· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 57
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 57     
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

03.02.2010 8:39     citat 

----------
Berea a scris:
----------
micutza_25 a scris:
stiti ce fac io?
caut date despre bere ochi peste cap
----------

oara sa va spun ca mie nu imi place berea ? de cand l-am nascut pe robi daca beau bere, adorm
----------

adica cautam date despre 'mneata.
vazui ca ai nascut cu un dr bun...ma intrrebam daca.i F?

sus

Denunta
Berea

03.02.2010 8:58     citat 

dap

sus

Denunta
micutza_25

Copii

03.02.2010 9:06     citat 

ok, si me

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

03.02.2010 9:07     citat 

----------
bursucitza a scris:
mi-am facut poza la boletin

----------

fataaaaa, ce de calitati ai, vacagrasa verginica si mai esti si din comuna Frumusita ....esti un egzenplar reusit.
iar despre partea cu nestiutul... pana la urma ai aflat? sau vei afla vreodata?
hai ca stau pi fir, sa -mi raspunzi...

eu imi doresc sa ma inprietenesc cu monicacolumbeanu tare sa va fac pe voi geluase si sa nu va bagam in seama ca doo monici care suntem.

sus

Denunta
micutza_25

Copii

03.02.2010 9:16     citat 

geloase n,avem di she...ca nu suntem pe invers....daca te inprietenai cu bobi mai ziceam, dar cu monicutza...sa.ti fie de ghini prostit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

03.02.2010 9:31     citat 

----------
micutza_25 a scris:
geloase n,avem di she...ca nu suntem pe invers....daca te inprietenai cu bobi mai ziceam, dar cu monicutza...sa.ti fie de ghini prostit
----------

cata dreptate ai, tu... prostit prostit prostit prostit

sus

Denunta
bursucitza

03.02.2010 10:01     citat 

bai monico cica ca ie poisibil sa aflu fata da sa treaca astea pa'zeci di zili mai intai si apoi sa vad daca ma mai vre barbatu foarte fericit
aaa si nu, nu ma entereseaza monica ta

sus

Denunta
duke_meadows

03.02.2010 11:49     citat 

ma duc sa ma spal la sale. mi-am zis sa impartasasc cu voi.
io nu sarbatoresc pi nimenea in iulie, ca io pi calduri ma ia cu lesinuri si nu-s buna la petreceri.
in dicembrie in schimb, beau intr-una. de-abea de-abea mi-am revenit amu....

tre sa va zic o faza. veneam de la un pranz cu niste colege si eu cu una dilie ca mine foarte fericit faceam misto de o a treia care trebuia sa merga la o intalnire cu un tip. si ne despartim noi la lift, noi diliile sa mergem la etaj si aia cu intalnirea o luase pe scari . si dupa ce am facut misto de ea toata ziua ce sa faca si sa nu faca la intalnire [ sa se rada la pasa, sa-si schimbe cholotii de bumbac si sa-si ia ceva saxi etc etc] cand sa ne despartim , urla dilia de colega mea dupa ea " don't forget to give him a blow job'...
fara stirea noastra, langa lift este o camera a computerelor , ma rog unde tin aia multe fire adunate si acolo era saracu' un nene, care la strigatul nostru o facu un salt si cu ochii cat cepele intreaba' WHAT????' . si noi sa lesinam de ras, eu ma recompun si-i zic ' da, intreaba de mary de la departamenu' de taxe data viitoare cand vii . ea le face' si colega mea ii si zice ' vezi ca ai buy one get one free'.... si toata ziua am lesinat de ras ca dudele.... eiiiii ne distram si noi rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

04.02.2010 7:37     citat 

a cerut cineva tamaie?
ete ca am sosit scot limba

diuc rad

sus

Denunta
DK

04.02.2010 9:34     citat 

Buna dimineata!

Eu sunt socata... inca nu-mi revin:

ravashitor surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins

sus

Denunta
bursucitza

04.02.2010 9:44     citat 

daaaa si io is shochi surprins surprins surprins surprins
dropio cum le mai gasesti tu pe astea gravide

sus

Denunta
DK

04.02.2010 9:45     citat 

pai daca e plin ziarul local de astfel de stiri! prostit

sus

Denunta
DK

04.02.2010 9:46     citat 

----------
duke_meadows a scris:
io nu sarbatoresc pi nimenea in iulie, ca io pi calduri ma ia cu lesinuri si nu-s buna la petreceri.

tre sa va zic o faza. veneam de la un pranz cu niste colege si eu cu una dilie ca mine foarte fericit faceam misto de o a treia care trebuia sa merga la o intalnire cu un tip. si ne despartim noi la lift, noi diliile sa mergem la etaj si aia cu intalnirea o luase pe scari . si dupa ce am facut misto de ea toata ziua ce sa faca si sa nu faca la intalnire [ sa se rada la pasa, sa-si schimbe cholotii de bumbac si sa-si ia ceva saxi etc etc] cand sa ne despartim , urla dilia de colega mea dupa ea " don't forget to give him a blow job'...
fara stirea noastra, langa lift este o camera a computerelor , ma rog unde tin aia multe fire adunate si acolo era saracu' un nene, care la strigatul nostru o facu un salt si cu ochii cat cepele intreaba' WHAT????' . si noi sa lesinam de ras, eu ma recompun si-i zic ' da, intreaba de mary de la departamenu' de taxe data viitoare cand vii . ea le face' si colega mea ii si zice ' vezi ca ai buy one get one free'.... si toata ziua am lesinat de ras ca dudele.... eiiiii ne distram si noi rad rad rad rad rad rad
----------

Uey Diuc bag seama ca voi acolosha in Londra radeti fara noi, bre... urat, urat... ce sa mai zic... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

04.02.2010 9:59     citat 

----------
DK a scris:
Buna dimineata!

Eu sunt socata... inca nu-mi revin:

ravashitor surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins surprins
----------

am trait s-o aud/citesc si pe-asta!

sus

Denunta
Berea

04.02.2010 10:08     citat 

----------
DK a scris:
----------
duke_meadows a scris:

----------

Uey Diuc bag seama ca voi acolosha in Londra radeti fara noi, bre... urat, urat... ce sa mai zic... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
----------

indi mah, nu vazusi ca impartasi fata iegzperienta cu noi ?

io mor de somn, azi noapte n-am facut altceva decat sa-mi tin pruncu de maini sa nu se scarpine, sa ii pun crema si sa ii suflu pe bube. va citesc deneuronizata printre dinti

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: