· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si viitoare burtici din Bacau (14)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si viitoare burtici din Bacau (14)     
Krystyne

02.12.2009 1:39   Mamici si viitoare burtici din Bacau (14)  citat 

Capitolul anterior: Capitolul 13

pup fetele...si spor la scris trag cu ochiul

sus

Denunta
ramona7575

Copii
Stefan: 11 ani, 6 luni

02.12.2009 3:06     citat 

Of printesa Krys, de ce sa stai in umbra... nu ne-ai mai scris nik de serviciul tau... ti-ai gasit altul ???
In seara asta vine mama soacra pe la noi, ne mai scoate de la treburile casnice... sper ca Stefan sa nu se mai dea in spectacol si sa urle cand are musafiri... s-a facut mai mare si ii bat obrazul daca face nazuri...
Pupic si spor la scris in noul capitol... sa veniti numai cu vesti bune, cele rele sa se spele...

sus

Denunta
Krystyne

02.12.2009 3:15     citat 

ramona sarut nu am ce sa mai scriu de serviciul meu...sunt acasa si incerc sa pierd ziua cu folos...si tot degeaba ca nu-mi iese...asa ca prefer sa nu ma afisez prea mult foarte fericit

coryn..pup un Stefy dulce...

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
Catalin-Stefan: 11 ani, 4 luni
David-Andrei: 7 ani, 4 luni
am nascut deja!

02.12.2009 5:05     citat 

buna fetelor!
bine ai poposit pe site Coryn si e firesc sa te emotionezi la inceput....darpe urma sa vezi ce o sa mai conversam......vorbesc eu cea care muncesc.....nu-mi mai vad capul de treburi...si...de cheltuit bani
Catalin e bine gangureste baloseste...si multe altele e mai mofturos parca...si nu vrea seara sa adoarma seara inainte de10 jumatate....daca se poate ar dormi si dupa ora00.00...dar ma multumesc ca mai doarme si ziua ca altel nu stiu ce faceam....si se intelege cu tati asa de bine...ca barbatii....mie la servici mi sa propus o avansare de la casier...la casier-trezor ....cam asa si asa ....nu stiu ce sa fc dar o avansare e tot timpul buna...sper sa ma descurc...
eu vam pupat pe voi si pe bulinutele voastre
sarut sarut sarut

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
am nascut deja!

02.12.2009 5:08     citat 

sorry fetele dar de obosita ce sunt am facut niste greseli...am mai mancat litere......credetima am o ora ca am ajuns de la servici si sunt cam adormita asa ca va las noapte buna

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 2 luni
Mathias Andrei: 14 ani, 8 luni
Patrick Elias: 11 ani, 4 luni

03.12.2009 9:40     citat 

Neatza fetele!
Eu sunt zombie. Sunt in urma tare la capitolul somn! Azi-dimineata, cand veneam de la scoala, mai aveam putin si adormeam in autobuz. Nu stiu cand o dormi si Patick ca lumea noaptea! Azi-noapte iar s-a trezit din ora in ora.
Coryn, bine ai venit!
Ramona, esti o fericita! La mine in casa parca a fost al treilea razboi mondial, si nici nu mai apuc sa fac ordine. Toata ziua pe drumuri, seara lectiii, mancare si uite asa trece ziua.
Vero, sa stii ca si Patrick e super agitat. Ce-or avea copiii astia?
Krys, tot pe acasa? Nasol tare... trist
Eu acu plec cu Patrick la vaccin, n sfasit ne-a chemat sa-l facem. Ce marait a fost el pana acm, sa vezi de-acu vreo 3zile...
Va pupic si o zi buna! sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii

03.12.2009 2:52     citat 

Am facut si vaccinul, n-a plans deloc. S-a mirat si asistenta. Mai tare a plans cand l-am imbracat sa plecam. foarte fericit Acum sa vedem in seara asta, a a zis ca s-ar putea sa faca febra si sa fie marait. Marait oricum era si inainte asa ca...nimic nou.
Patrick are 9 kg si 72 cm. Cred ca e cam prea mult dar...na...ce sa-i fac? Sa-l pun la cura de slabit?
Ma duc sa ii fac piureul, ca bineinteles ca ii e foame. scot limba

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
am nascut deja!

03.12.2009 3:24     citat 

Raluca atata avea si Catalin pe 19 cand am fost cu el la control.....si tu acum ce vaccin iai facut antihepatic?....ca daca e asta eu lam cumparat de la farmacie ca sa il faca ca ei nu aveau.....si deacum luna asta de pe 26 in colo sa vedem cine o sa nil mai faca atunci de sarbatori dar vom vedea....
catalin e cam marait si el ba ai este somn ba nu mai doarme trebuie sa stea cineva in permanneta langa el ca daca nu face o cantare de toata frumusetea....si mai nou si-ar baga toata manuta in gura nu stiu ce poate sa gaseasca acolo.....sau poate isi scoate ramasitele de la friptura.... rad rad rad ...glumesc....iam luat vreo 2 jucarele de dentitie si pe alea le roade nu are treaba ....dar.....mana parca e tot mai vbuna...si mai nou ai dau sticla cu lapte sa manance si dupa vreo cateva secunde o da afara si pac...mana in gura...iar ai dau sticla trage de vreo 2-3 ori iar o lasa si baga degetele in gura...
oare ai dau dintisorii de face asa...si baloseste de il schimb de hainute....nici nu mai stiu de cate ori....??/
va poooop si va urez o zi cat mai buna
sarut sarut sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii

03.12.2009 3:35     citat 

Vero, si Patick e la fel cu mana. Ia uite cum bea el lapte:

Pe langa biberon mai merge si mana. scot limba

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
am nascut deja!

03.12.2009 6:08     citat 

foarte tare dar catalin isi baga degetul aratator si cateodata si pe cel mijlociu amandoua degete odata ....inca nu am poze dar o sa fac recent si am sa le puyn pe net....poooop gargarita mica sarut

sus

Denunta
coryn

Copii
STEFY

04.12.2009 9:16     citat 

buna seara ,vad ca seara nu prea sunteti active trist fetelor eu nu prea ma descurc sa pun poze plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Krystyne

04.12.2009 9:25     citat 

buna coryn...
eu sunt...
fetele au copii si in gerenal...depind de copilasii lor
pup

sus

Denunta
mirumati

Copii

05.12.2009 8:44     citat 

Neatza fetele!
Eu am avut parte de o maaaare minune: Patrick s-a trezit doar o data azi-noapte!!!!!! La 2 si apoi la 7, cand n-a vrut sa mai doarma. Cand m-am uitat la ceas nu-mi venea sa cred!!!! Ieri noapte s-a trezit de 2 ori, la 2 si la 5! Da Doamne sa tina minunea asta, ca daca nu, in curand devin zombie!
Voi ce faceti? Eu am o stare de...mai bine nu mai zic.
Azi vine Mos Nicolae! Ati fost cuminti? Ai mei abia asteapta sa vina seara. Nu le-am luat cine stie ce, niste dulciuri...ca bate vantul in buzunarele mele...dar macar cat sa le fac bucuria. Miruna ar mai vrea si o revista, spera ca i-o va aduce mosul, dar n-am reusit sa i-o mai iau si pe aia...sper sa nu fie foarte dezamagita. Lui Patrick nu i-am luat nimic saracul, dar oricum nu stie el de Mos.
Ma duc la "datorie" ca ii e foame. Pupici!

sus

Denunta
ramona7575

Copii
Stefan: 11 ani, 6 luni

05.12.2009 10:32     citat 

Neata fetele,
Ehe, diseara vine mosul pentru cine a fost cuminte ???... la mine a venit cu un telefon dar s=a stricat incarcatorul, noroc ca are si iesire USB sa-l incarc la computer sau masina...
A fost si soacra la mine, a plecat in dimineata asta, maine e hram la Onesti si tre` sa pregateasca si ea ceva...
Stefan a primit in dar o olita iar acum 2 seri a si "servito" cu ceva kk, ia facut safteaua dar tre` sa fiu pe "felie" cand se apropie minunea altfel nu sta mult... culmea , se intampla imediat dupa masa si saracu` nu intelege de ce il iau asa repede de la masa si ii dau pantalonii jos rad

Diseara vine Mos Craciun in parcul de langa catedrala, cica si primarul o sa fie prezent, poae veniti si voi, ce ziceti? Si asa nu ne-am vazut toate odata anul asta....

Gata, sa vina Mos Nicolae cu bucurii si impliniri in casele voastre !!!

http://community.webshots.com/album/571...y&start=84

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

05.12.2009 6:04     citat 

ramona, la ce ora vine mosul in centru?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: