· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 61
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 61     
BlackCat

am nascut deja!

09.02.2010 2:17     citat 

----------
DK a scris:
----------
BlackCat a scris:
Pai vaz ca nu plange nimeni,asea ca plang eu ca mi-a fost dor de mine.
----------

Daca te uitai atent prin capitolele anterioare, cand matale ai tras chiulu si fumai in veceul bleu, vedeai ca am expus dorul nostru ancestral fatza de cuada matale... socat socat socat Uf, copchii astia! scot limba sarut sarut sarut
----------

veceu bleu?da di undi stiti voi ce veceu are cumnata-mea? rad

ai fey dichei,ca ma plang si eu ca o fata mare si sensibiloasa care este EU.
Mareane!!!!!!!!!!

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:21     citat 

buey Topolino, l-ai tradat pe brusulica, sau vaz eu aiurea? sau si-o pus brusulica masca de argila pi fatza? rad

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

09.02.2010 2:28     citat 

asa il vad eu pe Brusulica zilele astea...de gheata foarte fericit
n-am pomenit berbant asa.nici ai vostri nu cumpara flori?eu in 6 ani,am primit de 2 ori:o data ca nu avea bani de cadou,iar a doua oara asa din senin.
mi-ajunge prostit

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:29     citat 

Da' la ce-ti trebe flori, a??? rad rad

sus

Denunta
bursucitza

09.02.2010 2:29     citat 

----------
BlackCat a scris:
n-am pomenit berbant asa.nici ai vostri nu cumpara flori?eu in 6 ani,am primit de 2 ori:o data ca nu avea bani de cadou,iar a doua oara asa din senin.
mi-ajunge prostit
----------

da ce o terminat de luat lantzucuri si inele si bratari? ca sa vina cu flori? las ca flori mi-o aduce la mormant, acu am alte idei in a cheltui banii foarte fericit

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:31     citat 

cel mai bine e sa te increzi in propriile-ti puteri de a cheltui banii exclamatie foarte fericit

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

09.02.2010 2:33     citat 

fey,dar la voi nu vine ziua aia cu love pe 14? prostit

el culmea,vrea sa imi cumpere un telefon.eu nu prea vreau,pt ca avem prea multe datorii.acum nah,femeia tine cu casa.

hai in pana mea,ca nu mai scriu nimic despre asta ca sa nu fiu offtopicoasa.

sus

Denunta
duke_meadows

09.02.2010 2:35     citat 

bai iar am treaba.
am pauza acusica si revin da numa vroiam sa ma laud : al meu sot imi ia flori, ciucalata, bijouri, etc etc fara motive. adica numa asa ca ma iubeste si ca-s io minunata sarut si nu sarbatorim valentine's day din printip: n-am nevoie de porcii capitalisti de americani sa-mi zica mie cand tre sa-mi spuna sotu' 'te iubesc'. na!

dichei mi-e dor di tini de numa. sarut

sus

Denunta
bursucitza

09.02.2010 2:38     citat 

----------
duke_meadows a scris:
bai iar am treaba.
am pauza acusica si revin da numa vroiam sa ma laud : al meu sot imi ia flori, ciucalata, bijouri, etc etc fara motive. adica numa asa ca ma iubeste si ca-s io minunata sarut si nu sarbatorim valentine's day din printip: n-am nevoie de porcii capitalisti de americani sa-mi zica mie cand tre sa-mi spuna sotu' 'te iubesc'. na!

----------

de cate ori sa mai scriem
se zice
SOTUL MEU

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

09.02.2010 2:38     citat 

----------
BlackCat a scris:
mi-ajunge prostit
----------
io zic ca nu mai tinjesti, ca-s ritmu' asta mai ia coroana...si noo ne place de tine rad

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

09.02.2010 2:39     citat 

----------
DK a scris:

Auzi, Rosalino, matale de pan ce uorash esti?
----------

din sv, bre, ca daca o citeai pe bursu pricepeai prostit
peseu: a nu se citi sv=sud-vest, ca de fapt e prin nord est. Adica mai mult prin nord. Nordul inghetat. Da' ajunge cu geografia, pricepeti voi ca sunteti fete mari foarte fericit Sau... confuz

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:40     citat 

----------
duke_meadows a scris:
bai iar am treaba.

----------

Cu riscul de a ne desfiintza pupexa pe amundoo: sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:41     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
duke_meadows a scris:
bai iar am treaba.

----------

de cate ori sa mai scriem
se zice
SOTUL MEU
----------

CORECT!!!! Duamne, ca tute mai sunteti! Si nu e zioa vuastra azi! foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

09.02.2010 2:42     citat 

----------
duke_meadows a scris:
bai iar am treaba.

----------

bei, ce-i aicea, concursul mariajelor fericite?????

iti ia flori, bonbuane si bijuuri ca are constiinta in carcata, na, ca ma oftici scot limba si-s rea az' scot limba scot limba scot limba scot limba

PS: si al meu arunca banii pe ce nu trebuie, bat saua sa priceapa iapa ca vreau telefon, el imi ia matasuri....asta e rad altfel ar fi extrem de plictisotor, nu?! foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

09.02.2010 2:42     citat 

bursu poate-ti dau cu abecedarun'n kap..ai noroc ca esti proaspata mamica da zau de nu dadeam cu tine. de pamant. al meu pamant rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: