· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 60
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 60     
bursucitza

06.02.2010 7:39     citat 

fa ce e linistea asta aici?
vo inghetat coicurile confuz

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

06.02.2010 7:45     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
mai frumoasa, n-are cum, tu sa zici daca vrei sa fie mai mare sau mai mica si daca sa aspire sau sa inspire
----------

deci o vreau rotunda in colturi si cu muchii proeminente, iar culoarea sa fie blio-azur cu nuante de roz-purcel. aa, si daca se poat sa si aspire ar fi ideal

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

06.02.2010 7:52     citat 

nu stii nimic.Ultima tendinta e rosu-turcoaz,am auzit io pe bune

sus

Denunta
bursucitza

06.02.2010 8:02     citat 

----------
mamistef a scris:
nu stii nimic.Ultima tendinta e rosu-turcoaz,am auzit io pe bune
----------

AI ZIS!!
si io la asta ma gandeam cool

sus

Denunta
bursucitza

06.02.2010 8:04     citat 

teo unde mai esti draga?

sus

Denunta
Berea

06.02.2010 8:07     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
mai frumoasa, n-are cum, tu sa zici daca vrei sa fie mai mare sau mai mica si daca sa aspire sau sa inspire
----------

deci o vreau rotunda in colturi si cu muchii proeminente, iar culoarea sa fie blio-azur cu nuante de roz-purcel. aa, si daca se poat sa si aspire ar fi ideal
----------

numai blio-Hazur mai am

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

06.02.2010 8:09     citat 

----------
Berea a scris:
----------
rosalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------

----------

numai blio-Hazur mai am
----------

da blio WC ai?

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

06.02.2010 8:11     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:

da blio WC ai?
----------

sau bej wc,sounds good

sus

Denunta
bursucitza

06.02.2010 8:14     citat 

e blio wc si verde wc.. diuc stie
eu cred ca diuc dupa ce a facut boacana a mai pus si mana pe vas sa vada daca s-ar lipi si a ramas conectata cu vasul de toaleta... ca preeea lipseste

sus

Denunta
Berea

06.02.2010 8:22     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
Berea a scris:
----------
rosalina a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------

----------

numai blio-Hazur mai am
----------

da blio WC ai?
----------

nu breeeeeee, poi l-am folosit tat la inelul cu forta apei. nimic nu stii

sus

Denunta
DK

06.02.2010 9:45     citat 

pentru ce se roaga unii

sus

Denunta
DK

06.02.2010 9:48     citat 

Un om bogat isi ia o masina foarte rapida si o testa pe autostrada si ii da viteza maxima la un momentdat loveste un papagal; se da jos din masina ia papagalul, il pune intr-o colivie.

Dupa o saptamana se trezeste papagalul, se uita sus: gratii, se uita in dreapta: gratii, se uita in stanga: gratii; se ridica si zice: MOAMAAA SA VEZI K L-AM OMORAT PE ALA CU masina!

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

06.02.2010 10:45     citat 

----------
bursucitza a scris:
bereo tu te imbeti azi ca azi ii sambata nu?
monico haidi fata ca ne amenintasi ieri si prezenta matali pi aici si am capiat de cand te astept...

mie mi-o spus dropia de is asa desteapta: ca cica ca iau antibiotic... de aia... sac sac sac cool cool cool
----------

fata, ci disteapta e dropia asta...data viitoare cand o sa fiu desteapta, o sa stiti de la ce mi se trage!

deci DK are voce frumoasa...suna-ma, fata...sunt fierbinte ( ca ma cocotai pi calorifer, si-mi ard bucele)
DIuc, am ras de m-am prapadit!!!!!! rad rad rad rad

dk, tare bancul!!!!

teo, felicitations pentru avensis!!!

sus

Denunta
DK

06.02.2010 11:02     citat 

Deci neatza! foarte fericit

Asa-i, am vorbit cu Diuc la tilifon, tare iemotzionati am fost amundoo cand ne-am auzit pentru prima data si intaiashi oara! sarut Daca ea zici di mini ca am o voci misto, apai si eu zic di Diuc acelasi lucru: are o voce de fetita cu funditza sarut sarut

Bursuco, pentru tini e valabil acelasi lucru, fato! Si sa stii ca vin cu mare drag sa le spun povesti fetelor tale, desi camdeodata numai ATA o sa inteleaga ceva...

Deci faza cu gelul ala de vece am patit-o si eu, dar in alt sens. Eu am orientat dispozitivul bine, insa am uitat sa scot capacul de protectie si nu intelegeam de ce nu se lipea nika de vasu de vece. prostit prostit e, cum sa nu ma iubiti? cool

PESEU pentru bursu: al meu era bleu. asa.

Teo, felicitari pentru Avensis! Sa faci multi km in siguranta cu el si sa nu iei nici o amenda, nici macar pentru viteza, da? trag cu ochiul sarut

Rosalino, asa-i cum zice fetele: mai frumoasa si mai perfecta ca mine nu poti fi! foarte fericit Si cu siguranta ca nici mai modesta ca mine! prostit prostit

Siso, da-i inainte cu uischiul fato, si vezi sa nu uiti ca Anemona si Isaura te iubesc deopotriva!

Pupexo, ci zici, ii facim un hatar lu Diuc si ii impletim prin par si masaje ca sa doarma? Diuc, fato, esti sigura ca Ispirescu vrei sa-ti cetesc? socat Sigur asta ti-o picat la BAC de esti asa de ahtiata. prostit

Topulino, nu stiu despre ce avatar e vorba, dar daca e asta, atunci am un singur lucru de spus: WOOOOOOOW

Monicutzo sarut sarut sarut sarut cam tarzior ai semnat condicutza 'ne seara trag cu ochiul zi drept ce-ai facut pana acu! foarte fericit

sus

Denunta
DK

06.02.2010 11:53     citat 

IARNA PE ULITA 2010

A-nceput de ieri s-apara
Cate-o groapa de rahat.
Vremea s-a mai imbunat,
Strazile-au ramas prin tara,
Ca la sat.

Sunt transee, nu sosele
Nu poti circula deloc
Caci sunt gropi din loc in loc
Mari, cat sa-l ascunzi in ele
Si pe Boc.

Si cand ploua toate-au apa
Nu se vede, dar precis
Ca se-ascunde un abis
Cam in ori-si-ce baltoaca.
E de vis…….. !

Nu soferii sunt miopi
Cand conduc, ci trebui spus,
C-au o mare vina-n plus,
Ca sunt "prosti de dau in gropi"….
Cei de sus!

Zici ca mergi pe-alta planeta
Avem gropi ca-n cimitir
Nu le treci nici dac-ai TIR.
Si voi vreti rovinieta?
HAI SICTIR !

PS: Finalul parca-i zis de fafana foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: