· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Nazdravanii Iernii(2005-2006)cap.11
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Nazdravanii Iernii(2005-2006)cap.11     
pupy

Copii
Anna: 15 ani, 1 luna
am nascut deja!

26.02.2010 8:00     citat 

Buna,fetele!
Mai intai de toate vreau sa le urez sanatate multa tuturor sarut sarut sarut sarut
De la ultima raceala nu mai scap deloc de tusea asta si nu mai stiu ce sa mai iau ca sa imi treaca....
Multumesc fetele pentru reteta de suc de ridichie...am facut .....doamne ce gust are prostit ....sper insa sa dea roade ca tusesc ca un magar socat
Luana,petrecere frumoasa la munte foarte fericit sarut
Claudia,apropo de copii de la gradinita ...nici eu nu am invitat pe nimeni de la gradinita la ziua Annei de maine.....am invitat prietenii ei de unde am locuit noi inainte trag cu ochiul ......poate la anul va fi altfel.....isi va alege ea singura pe cine sa invite ...
Fetele,ieri la gradi a fost carnaval...si am serbat-o si pe Anna trag cu ochiul asa ca va pun citeva poze foarte fericit cu mindruta mea foarte fericit
O zi cit mai buna va doresc sarut sarut sarut

sus

Denunta
nelus

26.02.2010 8:27     citat 

Ce Alba ca Zapada frumoasa! Superba!

sus

Denunta
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 31 ani, 6 luni
Cristiana: 15 ani, 4 luni

26.02.2010 9:03     citat 

O Alba ca Zapada minunata, ce mai!

sus

Denunta
nelus

26.02.2010 9:12     citat 

Vali, nu fac complimente, dar in ultima poza e fix printesa! Fa-i tablou!

sus

Denunta
danielle13

Copii
H: 15 ani, 4 luni
R: 13 ani, 9 luni

26.02.2010 9:48     citat 

wow vali m-ai dat gata cu tortul zambet
anna chiar ca arata ca alba ca zapada . e frumusica foc sarut
luana drum bun si distractie placuta sarut
sanatate pentru toti cei bolnaviori sarut
la mine s-a urinit tanti dr sa imi faca analizele si sa nu-mi mai dea medicamente pe probate. sa vedem ce o sa mai urmeze confuz
lentila am schimbato , helena sa obosnuit sa poarte ochelarii . la control ramane acelasi diagnostic. ea vede si fara ochelari dar suta la suta cu ochelari e cel mai bine. ramane in timp sa vedem . dr a zis ca acesti ochelari preventivi o va ajuta in viitor sa nu aibe probleme mai mari cu vederea.

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 15 ani, 2 luni
Alexandra: 11 ani, 2 luni

26.02.2010 9:51     citat 

Pupam frumoasa Anna!!!

sus

Denunta
denig

Copii
Denisa Andreea: 15 ani, 3 luni

26.02.2010 7:28     citat 

Buna seara la mamici si copilashi.Sper ca au trecut racelile,tusea si alte rele.
Anna,esti o mica printesa sarut
Alexuca,te intelegem perfect.Poza de la statut e foate frumoasa.

sus

Denunta
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 31 ani, 6 luni
Cristiana: 15 ani, 4 luni

26.02.2010 7:49     citat 

Bune seara. Rein cu un capitol si doresc sa va spun ca am reusit sa merg la coafor, nah. S-au milostivit de noi si ne-au dat al treispelea salar, asa ca am fost la coafor si am dus masina la cateva reparatii, iar acum sper sa-mi ajunga sa iau si doua cauciucuri.
Astazi am am avut o activitate intelectuala, sau asa ar fi trebui sa fie. Pe scurt am dat buzna la primarie, liceul nostru impreuna cu colegii de la un alt liceu cu care conform noii legi trebuie sa ne comasam. Nemultumirile de ambele parti sunt in legatura cu stabilirea noului sediu, la noi sau la ei! Una peste alta ne-am infiintat la sedinta consiliului local, care astazi trebuia sa adopte o hotarare in legatura cu acest subiect. Am fost profund impresionati cand am aflat ca, surpriza, acest punct de pe oradinea de zi a fost retras, din cauza ca inspectoratul scolar de dimineata a schimbat propunerea facuta.
Una peste alta primarul dadea vina pe inspectorat, si invers, trimitandu-ne la inspectorat, deoarece nu consiliul local are ultimul cuvant deoarece hatararea lor este doar una consultativa. Acest lucru nefiind adevarat.
Asa ca m-am contrazis cu primarul, el insista sa nu dea un raspuns clar, eu insistam sa il primim, spre deliciul colegilor, al meu si al presei, eu o persoana destul de insistenta si care nu ma pierd usor in amanunte, adica el incerca sa ma duca cu vorba crezand ca imi uit ideea sau renunt.
Iaca pana la urma colegii mei au plecat si eu am ramas pe tot parcursul sedintei, desi primarul mi-a amintit de cateva ori ca nu are rost sa raman, deoarece nu ma priveste ce vor hotara ei acolo.
Eu evident am ramas pana la sfarsit si multe mi-a fost dat sa aud. Am vazut cum doamnele din administratia locala primesc prima de 8 martie, si vor fi duse la masa festiva de 80 lei meniul, i-am auzit jicnindu-se in cel mai josnic mod, aruncandu-si cuvinte grele si impartind banii din buget dupa interese proprii.
Ei bine nu sunt atat de naiva, am auzit ca se intampal asta insa cand vezi parca te doare inima. Vai de noi si de tarisoara asta, ce sa va mai spun.
Multe ar fi de povestit, nu va plictisesc insa cu asta, va spun ca s-au purtat in cel mai josnic mod, in mare parte, au fost si cateva exceptii, prea putine insa.
Dupa sedinta primarul m-a interpelat eu i-am mai aruncat cateva bobarnace, si vazand ca nu scapa mi-a intors spatele si a plecat, hihihi.

Am defulat pentru inca cateva luni, ma simt bine dupa ce m-am rafuit cu ei si le-am promis ca voi mai merge la astfel de sedinte.
Iaca asa, cred ca acest lucru ar trebui sa il facem cu totii, macar o data pe an.
Va pup!

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

26.02.2010 9:59     citat 

Vai Anna ce frumoasa esti! Ultima poza e de-a dreptul superba! O adevarata Alba ca Zapada. Pupy ai grija sa n-apara printul sa ti-o fure! foarte fericit trag cu ochiul

Alexuca, noi suntem mai bine pt ca de cand avem probleme de-astea cu Bia am invatat sa-i fiu propriu doctor. Ca atare de cateva zile i-am prescris eu o reteta... foarte fericit Si vad ca incepe sa tuseasca din ce in ce mai putin...Singulair inca nu am apucat sa-i dau caci azi cand am fost la medicul de familie am aflat ca am batut drumul degeaba caci au dezinsectie...Cum nu se face primavara cu o floare am zis ca pana luni pot rabda si n-are sens sa cumpar eu 1-2 pliculete sau pastile caci nu stiu ce ne-a dat...
Noi am mai luat singulair acum aproape 2 ani dar nu stiu daca a contat ala sau faptul ca a schimbat aerul caci a stat in perioada aia la mama...

Fatadedac, tare mi-ar fi placut sa te vad in actiune! rad trist

sus

Denunta
liutza

Copii
Lara Maria: 15 ani, 3 luni

26.02.2010 10:40     citat 

Fetelor noi va dorim un weekend placut si multa sanatate,suntem mai bine incepem sa ne punem pe picioare ptr ca si eu m-am pricopsit din nou cu gripa azi a batut un vant nebun ca m-a intors pe dos,maine bagam putin shopping la oras ca deh.... ne scot banii afar din casa rad si saptamana viitoare let's go party!! jenat scot limba serbam pe domnul tata care a facut 30 zilele astea asa ca sunt in stres ca asa se zice aici si de ce sa nu zic si eu nu? rad vad ca si voi aveti stres cu alocatiile si problemele cotidiene macar simtim ca traim sau? haideti va pupam si sa ne auzim cu bine.
pupy..... bravo ptr doamna mama ta de reusita rochita si printesa care o poarta cu atata mandrie.

sus

Denunta
denig

Copii
Denisa Andreea: 15 ani, 3 luni

27.02.2010 7:22     citat 

La Multi Ani,Anna,printa frumoasa din Alba ca Zapada. sarut
La Multi Ani,Patrik,printul lui mami sarut
Sa fiti sanatosi,sa va bucurati de copilarie si mereu sa aveti parte numai de lucruri bune.

sus

Denunta
pupy

Copii
Anna: 15 ani, 1 luna
am nascut deja!

27.02.2010 7:35     citat 

Fetele,va invit la un nou capitol zambet http://www.parinti.com/modules.php?name...81#1072681

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: