· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 57
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 57     
Berea

04.02.2010 12:13     citat 

imposibil rad

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 9 luni

04.02.2010 12:16     citat 

atunci asteapta sa vina seara sa faceti nani cu totii

sus

Denunta
DK

04.02.2010 12:16     citat 

iar imposibil? scot limba

sus

Denunta
Berea

04.02.2010 12:17     citat 

mereu

sus

Denunta
micutza_25

Copii

04.02.2010 12:20     citat 

deci nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos
Alina a reusit sa tranteasca perdeaua cu tot cu garnis... nervos nervos nervos nervos

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

04.02.2010 12:23     citat 

n-am nici eu treaba cu convietuirea in aglomeratie, da' nu ma lovi...zi-mi sa ma dau si o fac, nu ma cotonogi, nu-mi invineti salele....mda
oricum, ma mindresc ca i-a tremurat capu' cind i-am explicat sa-si ia c_ru' ala mare si sa circule...deci e clar ca si ziua ei a inceput la fel de prost ca a mea foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

04.02.2010 12:24     citat 

----------
micutza_25 a scris:
deci nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos
Alina a reusit sa tranteasca perdeaua cu tot cu garnis... nervos nervos nervos nervos
----------

s-a lovit? tre' s-o duci s-o coasa? daca nu, ofera-i coltul si pune perdeaua la loc foarte fericit plus interdictie la desene si ciocolata astazi foarte fericit cool cool cool cool cool cool

sus

Denunta
micutza_25

Copii

04.02.2010 12:31     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
micutza_25 a scris:
----------

s-a lovit? tre' s-o duci s-o coasa? daca nu, ofera-i coltul si pune perdeaua la loc foarte fericit plus interdictie la desene si ciocolata astazi foarte fericit cool cool cool cool cool cool
----------

nu, nu s.a lovit!
Noroc ca ma pricep in toate...am inlocuit holsurubul( sau cum se numeste)
Desene nu prea serveste...ca e stricat TV cand nu.i tata.su acasa, iar ciocolata am dat.o la caine, luni, ca n.a mai vrut sa manance mancare ( eu nu.i cumpar asa ceva...dar a venit sora.mea si s.a gandit sa.i faca un bine).
Am cerat.o, i.am zis ca.i rusine...si ca astazi n.o sa mai faca puzzle ( e innebunita dupa)...si acum ma tot cearta si.mi zice rusine nervos

sus

Denunta
DK

04.02.2010 12:33     citat 

na, cini ti-o pus sa-ti pui perdea, ha? ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

04.02.2010 12:38     citat 

----------
micutza_25 a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
micutza_25 a scris:
----------

s-a lovit? tre' s-o duci s-o coasa? daca nu, ofera-i coltul si pune perdeaua la loc rad plus interdictie la desene si ciocolata astazi rad cool cool cool cool cool cool
----------

nu, nu s.a lovit!
Noroc ca ma pricep in toate...am inlocuit holsurubul( sau cum se numeste)
Desene nu prea serveste...ca e stricat TV cand nu.i tata.su acasa, iar ciocolata am dat.o la caine, luni, ca n.a mai vrut sa manance mancare ( eu nu.i cumpar asa ceva...dar a venit sora.mea si s.a gandit sa.i faca un bine).
Am cerat.o, i.am zis ca.i rusine...si ca astazi n.o sa mai faca puzzle ( e innebunita dupa)...si acum ma tot cearta si.mi zice rusine nervos
----------

deci ciocolata trebuie sa ia in permanenta in casa pentru recompense si pedepse, bre femeie...a facut ce trebuie, ia bulina de M&Ms....ai facut traznaie, interdictie la cioco, no matter what rad

plus ca, vezi tu, daca era fata cu ochii beliti in tv la desene, nu dadea perdeaua jos
lasa lucrurile intelepte, tre' sa fie armonie in casa, iar tu tre' sa ai nervii destinsi scot limba

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.02.2010 12:39     citat 

coucou foarte fericit

sus

Denunta
DK

04.02.2010 12:46     citat 

si pupeza!!!! rad rad

sus

Denunta
bursucitza

04.02.2010 12:49     citat 

neata ... micuto ti iubesc fata... si brava ca ai rezolvat problema.. acu intrebare: "daca te-ai suit sa agati perdeaua nu o invatat nimic fiita din treaba asta?" adica poate se pricepe si ea la un mom dat

legat de rusine, ieri i-am spus mariei ca m-am suparat pe ea (nu stiu ce facuse) si s-a uitat in ochii mei (da direct) si mi-a batut obrazul (ce e rusine) ochi peste cap
hai sa ne traiasca

fa da ce va mai place sa va primblati in 41 foarte fericit sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

04.02.2010 12:51     citat 

niste inconstiente! prostit prostit

sus

Denunta
duke_meadows

04.02.2010 1:01     citat 

hai noroc,
azi o stat un nene in carca mea in autobuz si putea, bre da putea nu gluma. am stat cu botu'n fular tot drumu' . nervos

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: