· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 61
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul PURElor Rautaceoase Colorate Instinctless bla bla 61     
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

09.02.2010 10:57     citat 

----------
bursucitza a scris:
rosalino da tu iesti taur, fa, nu iesti uoaie foarte fericit
----------

adica ce vrei fata sa zici cu asta? mascul nu-s, deci asta ma face o... confuz

sus

Denunta
DK

09.02.2010 11:27     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
bursucitza a scris:
rosalino da tu iesti taur, fa, nu iesti uoaie rad
----------

adica ce vrei fata sa zici cu asta? mascul nu-s, deci asta ma face o... confuz
----------

SOTIE DE Taur rad sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

09.02.2010 12:08     citat 

----------
DK a scris:
Zuzo, daca nu ingenunchiezi si la intoarcere acasa, zau ca n-ai valoare de duamna cu haina de blana! parol fa! prostit prostit
----------
era cit pe-aci sa injenunchiez linga o vaca masculina in mijloc de carare (eu purtam cu interes si un carton de prajituri)....noroc ca m-a prins o alta tantica, care apucase iernile comuniste care semanau cu asta de anu' asta foarte fericit si m-a salvat foarte fericit vaca masculina nici n-a clintit, putzoi imbecil de dorobanti nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos

sus

Denunta
DK

09.02.2010 12:29     citat 

Asa, da afara, nu tine in tine!!! Descarca-te! rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.02.2010 12:32     citat 

bre...mai stiti fantezia mea de saptamina trecuta cu cotul buclucas care sa infunde o pereche de ochelari in sinusuri????
ei bine, azi am vazut rad tot in 41, ati ghicit foarte fericit a fost accidental, dar victima a fost o hoasca nesimtita si isterica, care ne luase pe toti la f... din secunda in care s-a urcat ea prima....s-a lasat cu tipete, invective si muuulte, muuuulte lacrimi
o statie a urlat cucoana, deci nu singera de loc....la cum tipa ma asteptam sa nu mai aiba piramida nazala si sa aiba ochelarii facuti bucati...gresit....
oricum, ne-am simtit razbunati 10-15 oameni foarte fericit

si da, stiu cum e, am ochelari de la 6 ani, pe ultimii mi i-a rupt thea cu o directa in fata, deci da, stiu cum e...si sa mor daca e de tavalit ca maidanezii care-si iau un sut dan la derier ochi peste cap

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.02.2010 12:37     citat 

----------
DK a scris:
----------
nu pot, pentru ca
1. sunt o duamna
2. am locuit si integrat in pantelimon
3. sunt o duamna
4. am citit indeajuns sa pot afirma ca-s culta
5. refuz sa ajung la purgatoriu pentru postare
6. pentru ca, ai ghicit, sunt o duamna culta-n cap
foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

09.02.2010 12:49     citat 

----------
zuzalina a scris:
bre...mai stiti fantezia mea de saptamina trecuta cu cotul buclucas care sa infunde o pereche de ochelari in sinusuri????
ei bine, azi am vazut rad tot in 41, ati ghicit rad a fost accidental, dar victima a fost o hoasca nesimtita si isterica, care ne luase pe toti la f... din secunda in care s-a urcat ea prima....s-a lasat cu tipete, invective si muuulte, muuuulte lacrimi
o statie a urlat cucoana, deci nu singera de loc....la cum tipa ma asteptam sa nu mai aiba piramida nazala si sa aiba ochelarii facuti bucati...gresit....
oricum, ne-am simtit razbunati 10-15 oameni rad

----------

rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
rosalina

Copii

09.02.2010 12:56     citat 

----------
DK a scris:
----------

las ca refuleaza in fanteziile ei sado-maso scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.02.2010 1:02     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
DK a scris:
----------

las ca refuleaza in fanteziile ei sado-maso scot limba
----------
asa vorbesti tu de mine?! beeeiiiii!
ce-i aici, ma?! ntztztztztztztztztztzzttztzztztz

fanteziile mele sunt desprinse din literatura, bei....de cind am citit stephen king, imaginatia mea a capatat nuante pe care nu mi le-as fi banuit ever....deci tot de la cultura, da?! o dovada in plus ca-s culta-n cap...e clar?! foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre zuzalina la 09.02.2010 1:04, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

09.02.2010 1:02     citat 

da mai si uite ca fanteziile ei au devenit realitate. asta da exemplu pentru zicala ca atunci cand iti doresti ceva fffffff mult, e posibil sa ti se intample scot limba scot limba scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.02.2010 1:05     citat 

----------
DK a scris:
da mai si uite ca fanteziile ei au devenit realitate. asta da exemplu pentru zicala ca atunci cand iti doresti ceva fffffff mult, e posibil sa ti se intample scot limba scot limba scot limba
----------

asta este un apropo subtil la faptul ca vreau sa emigrez in canada, mai duamna? rad rad rad
ca daca da, deja pot spune ca daca pentru implinirea viselor mele isi pune cooooru' la bataie intreaga planeta, atunci o sa incerc sa visez mai putin si sa ma focusez mai mult scot limba

sus

Denunta
rosalina

Copii

09.02.2010 1:18     citat 

----------
zuzalina a scris:
fanteziile mele sunt desprinse din literatura, bei....de cind am citit stephen king, imaginatia mea a capatat nuante pe care nu mi le-as fi banuit ever....
----------

rad rad rad
si uite asa ies la iveala dorintele subtile ale subconstientului tau, cu nuante maniaco-agresive, intretinute indelung de tufele din 41 si putzoii de dorobanti rad

sus

Denunta
DK

09.02.2010 1:25     citat 

deja ati dat-o in parapsihopupu... prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.02.2010 1:35     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
zuzalina a scris:
fanteziile mele sunt desprinse din literatura, bei....de cind am citit stephen king, imaginatia mea a capatat nuante pe care nu mi le-as fi banuit ever....
----------

rad rad rad
si uite asa ies la iveala dorintele subtile ale subconstientului tau, cu nuante maniaco-agresive, intretinute indelung de tufele din 41 si putzoii de dorobanti rad
----------

pai din aceeasi grota/pestera am plecat cu totii...acuma, unii erau culegatori, altii erau vinatori/razboinici si s-au ales cu....fanteziile foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

09.02.2010 1:38     citat 

da' fara 'sto acuma, cele mai misto brodaturi pe-o ipoteza aberanta eu am gasit numai la king si asimov....au mai scris si altii elucubratii, dara stia chiar stiu s-o faca foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: