si 3 . As vrea si eu bebe 2 dar cum nu se stie sigur daca va mai fi mai bine le dau si vad eu ,daca va fi sa fie poate imi va da si mie altcineva zambet

S-a trezit puiul , plec la datorie rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

02.02.2010 6:57     citat 

Alexya, si mie mi-au calculat din ziua nasterii lui Meli trag cu ochiul

Pasunica, vad eu cui le dau. VReau sa scap de ele ca nu mai am loc. O parte pastrez dar am sa dau multe pt ca nici nu am unde sa le pun. Inclusiv carucior, leagan..le voi vinde. Am hotarat cu sotu ca bebe 2 va veni daca vom avea alt apartament si o sit financiara care sa ne permita sa crestem 2 copii. Daca vom avea astea ne vom permite sa cumparam si altele. Unde mai pui ca e si placerea de a-i cumpara ceva nou...Si cine stie ce o mai fi nou cand vom avea noi alt bebe.

Gimi, intetionez sa iau un ham oricum. Am inteles ce vrei sa zici sarut

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 11 ani, 7 luni

02.02.2010 6:57     citat 

Urschuletz, nici eu nu am vazut la Teo vreo alunita, desi si eu am cateva. Iar de trosnit si lui ii trosnesc uneori incheieturile...

Pasunica, nici eu nu-ti vad poza de la avatar. Am mai patit si eu asa si am rezolvat punand-o din nou.[/img]

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

02.02.2010 6:58     citat 

Nici eu nu vad poza. Ai un pic de rabdare ca dureaza pana se incarca la ei pe site

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 11 ani, 9 luni

02.02.2010 6:58     citat 

ne mutam aici

sus

Denunta
Pasunica

Copii
9 ani, 10 luni

02.02.2010 7:02     citat 

[quote="urschuletz"]Am hotarat cu sotu ca bebe 2 va veni daca vom avea alt apartament si o sit financiara care sa ne permita sa crestem 2 copii. Daca vom avea astea ne vom permite sa cumparam si altele. /quote]

Sunt perfect de acord. Si eu sunt pentru bebe daca iti poti permite sa il cresti. Nu faci copil ca sa il chinui. Noi speram sa ne facem casa la curte cat de curand... ca altfel nici la noi nu-i loc de bb 2 trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: