· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si viitoare burtici din Bacau (15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si viitoare burtici din Bacau (15)     
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 7 luni
Mathias Andrei: 15 ani, 1 luna
Patrick Elias: 11 ani, 9 luni

15.02.2010 9:34     citat 

Neatza!
Pai da Simona, ca a sunat-o vara-mea, ca altfel...A sunat-o la 9 jumate si mi-a zis sa ma duc pe la 11. Mi-a mai zis cineva ca trebuie sa astepti putin pt o consultatie. Acum...bine ca functioneaza tratamentul asta la el.
Lui Patrick i-a dat Lycopodium (parca asa se cheama) si Ipeca pt a elimina secretiile si extract de coacaze negre pt raceala.

sus

Denunta
ilinka

Copii
Adrian: 15 ani, 8 luni
am nascut deja!

15.02.2010 3:10     citat 

La Multi Ani, Vladut sarut zambet (scuzele de rigoare pt. felicitarile tarzii)......Sa fii sanatos, sa cresti mare si voinic zambet
Moni, asteptam foto foarte fericit

sus

Denunta
ramona7575

Copii
Stefan: 12 ani

16.02.2010 6:46     citat 

Moni, a fost ziua printului mic ? Sa fie sanatos si fericit !
"La multi ani" Vladutz !!!

Noi am fost la pediatra Voroneanu si a zis ca Stefan are greutatea si inaltimea unui copil de un an, nu este gras dar sa ii schimb laptele, sa nu-imai dau Milupa Milumil ci Vitalact sau unul nemtesc (am uitat cum il cheama).
I-am facut analizele si au iesit f.bune, nu-i mai dau Fe.doar vigantol 4 picaturi...

Cam atat de la noi, neam dus masina la reparat asa ca o sapt. facem miscare...
pup ca a facut ceva frumos prinul in pantaloni

sus

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 15 ani, 2 luni
D-P: 8 ani, 3 luni

16.02.2010 7:37     citat 

multumim pentru urari, da, Vlad s-a nascut fix pe 14 februarie. scot limba
ramona, f bine ca i-au iesit analizele ok lui Stefan!
krys, simona, mirumati, gliss, va pup!

sus

Denunta
Krystyne

19.02.2010 3:21     citat 

buna ziua fetele...
dar ce liniste pe aici...
pe
ramo o inteleg...e cu sotul foarte fericit
eu...sa va spun ca eu imi pierd norptile ...aseara am fost in club...m-am mai descarcat de enrgiile mele negative si a fost bine

ralu tu cum mai esti? copii cum se mai simt?
monica sarut vrem poze cu vlad de la party sarut
pup fetele...am fugit....tre sa ajung si pe la mama....

sus

Denunta
ramona7575

Copii

19.02.2010 5:24     citat 

Pup fetele,
Lui Stefan ii curg mucisorii, plang sau sunt foarte trist am cumparat aparat aerosol si am inceput terapia dar nu vrea masca, ci o chesie plata care se baga in gura (el suge ca pe suzeta). Aseara a plans pana a vomat, cred ca a fost deocheat sau nu putea respira pe gura, a intrat in panica si a inceput show-ul cam juma de ora de ne-am speriat ingrozitor, niciodata nu mi-a vomat plang sau sunt foarte trist .

Sotul meu mi-a facut o surpiza f.frumoasa: sarut O asigurare la ING. sarut sarut jenat , mie nu-mi merge vechimea pt.ca am lucrat afara...
Nu va spun ca l-am banuit de infidelitate prostit , l-am prins vorbind la telefon cu nevasta unui coleg de-al lui de munca si nu m-am lasat pana nu mi-a zis de ce vorbea cu ea la telf.... of course, surpiza cu asigurarea trebuia sa fie pt.ziua noastra de nunta dar acum ca baba a dat dovada de gelozie scot limba a venit surpiza mai devreme.
Oricum, sotul s-a amuzat teribil cand ii ceream socoteala de ce vb.cu tipa la telf.pe ascuns trag cu ochiul . Nu am exagerat dar ma tineam prin casa dupa el sa-mi dea oleaca de socoteala foarte fericit foarte fericit . Dragul de el, s-a gandit la urata lui, sa ii fie bine la 57 de ani sarut

sus

Denunta
monica77

Copii

19.02.2010 5:37     citat 

ramona, pai era normal sa ii faci crize...las'ca tot raul a fost spre bine. Sanatate lui Stefan, vezi ca poate nu plange de la deochi, poate area altceva...eu una nu cred in bazdaganii dintr-astea cu deochiatul, scuze...adica mai iau in calcul si ceva stiintific si palpabil...
krys, bravo, felicitari ca te distrezi!!!!!!

va pup, bacauancele mele ocupate!

sus

Denunta
ramona7575

Copii

19.02.2010 5:49     citat 

Mony, am vazut azi ca are o gingiuta umflata, a facut si cacutza mai des, niciodata nu o bocit asa rau la un dinte... e nasol ca ii curge si nasul si il stresez cu aspiratoru` foarte fericit

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 18 ani, 7 luni
Mathias Andrei: 15 ani, 1 luna
Patrick Elias: 11 ani, 9 luni

22.02.2010 12:36     citat 

Ola fetele
Ce mai faceti? Nu prea mai am timp sa intru, ma mananca astia de vie in curand!
Ia uitati ce cantaret am! E innebunit dupa melodia asta:

sus

Denunta
Krystyne

22.02.2010 8:10     citat 

ralu ...da Mati vad ca e un fan infocat puya...il pup dulce ca tare e dragalas.... sarut sarut sarut

e cam liniste pe aici....nu mai suntem asa vorbarete...oare care ar fi cauza?

pup la toate

sus

Denunta
ilinka

Copii
Adrian: 15 ani, 8 luni
am nascut deja!

24.02.2010 10:13     citat 

'Neata fetelor!
Ieri am primit o veste shoc: Adi are scarlatina! trist Suntem izolati la domiciliu sub tratament...azi aflam rezultatul analizelor....sper sa treaca fara complicatii.... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ramona7575

Copii

24.02.2010 11:16     citat 

Ralu, imi place de Mathias cum danseaza, s-a amuzat si sotul rad .
Kristina, sunt mai rar pe net, acum ne batem 2 pe computer, nu ? Ce-oi face cand vom fi 3...
Ilink, sanatate maxima Aditzului.

Noi maine mergem la tara, tare imi e greu sa dorm acolo, nu e patul meu, in plus Stefan nu e invatat cu noi in pat si se foieste intr-una. Cand ajung iar acasa sunt rupta de oboseala.
pup

sus

Denunta
Krystyne

24.02.2010 1:29     citat 

Simona...imi pare rau sa aud asta...pf...ii urez sanatate maxima

Ramona...da ce ...nu se mai poate lua unul?trag cu ochiul eu eram cu fostul sot...si ne bateam...asa ca am decis sa mai luam unul...zis si facut...dupa divort...mi=a prins foarte bine...nu e o regula..dar asta a fost

pup fetele

sus

Denunta
coca83ro

Copii
Maria: 12 ani, 6 luni

24.02.2010 3:14     citat 

Buna mamici din bacau, in sfarsit a aparut si clubul mamicilor din Bacau, e ceva timp de cand nu am intrat pe forum, dar acum ma bucur ca v-am gasit aici.
Va punem o poza ca sa ne cunoasteti.
Imi place la nebunie cu saniuta!

sus

Denunta
monica77

Copii

24.02.2010 4:12     citat 

coca, bine ai venit, e scump foc copilasul tau!!!!
simona...ce nasol, sanatate maxima!!!!! Si noi am fost suspecti anul trecut de scarlatina, stiu prin ce treci, e uracioasa boala asta si nici nu da imunitate. Sa va faceti bine repede!!!!
ramona, distractie multa cat il mai ai pe sot acasa!!! Umple-te sa iti ajunga cat o sa fie plecat! sarut sarut sarut
krys, un pup mare si pt tine! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: