· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (290)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (290)     
Krystyne

24.02.2010 12:07   Clubul viitoarelor burtoase (290)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

FELICITARI cry_styna ...iti uram sarcina usoara si fara probleme si multa multa sanatate sarut sarut sarut sarut pupam si burticutza

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

LOVE IS IN THE AIR....La multi Ani de dragobete la toate....si multa multa dragoste

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• Crispy ..........................................27.01.2010
  • Yasmina......................................28.01.2010
  • angy29.........................................30.01.2010
  • mihaela_ct..................................30.01.2010
  • mari_d..........................................01.02.2010
  • Dixy2010......................................06.02.2010
  • carme_vladut..............................07.02.2010
  • mena_sj.......................................09.02.2010
  • janine13.......................................12.02.2010
  • adece...........................................12.02.2010
  • marisim.......................................21.02.2010
  • andoana......................................21.02.2010

"Productivitatea" lunii Februarie :

• Ralu_lidia: ||
  • andra_b: ||
  • Cayia: ||
  • Lordy80: ||
  • cry_styna: ||

"Productivitatea" lunilor:

• ianuarie : 2 gravidutze
  • decembrie : 3 burticutze
  • noiembrie : zero burticoase trist
  • octombrie : 2 burticutze
  • septembrie : 1 gravidutza

Facand parte din club, dar in asteptare:

• eleonida
  • georgette
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • piperus
  • marimutza
  • NICKSS
  • simoop
  • somnorici

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• Micky1307
  • notar
  • ingeras24

Sarbatoritii lunii Februarie :

• Marisim (07.02) - 34 ani
  • MariaStan (07.02) - 31 ani
  • Vlad Paul ( Pui de Monica77) (14.02) - 4 ani
  • Piperus (19.02) - 27 ani
  • Angy29 (22.02) - 29 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 289

sus

Denunta
Dixy2010

Copii
Andrei Petru: 10 ani, 3 luni

24.02.2010 12:40     citat 

Fetelor.... Sunt prima???!!!!?????
Atunci, multumim pentru capitol, Krys!!!!!!!!!!!! Mereu e mai dulce sj mai frumos.
Nu vreau sa încep cu o nota trista, condiderati-o mai degrabă .... Precauta trist
Eu încă am probleme. Sangerare aia maro nu imi da pace. Mâine dimineaţa mă duc la Dr sa mă vadă ecografic. Poate îşi da seama de ce sangerez. Zice ca trofoblastul s-a prins, dar.... E o problema.....poate de fragilitate vasculara, poate altceva... Vedem mâine sper.
Sper sa îl convingem pe bebe sa rămână cu noi. sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Va multumesc din suflet pentru toate incurajarile voastre!!!! sarut
PS: îţi ţin pumnii, Crispy sarut!!!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
ralu_lidia

Copii
Alex, minunea noastra: 10 ani

24.02.2010 7:07     citat 

Krys, multumim frumos!
Dixy, sa dea Dumnezeu sa fie bine si sa ne confirmi sarcina si ca e totul ok, da?
Crispy, cand vezi dublu ne anunti si pe noi, da? sarut

O zi excelenta!

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

24.02.2010 7:49     citat 

Buna dimineata!
cryspylica hai ca am venit la munca cu gindul la tine ,vrem sa vedem \\ liniute .Te servesc si cu o cafeluta ,nu de alta dar sa te trezesti bine si sa vezi dublu ,da ..............hai nu ne tine pe jar fa testuletul eu aici sunt.........si tin pumni strinsiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!
Dixy si tie iti tin pumni strinsi ,sper sa se prinda punctuletul sarut ,te asteptam si pe tine cu vesti bune.

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 4 luni
Naty: 7 ani, 7 luni

24.02.2010 8:29     citat 

Neatza dragele mele exclamatie sarut sarut sarut sarut

Multumesc mult, Krys pt. capitol si listutza.......superbe exclamatie sarut sarut sarut sarut
Eu nu va anunt INCA II, desi cred ca este ceva luna asta.... prostit ...sper sa si ramana.... foarte fericit zambet .....raportez doar 37.3 dimineatza, ceva scurgeri albicioase.... jenat ....si intr-adevar, ceva "fierbinteala" in sani in dimineatza asta.....dar mi-e atat de frica sa ma gandesc mai departe.... socat ochi peste cap ...oare sa am eu parte de fericirea asta confuz confuz Vom vedea.....o sa mai iau azi un test barza si o sa-l fac dupa amiaza....Ooooffff, Doamneeee, tremur toata si nu ma pot linisti.... prostit ochi peste cap .....ce frumooooos ar fi....tocmai azi de Dragobete..... ochi peste cap ochi peste cap .

Va pupicesc pe toate si va tin la curent..... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut Imi pare rau ca va dau emotii.... trist sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Zi faina sa aveti exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

24.02.2010 8:34     citat 

Crispy esti mamica !!!

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

24.02.2010 8:49     citat 

cripy nu te felicit inca dar sa sti ca eu sunt sigura ca esti ,imi spune mie ceva ca luna aceasta ai reusit!!!!!!!!!!!!! sarut sarut foarte fericit

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 4 luni
Naty: 7 ani, 7 luni

24.02.2010 8:50     citat 

Ingeras.....esti o dulce si itzi multumesc.... sarut sarut sarut sarut ...dar asa cum spuneam...mi-e fricaaaaaa...oooffff, ce varza sunt.... prostit prostit ....mai astept.... ochi peste cap sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Angy..... sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

24.02.2010 8:52     citat 

Ce mai astepti eu daca eram in locul tau fugeam spre farmacie si imi faceam un test .hai cryspy eu iti fac galerie ,fa-ti mila de mine stau pe jar ,vreau sa te aud si pe tine ca ai 2 linute. scot limba

sus

Denunta
Yasmina

Copii
G: 7 ani, 10 luni
M: 7 ani, 10 luni

24.02.2010 9:21     citat 

Hai Crispy sarut sarut sarut Sa fie cu ochisori exclamatie exclamatie

sus

Denunta
NICKSS

Copii
Kostas-Teo: 8 ani, 7 luni

24.02.2010 9:24     citat 

Neata!!! sarut foarte fericit
Fetelor ce veselie pe aici....asa imi place!!! sarut sarut
Dixy bafta multa la doctor si sper sa fie bine si sa ramana bebe acolo 9 luni!!! sarut sarut
Cryspy iubita ce cadou frumos de dragobete!!! Hai ca tin pumnii si astept testul cu doua liniute!!! sarut
Angy ma alatur si eu galeriei....[color=indigo]HAI CRYSP!!!!!![/color]
D3lia ce mare si frumos e Ayan sa-ti traiasca!!!! sarut sarut foarte fericit
Krys multumim pentru noul capitol!!! sarut
Fetelor la multi ani de Dragobete....sa fiti iubite si sa iubiti.....!!!! sarut sarut
Pupici pentru toate!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
iva

24.02.2010 9:39     citat 

Buna dimineata

In primul rand felicitari Lordy si Cry...ce veste superba...sa aveti bebe sanatos, voios, voinic...sa fiti sanatoase si sa aveti parte de tot ce e mai bun in viata...Felicitariiii sarut sarut sarut sarut sarut sarut

La multi ani! pentru Piperus si Angy sa fiti sanatoase sa aveti parte numai de bucurii si fericire... sarut sarut sarut sarut sarut

Fetelor nu am avut timp sa scriu am avut de predat un proiect de cercetare, ieri l-am predat ...sansele de finantare insa sunt foarte mici asa ca noi muncim nu primim... rad rad rad rad sarut sarut sarut sarut sarut

Va pup pe toate sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
loris

24.02.2010 9:51     citat 

ce-mi place....iar am revenit la tabietul meu de a-mi bea cafeaua cu voi...ce frumos....cu ochii mijiti am deschis calculatorul sa vad vesti noi...
dixy......mare grija.....si vrem sa ne anunti oficial,,,,,
crispy......hai mama .....ca deja am mii de goluri in stomac.....hai, ca vin fetele din urma... plecati toate.....eu raman aici cu kry si cu marimutza...dar las ca le fac eu si lor vant.....ce....la cat de "mare " sunt nu o sa mai am loc de ele scot limba .....si le trimit la gravidoase....

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

24.02.2010 9:55     citat 

FETELE ma apuc de colaje ......mai vrea cineva sa apara in ele? confuz

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
13 ani, 2 luni
Diana Catalina: 10 ani, 7 luni

24.02.2010 10:03     citat 

Crispy poti sa faci linistita testul ala, acum ar trebui sa iasa pozitiv fara probleme, eu am facut testul cu 2 zile inainte de CM....ochi peste cap prostit nu mai aveam rabdare si tot a iesit pozitiv. Asteptam cu nerabdare vestea buna de Dragobete sarut sarut sarut

Krystyne frumos capitol, am vazut ca eram acolo la necunoscute cu UM, pai la mine a fost pe 25 Dec 2009 scot limba
Haideti cat mai multe la gravidute ca e cam goala lista de Trimestrul 1.
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: