· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 98
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 98     
gogolea

01.02.2010 11:32   Povesti cu mame si aspirante "zapacite"- 98  citat 

capitolul anterior: http://www.parinti.com/modules.php?name...&start=135

va pup cu drag pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

01.02.2010 1:13     citat 

prima zambet
si eu va pup sarut

sus

Denunta
gogolea

01.02.2010 2:42     citat 

bravo zuza, sarut
fiindca esti prima, ai castigat , virtual, o pereche de ochelari roz- sa vezi viata mai roze foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.02.2010 3:32     citat 

sa-i dau pe astia jos, atunci....

sus

Denunta
gogolea

01.02.2010 3:45     citat 

rad rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.02.2010 3:50     citat 

ma uit pe geam si nici nu stiu ce sa fac: sa pling de mila mea sau sa ma bucur pentru bogatia ninsorii confuz rad rad rad rad rad

sus

Denunta
gogolea

01.02.2010 3:56     citat 

e iarna veritabila, de cand eram in liceu cred ca n-a mai nins si n-a mai fost atat frig ca iarna asta.

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.02.2010 3:59     citat 

mda, iarna-iarna, nu jucarie...e superb foarte fericit
singura mea problema e cu plimbarile obligatorii servici-casa rad si cu factura la gaze care va sa vie trag cu ochiul deci am doo probleme....dar ma umple de bucurie cind vad cum ninge, parca-s copil mic rad rad rad rad

sus

Denunta
gogolea

01.02.2010 4:21     citat 

apropos de drumul servici-acasa, eu deja ma gandesc ce voi face la anul, cand va trebui sa merg la servici la mama nervos -ului. ma gandeam azi sa m-apuc sa prospectez cam ce firme mai de soi sunt in zona militari si incolo spre metro am vazut ca-s cladiri de birouri .. sa prospectez din timp, poate mi-oi gasi ceva in cartier trag cu ochiul

sus

Denunta
zuzalina

Copii

01.02.2010 5:11     citat 

----------
gogolea a scris:
apropos de drumul servici-acasa, eu deja ma gandesc ce voi face la anul, cand va trebui sa merg la servici la mama nervos -ului. ma gandeam azi sa m-apuc sa prospectez cam ce firme mai de soi sunt in zona militari si incolo spre metro am vazut ca-s cladiri de birouri .. sa prospectez din timp, poate mi-oi gasi ceva in cartier trag cu ochiul
----------

etete la ea, ce cucoana se face, vrea servici linga scara blocului....ntztztztztztz rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

01.02.2010 6:52     citat 

a 3aaaa foarte fericit
Eu mi-am plans de mila cand am vazut ninsoarea, dar nu trebuia, e cald si topit pe jos si mi-a dat un coleg zapada.
Mai am 4 zile de serviciu si ma simt tare aiurea...o sa imi ia o colega locul, o sa fac altceva cand ma intorc ochi peste cap ...mi-e total aiurea...nu stiu...si seful a plecat 2 sapt in concediu asa ca nu pto sa mai am o ultima discutie cu el...Ma sperie tare schimbarea asta si nu stiu daca sunt pregatita sa stau acasa.
Iva, mersi de aprecieri zambet Of, Ana zici ca tot plange...:(sper sa se obisnuiasca repede mititica trist
ssimo, f reusite pozele sarut Vad ca te-ai distrat pe cinste, super, asa o sa fac si eu dupa ce nasc...si dupa ce nu mai alaptez ...

uf...m-a luat somnul...ma duc sa fac clatitele alea...

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 5 luni

01.02.2010 7:32     citat 

Ssimona super pozele zambet albert este un dulce...ma bucur ca te ai distrat..

Gogo poate ai noroc si gasesti ceva aproape...

Noi astazi am fost cred ca prin juma de Bucuresti sa cautam carucior ca...am ramas fara el.. trist a fost furat...il tineam la parter in uscatorie...Eu stau la et 3 din 4 si nu avem lift....

In cele din urma am gasit ceva....cam scump, dar merita...pe la ora 17 am iesit afara sa vedem zapada si...normal ca i-a placut...
Acum ne pregatim de o repriza de somn..
sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

01.02.2010 7:35     citat 

byannca, f nasol trist
Ce ghinion...
Ce carucior ati luat, ca eu sunt in mari cautari ochi peste cap

sus

Denunta
gogolea

01.02.2010 7:39     citat 

ana, nu mai gandi asa. o sa ajungi sa duci dorul zilelor in care stateai acasa cu burta-n sus zambet
initial si eu spuneam ca ma intorc dupa un an la servici, dar eu simt deja ca as sta prea putin cu Ariana 2 ani, as vrea mai mult foarte fericit nu ma maisatur de ea as vrea sa fiu in permanenta alaturi de ea sa ma bucur de toate clipele alaturi de ea. vei vedea ca si tu te vei schimba, nici n-o sa-ti dai seama cum .
nu stiu, pentru mine nu merita nici un job din lume sa ma gandesc la el inaintea minunii ce o am alaturi de mine.

byannca, ce marca de carucior ai cumparat?

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 5 luni

01.02.2010 8:27     citat 

Si eu imi iubesc minunea nespus de mult...si o pup toata ziua...nu ma mai satur de ea..
Am luat Inglesina Zippy..a fost 11 mil, dar sunt f f multumita de el...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: