· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 58
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 58     
Berea

04.02.2010 6:28     citat 

si eu am, bunica, bunicul din partea tatalui. Din partea mamei bunicul era Pfeifer ( Michelle imi e matusa rad rad rad rad ) si amandoi bunicii vorbeau maghiara. Bunica din partea tatalui chiar : Nu stiut sa vorbeste bine romaneste rad

sus

Denunta
duke_meadows

04.02.2010 6:31     citat 

eu nu i-am cunoscut pi astia vb de maghiara. ceva de prin partea tatalui. si iubirori de rege pan' la d-zeu.
d-aia il iubesc io pi printu' philip, e genetic. trag cu ochiul

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

04.02.2010 6:32     citat 

Eu is 100% romanca, moldoveanca de la pagina aialalta mai iegzact si va salut din mers cuiburili. sarut Mai pe seara va si invelesc daca vreti, va aranjez scufiile si va demachiez. sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

04.02.2010 6:41     citat 

deci io am asa
strabunica unguroiaca+ strabunic roman=>bunica+bunicul bucovinean ultras-nationalist si regalist=>tata
bunica grecoaica de braila 100% (desi se poate sa mai fie ceva singe rus, turc sau tatarasc pe-acolo pierdut in istorie si venit din delta)+bunic oltean din caracal (stiti voi, unde e povestea cu carul)=>mama

iar mama sotului este austriaca si tatal roman verde din zona brasovului

deci thea are si ceva singe namtzasc, ca d-asta n-am avut in dotare io rad

daca mergi pina in strafundurile istoriei, poti sa spui ca Legiunea Iudaica era incartiruita in zona olteniei de astazi, deci poti spune ca oltenii sunt cumva daci+soldati romani, care erau taiatz' prin-prejur

si, uite-asa, imi lipseste o aripa rrrrrrrrrrrrrrrrrrrroma scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

04.02.2010 6:43     citat 

----------
somnorici a scris:
Eu is 100% romanca, moldoveanca de la pagina aialalta mai iegzact si va salut din mers cuiburili. sarut Mai pe seara va si invelesc daca vreti, va aranjez scufiile si va demachiez. sarut
----------
vreau io sa ma pui sa ma demachiezi, vrei? zambet pliiizzzzzz? rad

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

04.02.2010 6:47     citat 

Imi place mai mult treaba cu scufiile foarte fericit , eventual vrei si o poveste pentru printese?
Ce istorie ai tu prin familion!

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

04.02.2010 6:56     citat 

deci nu stiu de ce, dar bunica din partea maica-mii vorbea f bine ceangleza, cu romana mai putin. La fel si ma-sa lui taica-miu.
In visele mele sper ca nationalitatea mea de romanca sa fioe doar o trista amintire. Iar nepotii mei sa zica" oh, mes grand-grandparents etaient roumains, oh, la la!!!" sau in cel mai rau caz sa spuna acelasi lucru in engleza printului Charles!Ori Philip.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.02.2010 8:01     citat 

io sunt 100% pupaza, am zis!

somno, faci si masaj mai?

sus

Denunta
duke_meadows

04.02.2010 8:05     citat 

moldoveanco, cand mai merg la chiatra sa stii ca ti vizitez sa ma demachiezi live trag cu ochiul

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

04.02.2010 8:13     citat 

io sunt banateanca 100%

sus

Denunta
bursucitza

04.02.2010 9:08     citat 

vreau sa va spun care este despre ce e vorba

deci va rog sa ascultati

sus

Denunta
Berea

04.02.2010 9:13     citat 

calc de doo ore si inca nu am terminat. noroc cu ala de mi-l trimise pupaza, ca asa frumos e cum calca el si io staaaaaaaaaaau si il admir sarut

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

04.02.2010 9:30     citat 

----------
Berea a scris:
calc de doo ore si inca nu am terminat. noroc cu ala de mi-l trimise pupaza, ca asa frumos e cum calca el si io staaaaaaaaaaau si il admir sarut
----------

fata da tu calci pentru tot regimentul de garda? ochi peste cap

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

04.02.2010 9:45     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
io sunt 100% pupaza, am zis!
somno, faci si masaj mai?
----------

Numa' d-ala thailandez, mai. Da'-i scump, scoate bistarii de la tescherea. socat
Diuc, astept intai sa ne machim impreuna si p'orma.

Io n-am calcat pe nimeni si nimic, m-am uitat la poze cu maimutza, care o decretat ca vrea sa fie bebe din nou. ochi peste cap

sus

Denunta
Berea

04.02.2010 9:49     citat 

api le tot aman. mult. si cand e sa calc, ca tre, atunci calc cu orele. tare, a ?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: