· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 61
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 61     
bursucitza

09.02.2010 2:42     citat 

da pupeza pi undi sforaie?

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:42     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
DK a scris:

Auzi, Rosalino, matale de pan ce uorash esti?
----------

din sv, bre, ca daca o citeai pe bursu pricepeai prostit
peseu: a nu se citi sv=sud-vest, ca de fapt e prin nord est. Adica mai mult prin nord. Nordul inghetat. Da' ajunge cu geografia, pricepeti voi ca sunteti fete mari rad Sau... confuz
----------

bini mai, bini din Suceava... dar poate fi Suceava judetul, sau Suceava orasu... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap daca erai din Campulung Moldovenesc te intrebam ceva... dar asa... prostit prostit prostit

sus

Denunta
bursucitza

09.02.2010 2:43     citat 

aa uiti ca am ajuns la pagina 9, trebuie sa apara

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:44     citat 

----------
duke_meadows a scris:
bursu poate-ti dau cu abecedarun'n kap..ai noroc ca esti proaspata mamica da zau de nu dadeam cu tine. de pamant. al meu pamant rad
----------

Diuc, pe bune acum... crede-o pe cuvant. In acest moment stie ce spune, ca si-o luat antibioticul foarte fericit foarte fericit Pe bune de nu se spune SOTUL MEU, crede-ne... rad rad rad las' ca-ti arat eu de ce, dar pe privat foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

09.02.2010 2:46     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
DK a scris:

Auzi, Rosalino, matale de pan ce uorash esti?
----------

din sv, bre, ca daca o citeai pe bursu pricepeai prostit
peseu: a nu se citi sv=sud-vest, ca de fapt e prin nord est. Adica mai mult prin nord. Nordul inghetat. Da' ajunge cu geografia, pricepeti voi ca sunteti fete mari foarte fericit Sau... confuz
----------

io nu-s fata mare, ca am copchil rad

apropo...ma intreaba la spovedit inainte de nunta daca am pacatuit....eu eram in 7 luni si ceva....si ma uit la el siderata si mi-a scapat porumbelul: "parinte, pe mine ma cheama cora, nu maria...si nici nu ma canonizeaza nimeni zilele astea!! nasc in 2 luni, ce zici, am pacatuit?!" el, senin, zice: pai copila mea...trebuia sa asteptati casatoria
rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

----------
DK a scris:

bini mai, bini din Suceava... dar poate fi Suceava judetul, sau Suceava orasu... ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap daca erai din Campulung Moldovenesc te intrebam ceva... dar asa... prostit prostit prostit
----------

da' poti sa ma intrebi oricum, ca e posibil sa le stiu pi tuoati prostit

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

hai fey diuc,ca am vazut la stiri noile menajere din UK,adica niste gajii imbracati din cap pana in picioare in chiloti tanga surprins foarte fericit .
daca iti face cadou berbantul tau si una bucata bucinelu' d-asta,atunci,declar aici cu voce tare:-TE INVIDIEZ rad

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:47     citat 

----------
zuzalina a scris:
apropo...ma intreaba la spovedit inainte de nunta daca am pacatuit....eu eram in 7 luni si ceva....si ma uit la el siderata si mi-a scapat porumbelul: "parinte, pe mine ma cheama cora, nu maria...si nici nu ma canonizeaza nimeni zilele astea!! nasc in 2 luni, ce zici, am pacatuit?!" el, senin, zice: pai copila mea...trebuia sa asteptati casatoria
----------

1). Da chiar, pacatuisei? foarte fericit
2). Popa era blond?

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:48     citat 

----------
BlackCat a scris:
hai fey diuc,ca am vazut la stiri noile menajere din UK,adica niste gajii imbracati din cap pana in picioare in chiloti tanga surprins rad .
----------

Cum fa?????????? surprins surprins surprins Fa-mi un desen, sa vaz si io. Oare se baga cineva la crosetat tange de-alea? rad

sus

Denunta
bursucitza

09.02.2010 2:49     citat 

zuzalina rad rad rad ... no coment
diuc primesc cu drag abecedaru, daca ie de la tine sarut da tot SOTUL MEU se spune foarte fericit nervos

sus

Denunta
DK

----------
rosalina a scris:
----------
DK a scris:

----------

da' poti sa ma intrebi oricum, ca e posibil sa le stiu pi tuoati prostit
----------

Ia sa te vedem... Ce magazin de incaltaminte super cool si bine aprovizionat si cu produse ieftine iegzista in Campulung?

Ultima modificare efectuata de catre DK la 09.02.2010 2:50, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

uita-te la stirile protv scot limba .caut pe net si va arat,daca gasesc stirea.

sus

Denunta
duke_meadows

09.02.2010 2:50     citat 

----------
zuzalina a scris:

iti ia flori, bonbuane si bijuuri ca are constiinta in carcata, na, ca ma oftici scot limba si-s rea az' scot limba scot limba scot limba scot limba

----------

ntz ntz ntz... invidia asta rad ochei, nu-ti mai zic atunci ca cele mai faine rochii din garderoba mea sunt cumparate de el [singurel, fara mini] sau ca o iubeste pe mama mai mult decat pe muma-sa sau ca are oki azurii si nasu-n vant? nu mai zic na rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

09.02.2010 2:50     citat 

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------

1). Da chiar, pacatuisei? foarte fericit
2). Popa era blond?
----------

1) doar cu fapta scot limba
2) nu stiu, ca era un calugar d-ala in rochita maro legata cu sfoara in talie si chel...deci n-as putea spune....oricum, brunet nu parea foarte fericit

sus

Denunta
DK

09.02.2010 2:51     citat 

Diuc, da' ce-ti iubesti si tu sotiorul mai! zambet sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: